Tokat Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

9
263

Tokatta Türbanlı Dulum Sevgili Arıyorum

Merhaba. Ben sitenize tokattan ilan göndermek istiyorum. Şu anda tokat’ta yaşıyorum. Yaklaşık üç sene önce Tokata yerleştim. Aslen buralıyım. Ancak küçük yaşlardan beri İstanbul’da yaşıyorum. Ailemi altı sene önce kaybettim. Normalde annemi kanserden kaybetmiştim. Ancak babam da arkasından dayanamayıp altı ay sonra vefat etti. Altı senedir tek başıma yaşıyorum. Hayat gerçekten tek başına çok zor bir şekilde geçiyor. Ama insan bir noktada yalnızlığı, her şeyle tek başına mücadele etmeye alışıyor. Bu dönemlerde keşke bir kız kardeşim ya da erkek kardeşim olsaydı da ona sarılsaydım diye düşünüyorum.

Psikolojik olarak gerçekten çok zor dönemlerden geçtim. Çünkü hiç beklemediğim, ummadığım bir anda koca hayatta tek başıma kaldım. Çok şükür işim gücüm, maddi yönden her şeyim yerinde. Ancak duygusal ve manevi anlamda inanılmaz büyük bir çöküş yaşadım. Bu çöküşü atlatmam da oldukça uzun sürdü. Daha yeni yeni toparlanıyorum diyebilirim. Uzun süre ilaç, antidepresan kullandım. Ancak artık tamamen kendimi iyi hissediyorum. Kendimi işime, kariyerime, sosyalleşmeye adadım.

Bu sayede gerçekten hayata tutunabildiğimi düşünüyorum. Bir tane küçüksüz köpeğim var. İş yerine de benimle beraber geliyor toplantılarımı bile götürüyorum diyebilirim. Benim için ayrılmaz bir bütün oldu. Köpekten huylanmayacak, köpeği mi sevecek ve sahiplenecek bir erkek arkadaş arıyorum. Kesinlikle gelip geçici, günlük ilişkiler bana göre değil. Ben artık hayatıma kalıcı birini almak ve bu insanla uzun yıllar boyunca devam etmek istiyorum. Çünkü birini tanıdıktan sonra o insanla mutlu olabiliyorsun. Bir insanı tam olarak tanıdığın zaman hayatınızda gerçekten çok önemli bir yer sahibi oluyor.

İki insan birbirini tanıdığın zaman gerçekten çok daha güzel bir şekilde, eğlenceli bir şekilde zaman geçirmeye başlıyor. Ben de bu yüzden artık kalıcı birini istiyorum hayatımda. Gerçekten sevebileceğimiz, gerçekten iyi anlaşabileceğimi biri olsun istiyorum. Böylelikle ben de manevi olarak kendimi daha tamamlanmış hissederim. Benimle birlikte olacak olan erkek benim hem annem hem babam hem kardeşim hem sevgilim hem kocam olsun istiyorum. Yani kısacası tam anlamıyla bir hayat arkadaşı arıyorum.

Aslında bu aradığım çok zor bir şey değil. Ancak nedense insanlar O kadar kötüler, art niyetliler ki gerçekten benim gibi saf ve temiz duygularla arama yapan kadınlar ve erkekler istedikleri tarzda birini bulamıyorlar. Ben gerçekten artık kötü kalpli insanlardan inanılmaz derecede sıkıldım. Artık insanlar birbirlerine iyi bir şekilde yaklaşmayı unutmuşlar diyebilirim. Ancak ben unutmayanlardanım. Bu nedenle aynı benim gibi insan olduğunu unutmamış, gerçekten karşısındaki insana değer vermesini bilen birini arıyorum. Ben güvenilir, Sadık ve insan canlısı bir insanım.

Benim kıymetimi bilecek birini bulmak istiyorum. İnsanlar artık elindekinin, hayatındakinin kıymetini bilmiyorlar. Ancak ben gerçekten hayatımdaki insanın kıymetini bilen biriyim. Yaptığı her şeyin değerini biliyorum. Ancak bir türlü bana değer veren, benim kıymetimi bilen birine denk gelemedim. Lütfen artık gerçekten bana değer verecek kişiler bana yazsınlar. Çünkü gerçekten ben de sevgiye aç kaldım.

Adı: Tuğba

Yaş: 33

Boy: 1.67

Kilo: 60

Aradığı: Hayat Arkadaşı

Sigara: Var

Alkol: Bazen

Tokat Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Tokat zengin dullar sitesi, zengin ve yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, dost arayan, erkek arayan, sevgili arayan zengin bayanlar, tokattan zengin sevgili arıyorum, zengin erkeklerle, zengin bayanlarla tanışma sitesi, maddi destek olacak, maddi yardımda bulunacak zengin erkek ve bayan arıyorum gibi bir çok kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Eğer gerçekten sizde artık kendinizden emin bir şekilde hayat arkadaşı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Günümüzde artık insanlar internet ortamı sayesinde bütün ihtiyaçlarını, bütün isteklerini karşılayabiliyor. Bunlardan birisi de tabii ki bayan arkadaş bulmadır. Eskiden izdivaç programları sayesinde insanlar kendilerine eş, sevgili, hayat arkadaşı buluyorlardı. Ancak zaman içerisinde biliyorsunuz ki izdivaç programları yasaklandı. Sonrasında herkes tabiikide internet üzerinde bulunan arkadaşlık ve evlilik sitelerine yönlendi. Bu siteler sayesinde kendine uygun kişiyi bulan, sevgili bulan, eş bulan çok fazla sayıda insan var ve siz de bu insanlardan biri olabilirsiniz.

Tokat Zengin Dullar Sitesi

Herkesin aradığı bayan arkadaşla da erkek arkadaş kriterleri birbirinden tabii ki de farklılık gösterebilir arkadaşlar. Burada önemli olan şey sizin ne tarz bir bayan arkadaş, sevgili aradığınızdır. Çünkü sitemizin içerisinde her yaş grubundan, her türlü farklı kritere sahip bayan ve erkek bulabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bu site Türkiye geneli için açılmış bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. İnsanlar çok rahat ve hızlı bir şekilde kendilerini ve kriterlerine uygun kişiyi bulabiliyorlar. Çünkü siteye o kadar fazla sayıda insan giriyor ki emin olun ki size uygun kişi de buralarda bir yerlerdedir.

Her geçen gün büyüyen, artan bir kitleye ve aileye sahibiz. Bu sayede insanlar sitemizde gerçekten mutlu bir şekilde zaman geçiriyorlar. Ayrıca tamamen ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen bir siteyiz. Bu da gerçekten insanlara oldukça büyük avantaj sağlıyor. Herkes içi rahat bir şekilde, dolandırılma ya da sahtekar bir siteye denk gelmiş olma korkusu yaşamadan sitemizin içerisinde rahat, pratik ve hızlı bir şekilde aramalarını gerçekleştiriyorlar. Gerçekten insanlar artık gerçek arkadaşlık ve evlilik sitelerine aç kalmış durumdalar diyebilirim. İşte tam da bu ihtiyacınızı bu sitede karşılayabilirsiniz.

Tokat Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Tokattaki bayanların cep telefon ve WhatsApp numaralarını bir an önce almak istediğinizi biliyorum arkadaşlar. Ancak bu konuda çok fazla acele etmemeniz gerekiyor. Kadınlar genellikle ilişkilerini biraz daha yavaştan almayı, ağırdan almayı tercih ederler. Bu nedenle eğer aceleci davranırsanız kadın arkadaşlarımızı kendinizden uzaklaştırmış olursunuz. Hemen cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak yerine öncelikle kendileriyle tanışmayı, kendileri hakkında bilgi edinmeyi tercih etmelisiniz. Eğer birbiriniz hakkında bilgi sahibi olursanız iyi anlaşıp anlaşamayacağınızı daha net bir şekilde kestirebilirsiniz.

Tabii ki bunun sonucunda da istediğiniz gibi ilişkinize yön verebilirsiniz. Sonuçta birbirinizi tanıyıp bir biriniz hakkında ne düşündüğünüze karar verdikten sonra ilişkinizi gerekirse bir adım daha öteye taşıyabilir gerekirse bitirebilirsiniz. Bütün bunlar karşılıklı olarak birbirinizi tanımaktan geçiyor arkadaşlar. Bu nedenle sitemizin içerisinde bulunan sohbet bölümünü çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz arkadaşlar. Eminim ki aynı sizler gibi bir an önce yalnızlığına son vermek isteyen, yalnızlığını bitirmek isteyen çok fazla sayıda insan vardır. Sizde bu insanlarla tanışma fırsatını hemen değerlendirin.

9 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba ben kayseri talastayim istersen görüşelim tanışalım Arkadaş olalım Whatsapp tan konuşalım besyuzotuzbir içyüzellidort onbeş yetmiş bekliyorum senin gibi güzel bir bayan hiç görmedim seni bekliyorum ♥️

  2. Selam TUĞBA
    öncelikle yaşadıkların dayanılır gibi değil ancak şu bir gerçekki insanlar seni bir kez daha sonra tekrar bir daha yıpratabilirler farkındasın dimi insanlar değişti belki deprosyan zamanı kimseyle yakınlaşmadın ama erkekler inan benim bile midemi bulandırıyor artık. Bende o yüzden istanbul dan ayrılıp Boluya yerleştim tek başıma çiftlikte sadece sosyal olarak takılıp zaman geçiriyorum ve şuan okadar rahat ve huzurluyumki anlatamam ama gerçekten her insan güvenip herşeyini emanet edebileceği birini arzuluyor dertleşmek onunla bütünleşmek eylenmek herşeyi paylaşmak sadece sanki hayal gibi sende böyle hissetiğine eminim insanlar beni yıprattı hayal kırıklıkları para hastalıkları insanları kullanmaları beni gerçekten yordu. Olgun biriyim artık tecrübe sahibi oldum insanları olduğu gibi kabul ediyorum herşey ortada yani asla kimseye aşırı güvenme ve sırrını asla açma yarın koz olarak sana geri döner .illa benle ol demem ama benle dost olabilirsin insanları artık iyi tanığım için herzaman sana destekte olurum sırdaşta sana bağlı herşey merak edip bakarsan adım Şefik Topçu ve sosyal ağlardan gogoldanda bulabiliirsin diğer hesaplarım Adalisefo olarak var ,Sana sadece şunu söylemek isterim Allah gönlüne kalbi en güzeli nasibetsin inşallah

    • Merhaba Tuğba hanım öncelikle başınız sağolsın anneniz ve babanız için aile herşeydir can kandır ama olmayınca da olmuyor herşey kader yapacak birşey olmuyor bende tokat niksarda ikamet ediyorum sizinle tanışmak isterim tabi siz uygun görürseniz bende 27 yaşındayım bekarım benim için manevi değer önemli sevgi önemli dış görünüş değil yeterki gönüller bir olsun o yeter bana öyle hayat arkadaşı olsunki onun gözlerine bakınca onun gözlerinde kaybolayım ona bakınca ondan kopamayayım oda bana sevgiyle baksın yeter

  3. Merhaba hayırlı akşamlar tuğba hanım ben ıbrahim öncelikle başın sağolsun allahım bol bol sabır versin kolay değil tabiki, bende babamı yaklaşık 17 yıl önce anne mide 2013 yılında kaybettim tabiki annesizlik babasizlik çok zor yas ne olursa olsun basında bir büyük olmayınca çok zor benim ÜÇ tane abim ÜÇ aplam ve 3 kardeşim var ama bizim aile yapımız çok soğuk bazen diyorum kendi kendime keşke hiç olmasalardi daha iyiydi,ama var ama yok gibi ben bazen aplamda biraz da abim de kaldım, bende genelde bekar odalarinda kalıyorum artık yanlız lik olmuyor sevmek ve sevilmek anlaşarak evlilik düşünüyorum sana talibim bu arada ismim ıbrahim 39 yaşındayım bekarım boy 175 75 kg yakınım aslen konya liyim ama doğma büyüme aksaray da doğup büyüdüm pandemi n den önce istanbuldaydim ve memle ke te geldim ama kısmet olursa mayıs ayı sonu istanbula gelicem temelli gelicem anlaşmamız durumunda her ilimizde ikamet ederim ciddiyim eğer görüştüğüm biri yoksa seni TANIMAK İSTİYORUM TELEFON NUMARAM BEŞYÜZ OTUZ SEKİZ SIFIR ELLI ÜÇ DOKSAN YEDİ SEKSEN SEKİZ (0538 053 97 88)

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here