Konya Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

3
1318

Konyalı Dul Erkek Arıyorum

Merhaba. İlanı Konya’dan gönderiyorum. Dul erkek arkadaş, sevgili arıyorum. Niyetim açık konuşmak gerekirse evlilik yönünde. Ancak tabii ki de öyle hemen ilk gördüğüm insana evlilik için atlayacak değilim. Evlilik konusunda gerçekten erkeklere hiç güvenmiyorum. Çünkü bu konuda zamanında güvenim inanılmaz derecede kırıldım. Saçma sapan bir evlilik gerçekleştirdim. Sonrasında ilişki yaşadığın, sevgili olduğum erkeklerle de sürekli olarak problem yaşamaya devam ettim.

Hatta bir dönem problem acaba ben de mi diye tereddüte bile düştüm. Bunun için bir çok arkadaşımla ve psikolog ile de görüştüm. Ancak sonra baktım ki ben gayet iyi, düzgün bir insanım. Burada problem erkeklerde var. Erkekler çok açgözlü oluyorlar. Bunu fark ettim. Ellerindeki insanla yetinmeyi bilmiyorlar. Kaldıki ben gerçekten bir erkeği her konuda, her anlamda yetebilecek bir kadınım. Ne ev hanımlığı konusunda ne sokakta sosyallik konusunda ne de yatakta gerçekten oldukça başarılı bir kadınım.

Bu nedenle benimle sevgili olan ya da evlenen bir erkeğin başka hiçbir kadına ihtiyacı olmuyor. Ancak yine de erkeklerde çeşitlilik kafası varmış. Bunuda tabii ki sonradan öğrendim. Bu yüzden de açgözlü oluyorlarmış. Benim yine de böyle olmayan bir erkek bulacağıma dair umudun var açık konuşmak gerekirse. Çünkü gerçekten aldatılmayı, başka kadınlara gidilmesini hak etmeyen bir kadınım. Karşımdaki insana da her konuda destek olurum.

Düştüğünde elinden tutarım, bir derdi olduğu zaman dinlerim, mutlu olduğu zaman en az onun kadar mutlu olurum. Yani benden daha çok bir hayat arkadaşı, dost olur diyebilirim. Ancak şimdiye kadar bunu hak eden ya da bunun kıymetini bilen birine denk gelmedim. Bu yüzden zaten dul erkek arkadaş arıyorum. Daha önce başına felaketler gelmiş, aynı benim gibi insanlar tarafından kazık yemiş, mutsuz edilmiş, kandırılmış biri olursa eminim ki benim kıymetimi daha iyi bilir diye düşünüyorum.

Tabii ki bu durum ikimiz içinde karşılıklıdır. Sonuçta ben de karşındakinin kıymetini bileceğim ki o da benim kıymetimi bilsin ve bana değer versin. Aslında benim bu istediğim gerçekten çok zor bir şey değil. Ancak günümüz dünyasında insanlar artık o kadar kötü kalpli ve o kadar kötü bir hal almış durumdalar ki biz iyi insanlar olarak bir avuç kaldık diyebilirim. Bu nedenle de istediğimiz gibi birini bulamıyoruz.

Umarım bu sitede gerçekten şansım iyi gider ve yüzüm güler. Gerçekten temiz kalpli insanlar bana yazarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Konya Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Konya  Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük  Erkek arayan, dost arayan, sevgili arayan zengin, yaşlı ve dul kadınlar, Konya zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma ve arkadaşlık sitesi, zengin, yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları başta olmak üzere farklı bir çok kategori içerisinde sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz sevgili arkadaşlar. Sitemizde 20-25 yaş aralığında erkek arkadaş arayan, sevgili arayan genç kızlardan tutunda 50-65 yaş aralığında dost arayan, sevgili arayan, yatılı erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlara kadar her türlüsünü bulabiliyorsunuz. Sitemiz gerçekten çok geniş bir kitleye sahiptir.

Buda tabii ki arkadaş arayan, sevgili arayan insanlar için çok büyük önem taşıyor. Çünkü ne kadar geniş kitleye sahipsek insanlar aradıkları, istedikleri kriterlere sahip olan kadınlarla ya da erkeklerle o kadar kolay ve hızlı bir şekilde tanışa biliyorlar. Sonuçta hepimizin birbirinden farklı istekleri, hayalleri olabiliyor. Örneğin Sitemize giren bazı erkek arkadaşlarımız evlenecek türbanlı bayan arkadaş ararlarken bazıları ise yalnızca dost olabilecekleri, sevgili olabilecekleri açık bayan arkadaş bulmak istiyorlar. Yani sizin anlayacağınız herkesin isteği, zevkleri birbirinden farklılık gösteriyor.

Konya Sevgili Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Tanışma

Herkesin tek amacı gerçekten kendisine değer verecek, sevecek, kendisini anlayacak bir hayat arkadaşı, eş bulmak arkadaşlar. Yani en azından Sitemize giren insanların çoğunluğu bu şekilde diyebilirim. Çünkü böylelikle insanlar tek kişilik hayatı iki kişi yaşamaya başlayacaklar. Hayat zaten sürekli olarak bizlerden bir mücadele istiyor. Gerek ekonomik gerekse sosyal yaşantımızı olsun sürekli bir mücadele içerisindeyiz. Bu da aslında biz farkında olmasak bile hepimizi oldukça fazla yoruyor. Bu nedenle de hayatımızda bir arkadaş, bir dost, bir sırdaş arayış içerisinde oluyoruz.

Bizim için doğru olan insanı arıyoruz sürekli olarak. Doğru insana da ruh eşi diyoruz arkadaşlar. Eminim hepinizin gelip geçici ilişkileri olmuştur. Bu tarz ilişkiler hiç birimiz için bir önem taşımıyor. Ancak gerçek dostluk kurabileceğimiz, gerçekten ömürlük olarak düşündüğümüz insanlar konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Çünkü birlikte zaman geçirmek, birlikte aynı hayatı paylaşmak gerçekten hiç kolay değil. Karşınızdaki insan ile kafa yapılarınız birbirinden farklıysa, farklı şeyleri yapmaktan hoşlanıyorsanız o zaman gerek sosyal hayatınızda gerek aynı evin içerisinde iken birbiriniz ile iyi anlaşmanız gerçekten çok zor olacaktır.

Konya Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizin İçerisinde bayanların cep telefon numaralarını bulmak isteyen, kadınlardan cep telefon numaralarını ya da WhatsApp iletişim numaralarını almak isteyen çok fazla sayıda erkek var arkadaşlar. Ancak maalesef ki bizler insanların güvenliği açısından, rahatsız edilmemesi açısından kimsenin cep telefon ya da WhatsApp numarasını herkese açık bir şekilde yayınlamıyoruz. Tabii ki ilan gönderen herkesin bizlerde cep numarası var. Ancak bunu maalesef ki sizlerle paylaşamayız. Sizler kendiniz, karşınızdaki kadınlarla ya da erkeklerle konuşarak cep telefon numaralarını onlardan almanız gerekiyor.

Bunun içinde tabii ki yapmanız gereken şey öncelikle sitemizin ana sayfasına giderek istediğiniz kategori seçmek olacaktır. Daha sonra Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın ilanlarının altında bulunan ilan sahibine mesaj gönder butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle kendilerine mesaj atabilirsiniz. Şunu da unutmayın ki kendinizi ne kadar açık ve net bir şekilde, ne kadar etkileyici ve dürüst bir biçimde açıklarsanız karşınızdaki kadınlardan geri dönüş alma olasılığınız da o kadar çok yükseltmiş olursunuz. Ancak eğer kadınlarla nasıl konuşmanız gerektiğini ya da bir kadına nasıl hitap etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız şansınız zaten çok zor olacaktır.

Arama:

Jigolo arayan zengin bayanlar iş ilanları konya,konyada dulu zengin bayanlar,

3 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba ben fatih sizinle tanismak istiyorum eyer uygun görür sen yaş 40 bir seksen boy kilo 75 esmer sosyal biriyim biraz ciddi olmayı seviyorum eyer ilgilenirsen ara 0538 826**

  2. Merhabalar güzel bayan samimiyce güvenilir bir birliktelik icinde Geleceğim sen ol isterim güzel birliktelik içinde Hoşgörü saygı içinde güzel duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve birliktelik içinde hayatımın anlamı olcak kişiyle huzurlu birliktelik içinde yaşamak niyetindeyim. Eğer Birbirimize saygılı dürüst olursak güzel günler hayal değil yaşanacak günlerdir. konuşarak Hayattı birlikte paylaştıkça güzeldir. 05539145657 daha iyi birbirimizi yalansız taniyabilmek için görüşebilmek ümidiyle sıfır beş beş üç dokuz bir dört beş altı beş yedi daha yakında taniyabilmek için gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz olur yada olmaz sonuçta iki medeni insan gibi hayırlısı deriz [email protected] sevgilerimle

  3. Selam ben olgun biriyim kadınlar konusunda açıkçası onları daha iyi tanıdığımı ve nelerden hoşlanacağını bilecek kadar bilgi sahibiyim evlendim 26 yıl sürdü bitme sebebi parasızlık asla olsun istemezdim ama insanların paraya düşkünlüğü herzaman canımı sıkmıştır sevgi saygı huzur ve mutluluk bunlarla asla kıyaslanmamalı değerler olgunlum dürüstlük ve saygı öncelikli olmalıydı tam tersi olduğunda ağzınızla kuş tutsanız asla yürümez. Ben birçok ülkede çalıştım güzel dostluklar ve para kazandım ama mutlu olamadım sebebi parayı seven insanları sevmemen sadece bana benim karekterime aşık olsun isterim saygı duysun huzurlu olalım isterim. Aslında zor değil bunlar . kafa yapısı ve olgunluğa bağlı şeyler .Emekli makine teknisyeniyim isatnbulda doğup büyüdüm ve insanlardan yalanlardan sahteliklerden sıkıldım ve Bolu da çiftlikte yaşıyorum 10 gün sonra istanbul ordan trakya ordanda Balıkesire gidicem eski ortağım mütahit orda alacaklarımı tahsil edip kendime yeni bir düzen kurmak istiyorum real 6 aydır kimseyle görüşmedim ve artık realleşmek kalbime birini sokmak veya hoşlanacağım biriyle birliktelik bu karşımdaki kişiye bağlı bu isteğim açıkçası resimlerim Adalisefo ve Şefik Topçu sosyal hesaplarımdan bakabilirsiniz hoşunuza gittiğinde bana mesaj atın lütfen bekliycem sizi..Ayrıca son açıklamanız gayet hoş ve akıllıca ALLAH iyi kalpli insanları herzaman kavuştursun dilerim kıymet bimeyen paraya tapıp insanlığını unutan vicdanı olmayan eşini üzen insanlardan bizleri uzak tutsun dileğim bu. ŞEFFAF OLUP ASLA EŞİNE İHANETİ AKLINDAN GEÇİRMEYEN İNSANLARLA YOLUMUZU KESİŞTİRSİN

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here