Üyelerin Hikayeleri...♥

Van Erkek Arayan Zengin Ve Yaşlı Bayanlar

9
989

Dürüst Sevgili Arıyorum Ciddi

Merhaba. Ben 28 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyordum. Ancak üç sene önce van’a tayinim çıktı. Ben 28 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyordum. Ancak üç sene önce van’a tayinim çıktı. Burada öğretmen olarak görev yapıyorum. Açık konuşmak gerekirse burada kendime bir ev aldım. Arabamda var. Dolayısıyla buradan gitmeyi düşünmüyorum. Tam anlamıyla kendimi buraya alıştırdım diyebilirim. Ben zaten değişiklik seven bir insan değilim. Bir yere alıştığım zaman orada kalmayı, bir şeye alıştığım zaman o alıştığım bir şekilde devam etmeyi seviyorum.

Bu sebeple de şu anda buraya alıştıktan sonra başka bir şehire gitmek, başka bir şehirde öğretmenliğe devam etmek falan bunlar benim için hayal diyebilirim. Zaten bunun ile alakalı olarak devlete talepte bulundum. Tekrardan tayinim çıkmayacak. Hayatıma burada devam edeceğim. Kendime uygun bir sevgili henüz bulamadım. Çünkü zaten 1buçuk SENEM alışma süreci ile geçti. Sonrasında Pandemi süreci falan da oldu. Benim bu hayatta kimsem yok. Tek başımayım diyebilirim. Annemle babam ben çok küçükken ayrıldılar.

Sonrasında gerçekten her şey tam bir kabusa dönüştü diyebilirim. Annem kendine sevgili buldu, babamda başka bir kadınla evlendi. Ben ise ortada kaldım. Beni ne annem ne de babam istemedi. Daha doğrusu onların hayatına giren kişiler beni istemediler. Bu nedenle de ortaokulda ve lisedeyken yatılı okula yazdırıldım. Yani sizin anlayacağınız hiçbir şekilde aile hayatım olmadı diyebilirim. Bana gerçekten aile olacak, bana hayat arkadaşı olacak bir sevgili istiyorum. Her konuda bana yetebilecek, anne baba eksikliğini hissettirmeyecek birini arıyorum.

Aslında çok zor bir şey istemiyorum. Düştüm zaman yanımda olacak, başıma bir şey geldiği zaman saçımı okşayıp beni omzuna alacak, bana sarılıp güç verecek bir erkek arkadaş arıyorum. Ben her zaman tek başıma güçlü ve ayaklarımın üzerinde durdum. Ancak bu durumdan inanılmaz derecede yoruldum. Çünkü her şeyle, her zorluk ile kendi başıma mücadele ettim. O yüzden de artık hayat arkadaşı arıyorum. Umarım gerçekten kendime uygun birini bulabilirim. Gerçekten beni Kırmayacaktın ve insan gibi değer verecek, sevecek birini istiyorum.

Van Sevgili Arayan Zengin Dullar

Van zengin ve yaşlı sevgili arama ve bulma siteleri, zengin dullar Sitesi, zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp iletişim numaraları, dost arayan, maddi destek olacak türbanlı zengin bayanlar gibi bir çok aramayı tek bir site içerisinde gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu site tüm Türkiye’ye yayılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyor. Çünkü Sitemize giren bazı insanlar evlenmek amacında iken bazıları ise yalnızca flört edebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri kişileri bulma amacındalar.

Bu sebepten dolayı sitemizde iki farklı bölüm oluşturduk. Eğer kız arkadaş, sevgili arıyorsanız erkek arkadaş arayan, dost arayan, sevgili arayan bayanlar kategorilerine giriş yapabilirsiniz. Eğer niyetiniz hayatınızı başka bir kadın ile birleştirmek ise tabii ki de sitemizin evlenmek isteyen bayanlar, eş arayan kadınlar, koca arayan bayanlar gibi diğer kategorilerine giriş yapabilirsiniz. Bu kategorilerimiz içerisinde birbirinden farklı yaşam tarzına, birbirinden farklı yetiştirme tarzına ve kafa yapısına sahip olan farklı kadın arkadaşlarımız bulunuyor. İstediğiniz bayan arkadaşımızla da arkadaş olabilirsiniz.

Van Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını da talep edebilirsiniz tabii ki. Ancak bizler kesinlikle kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını, kimseyle paylaşmıyoruz arkadaşlar. Geçmişte herkese açık bir şekilde bu numaraları paylaşıyorduk. Ancak insanlar gerçekten çok iyi niyetli değiller. İyi niyetimizi suistimal ettiler. Bayan arkadaşlarımızı sürekli olarak rahatsız ettiler. Bu sebeple de yeni kurallarımız gereği kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını yayınlamama kararı aldık.Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını da talep edebilirsiniz tabii ki. Ancak bizler kesinlikle kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını, kimseyle paylaşmıyoruz arkadaşlar. Geçmişte herkese açık bir şekilde bu numaraları paylaşıyorduk. Ancak insanlar gerçekten çok iyi niyetli değiller. İyi niyetimizi suistimal ettiler. Bayan arkadaşlarımızı sürekli olarak rahatsız ettiler. Bu sebeple de yeni kurallarımız gereği kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını yayınlamama kararı aldık.

Gelelim sizin bu WhatsApp ya da cep telefon numaralarını karşınızdaki bayandan nasıl olacağınıza. Biliyorsunuz ki sitemizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mesajlaşma bölümü bulunuyor. Bu mesajlaşma bölümünü kullanarak kadın arkadaşlarımıza arkadaş olabilir, sevgili olabilirsiniz. Sonuçta her şeyin başı sohbetten geçiyor. Eğer Sohbetiniz güzel bir şekilde ilerlerse, birbirinizden hoşlanırsanız ve elektrik alırsanız sonucunda zaten siz istemeden bayan arkadaşlarımız sizinle cep numaralarını paylaşacaklardır. Yani bu konuda olay aslında size kalıyor. Karşınızdaki bayanı etkilemeyi başarırsanız cep numarasını alırsınız.

Van Dost Arayan Zengin Kadınlar

Van dost arıyorum, maddi destek olacak zengin sevgili arıyorum diyorsanız da doğru yerdesiniz. Van ilimizde çok fazla sayıda zengin ve yaşlı kadın bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde bu kadınlarla çok rahat bir şekilde arkadaş olabilir, tanışabilirsiniz. Hayat gerçekten yalnız bir şekilde çekilmiyor arkadaşlar. Bu nedenle eminimki sizde bir an önce kendinize uygun bir sevgili bulmak istiyorsunuz. Ancak bunun için biraz çaba harcamanız, zaman harcamanız gerekiyor. Doğru insana eminim ki internet içerisinde çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Çünkü internet ortamında gerçekten çok fazla sayıda insan bulunuyor. Herkesin kriterleri, arayışları da birbirinden farklı oluyor. Hal böyle olunca da insanlar gerçekten hayal ettikleri kişileri bulmakta zorlanıyorlar. Ancak artık internet sayesinde gerek aradıkları kriterlere uygun bayanları gerekse hayal ettikleri kadınları çok rahat ve hızlı bir şekilde insanlar bulabiliyorlar. Sizlerde bu avantajdan yararlanmak için daha fazla geç kalmayın arkadaşlar. Sonuçta bu site tamamen ücretsiz bir sitedir. Bu nedenle istediğiniz gibi, istediğiniz kadar arama yapabilirsiniz.

Arama:

Dul Bayanlar WHATSAPP,akşehirde erkek arayan yaşli zengin dul kadin,

♥ Selam İsmim Hatice , 26 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Birilerini Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! Hiç Çekinmeyin♥.  003225889363

9 GELEN İLANLAR

  • Merhaba Çin nüfusu Fotoğrafını görünce etkilendim ve gerçekten ciddi düşünüyorsan karışık konuşabilirsin Tabii ki senin için bir sakıncası yoksa 0 *** 137 39 8 2

 1. Merhaba hikayeniz beni gerçekten etkiledi . Yalnız olduğunuzu hissettiğiniz için size arkadaşlık etmek isterim . Bir iyi niyet göstergesi olarak anlayın lütfen 🙏 05423* numaram

 2. Sefa gün Ekim 20, 2020 at 4:24 pm
  Merhaba Ben sefa. Van da yaşıyorum daha önceden bölge eğitim Araştırma hastanesi YYÜ Araştırma Hastanesinde görev yaptım şu anda özel bir şirkette görev yapıyorum anlatmış olduğunuz gibi aile olabilecek bir bekleyiş işinde uzun zaman bekledim ve bunun hasretini çektim sizi bu konuda anlayabiliyorum huzur denilen şeyi tatmayı beklemek gerçekten benden çok şey alıyor onu da anladım eğer hayırlısı bu ise sizi tanımak arına elimden geleni yaparım.

 3. Merhaba Ben sefa. Van da yaşıyorum daha önceden bölge eğitim Araştırma hastanesi YYÜ Araştırma Hastanesinde görev yaptım şu anda özel bir şirkette görev yapıyorum anlatmış olduğunuz gibi aile olabilecek bir bekleyiş işinde uzun zaman bekledim ve bunun hasretini çektim sizi bu konuda anlayabiliyorum huzur denilen şeyi tatmayı beklemek gerçekten benden çok şey alıyor onu da anladım eğer hayırlısı bu ise sizi tanımak arına elimden geleni yaparım.

 4. Merhaba slm öncelikle nasilsiniz çok zor bir hayatınız geçmiş üzüldün hayat işte bir şekilde devam ediyor isterseniz konuşup anlasa biliriz inan acı çeken birini mutlu etmek gerçekten bana onur verir eğer görüşmek isterseniz buyurun bana yazin

 5. Merhaba ben ibrahim 39.175.75.yesil ela gözlü yum ciddi dürüst bekar fazla yakışıklı olmasamda ADAM GİBİ ADAM IM DUYGUSAL IM ÇOK ALINGAN BIR YAPIM VAR BEN ANNEM VE BABAM SIZLERE OMUR BEN ASLEN KONYA LIYIM AMA DOĞMA BÜYÜ ME AKSARAY DA DOGUP BÜYÜ DUM ISTANBULA ÇALIŞIYOR UM BAYADIR ISTANBULDAYIM BENI KABUL EDERSEN SEVİNİRİM TEŞEKKÜR EDERİM EVLILIK YOLUNDA ANLASA BILIRSEK VAN ILIMIZDE IKAMET EDERIM CIDDI GORUSDU GUN BURI YOKSA EN KISA ZAMANDA TANITICI SMS BEKLIYORUM
  0538 05** [email protected]İL. COM

 6. Merhaba güzel bayan 1.70. boyunda esmer Adım yunus 36 yaşındayim sizi daha yakından tanımak mümkün olması ümidiyle kendimden bahsedeyim hayatta ilk önceliğim açık sözlük ve dürüstlük tür yerine göre nerede nasıl davranılacağını iyi bilen romantik, duygusal, ince naif düşünen bir karaktere sahibim özgüvenim tamdır Bence, hayattaki en büyük şans yüregi güzel bi kadına rastlamak, en güzel hediye de yüregi güzel bir kadının sevdigi adam olmak.gonul rahatlığıyla arayabilirsiniz 05539145657 egerki ilk aramakta herhangi bir endişeniz varsa özelden de arayabilirsiniz sonrası istemediğiniz sürece olmaz konuşmadan bilemeyiz tekrardan birbirimizi daha iyi taniyabilmek ümidiyle sağlıcakla kalın

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here