Sakarya Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

4
511

Sakaryada Dulum Sevgili Arıyorum

Merhaba. Sakaryadan yazıyorum. Evlenmiş boşanmış, çocuksuz 36 yaşında bir kadınım. Benim çocuğum olmuyor. Zaten evliliğinin bitmesini sebebi de buydu. Çocuğumun olmadığını öğrendiğimde gerçekten bütün dünyam başıma yıkıldı. Kimsenin Papa olma hakkına, duygusunu da elinden almak istemedim. Bu sebeple evliliğimi sonlandırdım. İki medeni insan gibi ayrıldık zaten. Ben kimsenin günahına girmek istemem. Sonrasında uzun bir dönem gerçekten depresyon içerisinde oldum. Sürekli olarak ilaç tedavisi gördüm.

Ailem ve arkadaşlarım bu konuda bana olabildiğince destek oldular tabii ki. Ancak yine de bir kadının doğurganlığının olmaması, çocuk sahibi olamaması gerçekten çok acı bir olay. Allah kimseye yaşatmasın. senelerce hayata küstüm. Ne doğru düzgün eğlenebildim ne de hayattan, yaşamaktan keyif alabildim. Ancak son iki senedir gerçekten kendimi çok toparlanmış hissediyorum. Kendimi artık daha iyi hissetmeye, çocuk meselesi yüzünden kendini yıpratmamaya karar verdim. Her şeyi kafamda bitirdim yani.

Ailem sağ olsun maddi olarak sürekli arkamdalar. Onlar sayesinde iş sahibi oldum. küçük bir dükkan ile başlamış olduğum işletmem oldukça büyük ve birkaç farklı şehire yayıldı. Bu sayede ben de işlerimi büyüttüm. Kendimi tam anlamıyla kariyerime verdim. Ancak şu anda ihtiyacım olan şey bir hayat arkadaşı, dost çünkü her şeyle kendi başıma mücadele ediyorum. Tabii ki de ailem arkamda anca yetersizler diyebilirim. Sonuçta bir insana sevgilisi gibi ya da kocası gibi yetemezler.

Yani demek istediğim romantik zamanlar yaşayabileceğim, beni gerçekten aşkla sevecek bir erkek arkadaş arıyorum. Evlenmiş boşanmış olursa daha iyi olur. Hatta özellikle Çocuklu bir sevgili arıyorum. Böylelikle ben kendimi kötü hissetmem. Babalık duygusunu tatmış, yaşamış biri olursa eminim ki ilişkimiz daha güzel bir şekilde ilerleyecektir. Yaş olarak herhangi bir takıntım yok. Ancak benden büyük olursa tabii ki daha iyi olur diye düşünüyorum. Onun haricinde ne söylemem gerektiğini bilmiyorum. Sorularınız olursa cevaplayabilirim. İlk defa bir arkadaşlık evlilik sitesine ilan gönderiyorum. Bu nedenle ilan konusunda biraz acemiyim.

Sakarya Dost Arayan Zengin Dullar Sitesi

Sakarya zengin bayan arkadaş bulma, zengin sevgili arama, evine yatılı erkek arayan zengin ve yaşlı kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, evlenmek isteyen, koca arayan zengin dul kadınlarla tanışma ve sohbet, mesajlaşma siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategorimiz bulunuyor arkadaşlar. Şu anda içerisinde bulunduğunuz bu bölüm sadece Sakarya şehrimiz için açılmış olan zengin ve yaşlı bayan arkadaş arama ve bulma sayfasıdır. Sitemizin içerisinde bir çok farklı yaş grubundan bayan arkadaş bulunuyor. Eğer kendinizden daha büyük bayanlardan hoşlanıyorsanız şu anda gerçekten sizin için uygundur.

Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler arkadaşlar. Bazı erkek arkadaşlarımız kendilerinden daha genç bayanlardan hoşlanırlarken bazıları ise kendilerinden daha yaşlı, kendilerinden daha olgun kadınlardan hoşlanıyorlar. Herkesin arayışları, kriterleri birbirinden farklılık gösterebiliyor. İşte bu noktada tabii ki internet mecrası devreye giriyor. İnternet içerisinde çok farklı kriterlere sahip, fazla sayıda kadın ve erkek bulabiliyorsunuz. Teknolojinin bu avantajından sizlerde daha fazla geç kalmadan yararlanabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

Sakarya Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Sohbet ve Mesajlaşma

Yaşınız kaç olursa olsun emin olun ki kendinize uygun bir sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Çünkü şu anda bulunduğunuz bu arkadaşlık ve evlilik sitesinde her yaş grubundan bayan arkadaş bulabiliyorsunuz. 20-25 yaş aralığında sevgili arayan kızlar, 30-35 yaş aralığında erkek arkadaş arayan dul bayanlar, 40-45 yaş aralığında evlenmiş boşanmışs koca arayan kadınlar, 50-65 yaş aralığında evine erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlar gibi bir çok farklı kategorimiz bulunuyor. Ayrıca sadece Sakarya ile sınırlı kalmayarak istediğiniz şehrimizden arama yapabilirsiniz. Eğer ki seyahat engeliniz yoksa farklı şehirlerden ilan gönderen bayan arkadaşlarımızlada tanışmalısınız.

Hepimiz için doğru zaman farklılık gösteriyor arkadaşlar. Örneğin bazı kadınlar ya da erkekler 20 yaşlarının başlarındayken evlenip çok mutlu bir yuvaya sahip olabiliyorlar. Bazı insanlar ise otuzlu yaşlarına gelmiş olmalarına rağmen hala kendilerine uygun kişiyi bulamamış olabiliyorlar. Yani demek istediğim hepimizin hayatı birbirinden farklıdır. Hepimizin kaderi, kısmeti de birbirinden farklıdır. Bu nedenle hiçbir şey için acele etmeyin arkadaşlar. Emin olun ki eğer şimdiye kadar doğru insanı bulamadıysanız bu iştede bir hayır vardır. Kısmetinizi, doğru insanı ne zaman bulacağımızı hiçbir zaman bilemezsiniz.

Sakarya Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Evet arkadaşlar geldik bayan arkadaşlarımızdan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını nasıl alacağınıza. Erkekler bir an önce kadın arkadaşlarımızdan cep telefon numaralarını alarak onlarla görüntülü olarak, kameralı olarak ya da canlı olarak sohbet etmek, birilerini tanımak istiyorlar. Ancak maalesef ki böyle bir şey pek de mümkün değil arkadaşlar. Çünkü kadın arkadaşlarımız gerçekten öncelikle karşılarındaki erkeğe güvenmek istiyorlar. Sonrasında zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Biliyorsunuz ki günümüzde artık insanlara güvenmek gerçekten çok zor bir hale geldi. Bu nedenle de kadın arkadaşlarımız ilişkileri biraz daha yavaştan almak istiyorlar.

Eğer bu konularda çok fazla acele ederseniz emin olun ki karşınızdaki kadınları kendinizden uzaklaştırmış olursunuz. Bu nedenle bayan arkadaşlarımıza karşı ürkek bir ceylan gibi yaklaşırsanız emin olun ki karlı çıkarsınız arkadaşlar.

Arama:

sakarya twitter arıyom,

4 GELEN İLANLAR

  1. Selam hanfendi çok şekersiniz öncelikle bunu gerçekten içimden geçerek yürekten söylüyorum . Hayat zor özelliklede kadınlar açısından herkes size mutlak asılıyordur yalnız insanlarında çilesi bu sanırım bide güzelse rahatsız edilmekten gına gelir insana . Benide kadınlar rahat bırakmaz sebebi karekterim aslında karizmam değil insanlar olgun saygılı uyumlu düzgün titiz estetik konuşma ve güven veren insanlara herzaman hayranlık duyuyorlar ama ben bunları aşmış insanların bakışları tavırlarından neler düşündüğünü anlayacak kadar hisliyim Allaha şükür ediyorum herzaman bana en güzelini değil kalben vicdanı temizliği olan saygılı ve dürüst insanlarla karşılaştırmasını dilerim. Sizde bilirsinizki kalp yürek sadece erkeklerde değildir öyle kadınlar varki bin erkeğe bedeldir yüreği hem geniş hemde bir kişiyi sığrıracak kadar şahanedir ben hep böyle birini arzuladım ama malesef sosyal medya çıkınca halkımız bozuldu kimin eli kimin cebinde kim kimle birlikte belli bile değil ben bu tarz ilişkileri asla tasvip edemiyorum insan birini sever ve onu memnun edebilmek için herşeyini feda eder sevgide budur birlikte yaşamakta ben birine saygı duyarım diğerlerine asla bakamam işte buyum adamlık ayrıdır erkeklik ayrı adamsan herşeye katlanırsın erkeksen daldan dala zıplar durursun doğrumu. adım ŞEFİK TOPÇU emekliyim genç yaşta oldum paraya asla değer vermem aslada sevgiden üstün olamaz nazarımda sosyal hesaplarım var adıma ve Adalisefo adına beni inceleyip en doğru kararı vermenizi diliyorum ben olmasamda enazından iyi innsanlara denk gelmenizi yürekten diliyorum saygılar

  2. slm canım adım murat k. maraşlıyım 43 yaş emekliyim bekarım seni tanımak cidsi arkadaşlık kurnak beraber yaşamak isterim çocuk olmaması önemli degil birbirimizi aşkla sevgiyle sevmemiz önemli watsap 05** istikram murat culfa68

  3. Selam ne kadar net anlatmışsınız aynı düşünceleri paylaşıyoruz kadının erkeğin arkadaş olması çok önemli bazen bir arkadaş her şeye bedeldir saygı sadakati ve dürüst olursa en yakınınıza açılamadığınız her şeyi onunla paylaşırsınız. Hayat yalnızlık bazen içimize hapsettiğimiz duygular ve yaşadığımız toplumdaki eksik insanlar yanlış teşhisler ve güveni sadakati umursamayan ahlaksız bir toplum olmaya başladığı şu zamanda işimiz epey zor bazıları işinin ehli ve iyi birer oyuncu olması da cabası bir insanı tanımak zordur kimisi aslında sadece insanın bireylere olan zaafıdır hoşlanmaktır sevgiyle bağdaşmayan asılsız bir duygudur önemli olan bunu ayırt etmektir kimisi yakışıklı hastasıdır kişide güzelliğe değer veren zavallı insanlardır aslında sevgi kalpte olur içinde yaşar kalbin güzelliği insana her şeyiyle güzel görünür çirkin olsa dahi size melek görünür sevgi şeffaf olunduğunda huzurla sarılmaktır tatmaktır kokusunu dahi ihtiyacımız olabilir elini tutmak sizi eder konuşurken mesela heyecan duyabilirsin ama her şey sahteyse yapmacık arkadaşlık başlamış olur ve mutsuzluk kaçınılmazdır saygılar mutlu olmanız seçimlerinizi doğru kullanmanız dileğiyle Allah’tan kalbi güzel insanların birbirini bulması dileğiyle bol şans Boluda çftlikte yaşıyorum genç emekli 46 yaşında oldum maddi sıkıntımda yetiyor kendime sosyal hesaplarım Adalisefo ve Şefik Topçu

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here