Yalnız Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum.!

276
13400

Eskiden olsa böyle bir sitede erkek arkadaşı arayacağım ya da sevgili arayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. Aslen manisalıyım ama şu anda İzmir’de özel bir sektörde çalışıyorum. Abim Diyarbakır’da astsubay olarak görev yapıyor. Ne yazık ki anne ve babamız Yok. Annem vefat ettikten sonra babam hastalık sahibi oldu. büyük ablam Gaziantep’te babama bakıyor.

Ben de şu anda İzmir’de Küçük kız kardeşimle birlikte yaşam mücadelesi veriyorum. Çok şükür maddi olarak herhangi bir beklentim ya da maddi desteğe ihtiyacım yok. fakat artık yalnız yaşamaktan olabildiğince sıkıldım diyebilirim. İnsanlar her şeyi atlata biliyorlar ama yalnızlık konusunu atlatmak bana soracak olursanız imkansız. Çünkü bir noktadan sonra yanıbaşınızda birini arıyorsunuz.

Akşam eve geldiğimde sadece kardeşimin olması ve yapacak hiçbir şey bulamıyor olmam beni bir erkek arkadaş ya da bir sevgili arayışı içerisine soktu. Erkek arkadaşım ile sürekli zaman geçirmek istiyorum. Çünkü artık duygusal ve manevi olarak buna ihtiyacım var. Bu nedenle, bana ayıracak bolca vakti olan kişiler ilk olarak tercih olacaktır.

Arada sırada 2 ay ya da 3 ay kadar küçük kardeşim büyük ablamın evinde kalıyor ama geri kalan zamanını benimle birlikte geçiriyor. Çünkü onun bana ihtiyacı var. Aslına bakacak olursanız şu anda benim de ona ihtiyacım var. Çünkü akşam eve geldiğimde evde bir insan olması ve beni kapıda karşılaması inanılmaz hoşuma gidiyor. Bir erkek arkadaşım ya da sevgilim olursa yani kısacası eğer bu sitede kalbime sahip olacak kişiyi bulursam birlikte çok eğlenceli vakit geçireceğimizi düşünüyorum.

Şimdilik kafamda evlenmek gibi bir düşünce yok. Fakat birbirimizi daha iyi tanır ve ilerleyen zamanlarda birbirimizi daha iyi anlarsak ve gerçekten birbirimizi sever ve aşık olursak evlilik konusunu da oturup birlikte konuşabiliriz. Bu siteye ilan verme sebebim iş yerinden bir arkadaşımın bana bu siteyi söylemesi üzerine gerçekleşti. Normalde herhangi bir arkadaşlık sitesine ya da bir evlilik sitesine kesinlikle böyle bir şey yazmam. Ancak, buradan sevgili bularak mutlu olan ve gerçekten evlenen bir arkadaşım var. onun da biraz dükkanıma girmesi sonucunda burada arkadaşlık ilanı vermiş bulunuyorum. hayat kötü anıları ve geçmişi düşünecek kadar uzun değil.

İnsanların aklı başında birbirini severek kaliteli ilişkiler kurması bence çok daha mantıklı . Geçmişe takılarak yaşamak ya da aşırı bir şekilde maddiyatı düşünmek insanları yıpratır. Biraz da manevi şeylere sevgiye ve aşka zaman ayırmak gerekiyor.

Arama:

erkek arayan bayanlar,klek ali arasi bir bayan ariyorum,yalnız yaşayan bayanlar,yalniz bayanlar,Yalnız bayanım erkek arıyorum,turkiyenin genelinde kadın arıyom,turkiyede bayan arıyom,sakarya\da köyde erkek arayan bayanlar,arkadaş arayan ciddi yanlız yaşayan bayanlar,kırk ali arasi bir bayan arıyorum,erkek ariyan olgun dul yanliz bayan,Erkek ariyan bayanlar,erkek arayan kizlar,dul bayan 2020 yanlız yaşayan,yanlız yaşan arkadaş arayan ciddi bayanlar,
Bu İlana Oy Verin.!
[Total: 3 Average: 4.7]

276 GELEN İLANLAR

  1. Merhabalar. Ben Yunus Emre doğma büyüme İZMİR KARŞIYAKALI’YIM. Deli dolu eğlenceli hız tutkunu macera aksiyon seven birisiyim çok kıskanç birisiyim. Alkol nadir de olsa kullanıyorum sigara var azaltmaya çalışıyorum. Bekarım hiç evlenmedim çılgın birisiyim kabul ederseniz sizinle tanışmak konuşmak istiyorum.
    Skype adresim [email protected]
    İnstagram adresim y.emre_355
    iletişim numara. 0552-457-21 08
    Olumlu veya olumsuz dahi olsa cevabınızı bekliyorum saygılarımla.

  2. Merhaba ben antalyadan yazıyorum hoş sohbet ve neşeli sakın biriyim sadeece düzgün ve güzel bir arkadaş olmak guzel anlar yaşamak isteyenler i bekliyorumm

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here