Muğla Dul Bayanlar

4
2054

Muğla bodrum, fethiye, milas dullar sitesi, evlenmiş boşanmış türbanlı kadınlarla sohbet, zengin ve yaşlı dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık siteleri gibi yapacağınız aramalarda da bizlerle karşılaşabilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde her türlü aramayı yapabiliyorsunuz. Sonuçta hepinizin birbirinden farklı kriterleri, birbirinden farklı özellikleri bulunabiliyor. Bu nedenle sitemizde çok çeşitli insanlar bulunuyor. Bunun sonucunda da gerçekten kendinize uygun birini daha kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz.

Gönül işleri gerçekten bazen kısmetinize bağlı olabiliyor. Eğer Kısmetimizde varsa eminim ki en kısa sürede kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Eğer Kısmetimizde yoksa zaten yapacakta bir şey yok diyebiliriz. Sitemiz tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyoruz. Sitemize üyelik sistemi bulunuyor. Ancak kesinlikle iyi olma zorunluluğunuz bulunmuyor. Eğer isterseniz de hiçbir ücret ödemeden, yalnızca email adresinizi girerek üye olabilirsiniz. Sitemiz açıldığından bu yana tamamen ücretsiz bir site olarak başlamıştır. Bu durumda her zaman böyle devam edecektir.

İlan İçindekiler »»

Muğla Dullar Sitesi

Sadece Muğlada değil Türkiyenin neredeyse her şehrinde kendinize uygun bir evlenmiş boşanmış kadını bulabilirsiniz. Çünkü insanlar artık çok farklı hayatlar yaşıyorlar. Örneğin eskiden bir kadının boşanması, bir kadının dul kalması ve yalnız yaşaması gerçekten hiç hoş karşılanmazdı. Hakkında sürekli dedikodular çıkaracak. Bunun yanı sıra bu kadınlar genelde aileleri tarafından reddedilirdi. Ancak şu an etrafımıza baktığımız zaman böyle bir şey kesinlikle söz konusu dahi değil.

Özellikle batı bölgelerinde insanlar çok rahat bir şekilde boş alabiliyor. Bir kadının yalnız başına yaşaması ya da Çocuklu bir şekilde dul kalması hiçbir şekilde absürt ya da anormal karşılanmıyor. Bu da aslında teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızı değiştiren yönlerden birisi. İnsanlar bu nedenle daha rahat bir şekilde hareket edebiliyor ve mutlu olmak için çabalayabiliyor. Eskiden kadınlar boşanamadıkları için ömür boyu mutsuz bir hayat yaşıyorlardı. Ancak şu an bakıldığı zaman eğer kendilerini evlilik sırasında mutsuz hissediyorlarsa hemen boşanıyorlar.

Muğla Zengin Dul Bayanlarla Sohbet ve Tanışma

Özellikle muğla gibi bölgelerimizde çok fazla sayıda zengin, evlenmiş boşanmış kadın arkadaşımız bulunuyor. Bu bayanlarla sizde çok rahat bir şekilde tanışabilir, iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bu kadın arkadaşlarımızdan artık gerçekten kendilerine uygun, hayatlarına beraber devam ettirebilecekleri bir erkek arkadaş, bir eş ya da hayat arkadaşı arıyor. Aslında hepimiz gerçekten kendimize uygun, bizi gerçekten sevecek ve değer verecek birini arıyoruz. Buna da halk arasında ruh eşi diyoruz.

Hepimiz aslında bu insanı bulabilmek için çaba harcıyoruz. Aslında biz insanlar olarak biraz arsızız. Genellikle elimizdeki insanların değerini, kıymetini pek fazla bilmiyoruz. Bir sevgili bulduğumuz zaman ona karşı nasıl davranmamız gerektiğini ya da onu nasıl mutlu edeceğimizi hiçbir zaman düşünmüyoruz. Bunun sonucunda da elimizdeki insanları da kaybediyoruz. Aslında hepimiz elimizdeki ilişkiler için çaba harcasak, onları mutlu etmek için karşılıklı olarak emek sarf etsek hepimiz kendimize uygun insanları çok hızlı bulabiliriz.

♥️ SERTAP

Merhaba. 33 yaşındayım. Bir evlilik yaptım. Muğlada yalnız yaşıyorum. Eski kocam tarafından aldatıldım. Benim için gerçekten çok zorlu bir süreç oldu diyebilirim. Yaklaşık beş senedir yalnızım. Boşanma davamda beş sene önce bitti. Ben şu anda gerçekten hayatımı düzgün, dürüst birini almak istiyorum. Kesinlikle bana yanlış yapmayacak birine ihtiyacım var. Aynı yerden iki kez kırılmak istemiyorum diyebilirim. Karakteri oturmuş, kendini bilen bir sevgili istiyorum. Şu an için evlilik yapmayı kesinlikle düşünmüyorum. İlerleyen zamanlarda duruma bakabiliriz tabii ki. Ancak ben evliliği hiçbir zaman bir zorunluluk olarak görmedim. Bu nedenle bu tarz konuların acelesi yok. Şu an için 45 yaşına kadar olan, daha önce evlenip boşanmış olabilir, çocuğu olmasa daha iyi olur Bu tarz birkaç kkriterim bulunuyor. Buna uygun birileri varsa benimle iletişime geçebilirler.

Arama:

arayabaya,muğla milasta dul bayan,

4 GELEN İLANLAR

 1. Selam bayanlar 45 yaşındayım evlendim ayrıldım kendime dürüst ciddi düşünen birini arıyorum dalamanliyim çocuklar kendini kurtardi evim arabam var tarla arazi var isim pazarciyim 553 250 8796 ciddi olan arasın ricam

 2. Merhaba canım ben Antalya’da yaşıyorum seni çok iyi anlıyorum çünkü aynısını bende yaşadım ve dedim ki kendime evlenmeyecegim ama yalnızlık çok zor be bu sebepten dolayı evlenmek istiyorum benim parmağımda senin yüzüğünü tasidigim sürece seni kesinlikle aldatmam benim huyum değildir… Eğer istersen gel yaşayalım gör ve tanı daha sonra sana uyarsa guvenirsen evleniriz 05456**

 3. Merhabalar. Ben Yunus Emre doğma büyüme İZMİR KARŞIYAKALI’YIM. Deli dolu eğlenceli hız tutkunu macera aksiyon seven birisiyim çok kıskanç birisiyim. Alkol nadir de olsa kullanıyorum sigara var azaltmaya çalışıyorum. Bekarım hiç evlenmedim çılgın birisiyim kabul ederseniz sizinle tanışmak konuşmak istiyorum. Benim aradığım insan deli dolu neşeli birisi olmalı çılgın birisini istiyorum.
  Skype adresim [email protected]
  İnstagram adresim y.emre_355
  iletişim numara. 0552-457-21 08
  Olumlu veya olumsuz dahi olsa cevabınızı bekliyorum saygılarımla.

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here