Zengin Bayan Arkadaş Bul

13
591

Dost arayan zengin bayanlar, erkek arkadaş arayan zengin dul kadınlar, zengin ve yaşlı bayanların iletişim numaraları, zengin sevgili arıyorum gibi farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde arama yapabiliyorsunuz çok rahat bir şekilde arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz geniş çaplı, Türkiye’nin geneline yayılmış Bir arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Tamamen ücretsiz, hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir siteyiz sevgili dostlar. Bu nedenle sizlerde içiniz rahat bir şekilde, güvenerek istediğiniz gibi sitemiz içerisinde arama yapabilirsiniz. Sitemizde herhangi bir sınır ya da kısıtlama kesinlikle bulunmuyor.

Sitemizde her yaş grubundan kadınlarla tanışabilir, kaynaşa bilir, sevgili olabilirsiniz. Bu olay gerçekten çok önemli arkadaşlar 20-25 yaş aralığında erkek arkadaş arayan kızlar, 25-35 yaş aralığında olgun güzel bayanlar, 40-45 yaş aralığında evlenmiş boşanmış türbanlı dul kadınlar, 50-65 yaş aralığında zengin ve yaşlı bayanlar, dost arayan kadınlar, sevgili arayan bayanlar gibi farklı kategoriler bulunuyor. Sonuçta herkesin birbirinden farklı yaş kriteri, birbirinden farklı özellikleri olabiliyor. Burada önemli olan şey kendinize uygun olan kişiyi bulmanızdır.

Sonuçta herkes kendisi için en doğru olan insanı bulmaya çalışır arkadaşlar. Eğer kendiniz için doğru olan insanı bulamazsınız inanın hem sizin için hem karşınızdaki insan için en büyük bir hayal kırıklığı, hem huzursuz zaman ve zaman kaybı yaşarsınız. İnanın herkesin zamanı çok değerli arkadaşlar. Çünkü bu dünyada ne kadar vaktimizin kaldığını hiç bilemiyoruz. Üç günlük dünya diye boşuna dememişler. Bu sebeplerden dolayı da bazı konularda acele etmeye çalışıyoruz. Özellikle hayat arkadaşı, sevgili bulmak konusunda bir an önce olsun istiyoruz.

Zengin ve Yaşlı Kadınlarla Sohbet ve Tanışma

Bazı konular kesinlikle aceleye gelmemeli arkadaşlar. Özellikle gönül işleri, sevgili bulma konusunda ne kadar çok aceleci davranırsanız hata yapma olasılığınız, yanlış insanlarla sevgili olma ya da evlenme olasılığınız da o kadar çok artırmış olur. Buda inanın uzun yıllar boyunca sürecek bir pişmanlığın sebebi olabilir. Bu nedenle sevgili bulacağını zaman ya da evlilik kararı alacağını zaman kesinlikle karşınızdaki insana karşı sabırlı olmalısınız ve ilişkilerinizi zaman tanımalısınız.

Birbirinizi tanımak için gerçekten zamana ihtiyacınız var. Sonuçta herkes ilk tanıştığı kişiye karşı çok fazla açık ve net olmuyor. Hepimiz olduğumuzdan daha nazik, daha kibar, daha farklı gözükmeye çalışıyoruz. Bunu aslında hepimiz ister istemez yapıyoruz. Bu nedenle de gerçek yüzümüzü göstermemiz birazcık zaman alabiliyor. Bu yüzden kesinlikle kısa sürede evlilik gibi adımlar atmamalısınz. Eğer kafanızda evlilik gibi bir düşünce yoksa da yine aynı şekilde karşınızdaki insanı tanımaya, anlamaya çalışın arkadaşlar.

Sonuçta sizi huzursuz ve mutsuz edecek bir ilişkiye başlamayı istemezsiniz diye düşünüyorum. Huzursuz ve mutsuz olduktan sonra sevgili bulmanın, kız arkadaş sahibi olmanın ya da evlenmenin gerçekten hiçbir anlamı kalmıyor. Sonuçta huzursuz ve mutsuz bir ilişki gerçekten beraberinde iş hayatında ve sosyal hayatta da başarısızlık getirir. Böyle kötü şeyler yaşamamak için de yapmanız gereken şey sizi mutlu edecek, size gerçekten değer verecek ve sizi sevecek birine sahip olmanız.

Zengin ve Yaşlı Bayanların İletişim Cep Numarası

Sitemizin İçerisinde görmüş olduğunuz ilanların hepsi gerçek ve kadın arkadaşlarımıza aittir arkadaşlar. Bundan kesin olarak eminiz. Çünkü ilan göndermenin bir çok şartı bulunuyor. Öncelikle ilan gönderen bayan arkadaşlarımız kesinlikle kendileri hakkında oldukça ayrıntılı bilgi vermek zorundalar. Bunun yanı sıra resim, fotoğraf göndermek de zorunludur. Sonuçta insanlar hiç tanımadıkları, tipini bilmedikleri birine yazma konusunda çekiniyorlar. Bu nedenle de bizlerde ilanlarımıza resim, fotoğraf zorunluluğu getirdik.

Daha sonra tabii ki de resimlerin kendilerine ait olduklarını kanıtlamak için bizleri herhangi bir yerden görüntülü olarak aramak zorundalar. Bu WhatsApp olabilir, Skype olabilir, Facebook ya da Instagram olabilir. Nereden aradıklarının hiçbir önemi yok. Bizim için önemli olan tek şey insanların birbirlerini kandırmasının önüne biraz da olsa geçebilmek arkadaşlar. Şimdiye kadar herhangi bir sahtekarlık ya da dolandırıcılık gibi bir durum ile karşı karşıya gelmedik. Böyle bir şikayet hiç almadık.

Umuyorum ki bundan sonra da bu şekilde gider. Ancak tabii ki bizlerde insanız arkadaşlar. Elimizden gelen her şeyi yapacağız. Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızdan da cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak gibi bir amacınız varsa yapmanız gereken şey kendileriyle iletişime geçmek olacaktır arkadaşlar. Tabii ki de neredeyse hepsinin cep telefon numarası bizlerde var. Ancak sizlerle kesinlikle paylaşamıyoruz bunu. Sonuçta kadın arkadaşlarımızın haberi olmadan kafamıza göre istediğimiz kişiye cep numaralarını veremeyiz.

Cep numaralarını almak istiyorsanız yapmanız gereken şey Sitemize ilan gönderen kadınların ilanların altında bulunan, ilana mesaj gönder butonuna tıklayarak kadın arkadaşlarımıza mesaj atmak olacaktır. Böylelikle size geri dönüş yaparlarsa, birbirinizle iyi anlaştığınızı düşünürseniz, birbirimizden etkilenirseniz o zaman görüşmelerinizi, konuşmalarınızı cep telefon üzerinden devam edebilirsiniz. Bu durum tamamen sizin ve karşınızdaki kadının insiyatifine kalmış bir şey.

13 GELEN İLANLAR

  1. selam ben metin zengin dul bekar olgun farketmez hayat dolu neşeli sevgi saygıya önem veren biriyim.tel no; 0535 *95 beni arayın.bekliyorum.dolu dolu heycanlı vakitler geçirmek isteyen bayanlar.

  2. Selam ben İstanbul Anadolu yakasından Polat güzel ve hoş vakit geçirmek isteyen bayanları bekliyorum beş yüz kırk Bir dokuz yüz 25 ve 0843 watsap var mesaj atın görüşelim gizliliğe önem veririm emin olun karşımdaki bayan nasıl istiyorsa öyle pişman olmazsınız [email protected]

  3. gercek bir arkadaş gercek bir dosta ihtiyacım var evlilik düşünmüyorum cok sıkıldım artık hayatda yaşanılacak cok güzel şeylerde var bunu anlayabilecek insanı bulmak gercekten cok zor bir durum gercekten varmı öyle insanlar merak ediyorum bunu daha detaylı e posta yoluyla paylaşmak isterim acık ve net sözlüyüm şeffaflıgı seven biriyim yalan dolanla işim olmaz herkesin bir beklentisi vardır önemli olan beklentileri karşılayabilmektir karşılıklıdır tüm bunlar anlaşabilmekkadar güzel ne olabilir kisizin aradıgınız bende benim aradıgım sizde olabilir paylaşmak kadar güzel ne olabilir bir bayanı mutlu etmek kadar güzel yüzünü güldürmek kadar güzel ne olabilirki işte ozaman insanın ruhu öyle bir hafifliyorki iç huzur yaşıyor insan sevgi ve saygılarımı sunar herdaim yüzünüzün güleç olması iç huzurunuzun olması temenni,siyle sevgiyle kalın

  4. gercek bir arkadaş gercek bir dost gercek bir sevgilimi arıyorsunuz bende bulamadım herşey karşılıklı öyle dgilmi tek taraflı mutluluk mutluluk degildir böyle düşünen varsa yazışarak e posta yoluyla tanışmak isterim sevgi ve saygılarımla

  5. Selam ne kadar net anlatmışsınız aynı düşünceleri paylaşıyoruz kadının erkeğin arkadaş olması çok önemli bazen bir arkadaş her şeye bedeldir saygı sadakati ve dürüst olursa en yakınınıza açılamadığınız her şeyi onunla paylaşırsınız. Hayat yalnızlık bazen içimize hapsettiğimiz duygular ve yaşadığımız toplumdaki eksik insanlar yanlış teşhisler ve güveni sadakati umursamayan ahlaksız bir toplum olmaya başladığı şu zamanda işimiz epey zor bazıları işinin ehli ve iyi birer oyuncu olması da cabası bir insanı tanımak zordur kimisi aslında sadece insanın bireylere olan zaafıdır hoşlanmaktır sevgiyle bağdaşmayan asılsız bir duygudur önemli olan bunu ayırt etmektir kimisi yakışıklı hastasıdır kişide güzelliğe değer veren zavallı insanlardır aslında sevgi kalpte olur içinde yaşar kalbin güzelliği insana her şeyiyle güzel görünür çirkin olsa dahi size melek görünür sevgi şeffaf olunduğunda huzurla sarılmaktır tatmaktır kokusunu dahi ihtiyacımız olabilir elini tutmak sizi eder konuşurken mesela heyecan duyabilirsin ama her şey sahteyse yapmacık arkadaşlık başlamış olur ve mutsuzluk kaçınılmazdır saygılar mutlu olmanız seçimlerinizi doğru kullanmanız dileğiyle Allah’tan kalbi güzel insanların birbirini bulması dileğiyle bol şans Boluda çftlikte yaşıyorum genç emekli 46 yaşında oldum maddi sıkıntımda yetiyor kendime sosyal hesaplarım Adalisefo ve Şefik Topçu

  6. Selam para pul asla umrumda değil sadece kaliteye önem veren sağlıklı dürst saygılı samimi bir arkadaşlık sadece yerin önemi yok uzun zamandır kimseyle görüşmeden tek başıma Boluda bir çiftlikte yaşıyorum yani özgür biriyim beni bağlayan kimse yok burda ve hayatımdada dört yıl önce 26 yıllık ilişkimi bitirdim artık dediğin gibi sayı ve sevgiye değer veren kimseyi bulmakk gerçekten mucize gibi olmaya başladı insan kalan ömrünü sadece sahiplenecek değer verecek saygı gösterecek brini arıyor herşeyi birlikte yapabilmek yemeği filmi birlikte yapıp başbaşa dans edebimek denize girerken birinin elinden tutabilmek hayallerimizdemi kalmalı yoksa güvenip bunları yaşamakmı gerek düşün sabah uyandığında sana gülümseyen bir melek var hayatından memnun mutlu ve yeniden doğmuş gibi sana tapan biri bunlar hayal olmamalı bence .Çalışmakta isterim ben dincim yemek yaparım mekanikten anlarım şöförlükte yaparım bahçeleri severim bakmayı uğraşmayı Tamir bakım boya heriş elimden gelir asla tamirci girmez eve dolayısıyla güvenilmesi hoşuma gider asla sarmamayı aklımdandan geçirmem sır konuşmak dertleşmek herşeydir dostluk arkadaşlık sağlık benim için çok önemlidir sporuda severim tekvando boks arasıra

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here