Konya Dul Bayanlar

3
2949

Konyada Dul Erkek Arayan Dul Bayanım

SERTAP

Merhaba. 36 yaşındayım daha önce evlilik yaptım. Bir tane oğlum var. Kendisi dört yaşında. Şuanda babasıyla beraber yaşıyor. Farklı şehirlerde olduğumuz için pek fazla görüşemiyoruz. Beraber olacağım adamda evlenmiş boşanmış olabilir bir tane çocuğu olabilir ya da bekar olabilir. Benim bu konuda çok fazla takıntım bulunmuyor… Beraber güzel zaman geçirelim, birbirimizi sevelim benim için yeterli diyebilirim. Ben de klasik kadınlar gibi aynı şeyleri istiyorum.

Biri beni sevsin, ilgilensin, sahip çıksın ve değer versin. Tabi ki bütün bunlar karşılıklı. Önceki evliliğimde bunu çok fazla yaşayamadım. Pek iyi anlaşamadık. Kendiside gayet bir insandır o yüzden kötü bir şey söyleyemem. Medeni bir şekilde de yollarımızı ayırdık. Aslında herkesin bu şekilde olması gerekiyor. Kimsenin kimseyi yıpratmaya, üzmeye hakkı yok diye düşünüyorum. Arada saygı olmalı her zaman. Böyle birini istiyorum kısacası.

Konya Türbanlı Dul Kadınlarla MEsajlaşma

Hepimiz istiyoruz ki güzel bir ilişkimiz olsun, bu ilişki içerisinde huzurlu ve mutlu olalım. Ancak böyle bir şey tabii ki de kolay değil. Çünkü mutluluk ve huzuru bulmak tek taraflı bir olay değildir. Bir ilişkinin içerisinde iken karşılıklı olarak birbirinize ne kadar çok anlayışlı olursanız, birbirinize karşı ne kadar çok saygı duyarsanız ve birbirinize karşı ne kadar çok empati yaparsanız ilişkiniz o kadar iyi bir şekilde ilerleyecektir. Bütün bunları yaptıktan sonra da huzurlu ve mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Konyadan sitemize giriş yaparak arkadaş arayan, sevgili arayan eş arayan-koca arayan Bir çok evlenmiş boşanmış, dul kadın arkadaşımız da bulunuyoruz. Sizlerde bu bayan arkadaşlarımızın hepsiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. İnsanlarla öncelikle tanışıp, arkadaş olmanız gerekiyor. Çünkü bir insanla sevgili olmak için ya da evliliğe karar vermek için uzun bir yol kat etmeniz gerekiyor.

Konya Dullarla Sohbet

Konya selçuklu, meram, karatay, ereğli, akşehir Dul bayanlarla tanışma sitesi, Konya Dullar Sitesi, olgun erkek arayan, evlenmek isteyen evlenmiş boşanmış güzel, zengin dul kadınlarla sohbet ve mesajlaşma sitesi gibi aramalarınızı bu site üzerinde yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki daha önce evlenmiş boşanmış olan kadınlar evlilik konusunda ve erkekler konusunda daha tecrübeli oluyorlar. Bu yüzden bir çok erkeğin ilgisini çekiyorlar.

Aslında bu konuda da erkeklere hak vermek gerekiyor. Çünkü haklı olarak onlarda olgun, aklı başında, tecrübeli kadınlardan hoşlanıyorlar. Böylelikle içerisinde bulundukları ilişki çok daha kolay bir şekilde sağlamlaşabiliyoruz. Eğer iki taraftan birisi olgun olmaz ise o zaman ilişki gerçekten çok zor bir hale dönüşebiliyormuş. Sonuçta hiç kimse mutsuz olmak için ya da sorun yaşamak için sevgili yapmıyor.

Konya Evlenmek İsteyen Olgun Dul Kadınlar

Tabi ki hepimiz istiyoruz ki güzel bir ilişkimiz olsun, bu ilişki içerisinde huzurlu ve mutlu olalım. Ancak böyle bir şey tabii ki de kolay değil. Çünkü mutluluk ve huzuru bulmak tek taraflı bir olay değildir. Bir ilişkinin içerisinde iken karşılıklı olarak birbirinize ne kadar çok anlayışlı olursanız, birbirinize karşı ne kadar çok saygı duyarsanız ve birbirinize karşı ne kadar çok empati yaparsanız ilişkiniz o kadar iyi bir şekilde ilerleyecektir. Bütün bunları yaptıktan sonra da huzurlu ve mutlu bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Konya Dullar Sitesi

Konyadan sitemize giriş yaparak hayat arkadaşı arayan, sevgili arayan eş arayan-koca arayan Bir çok evlenmiş boşanmış, dul kadın arkadaşımız da bulunuyoruz. Sizlerde bu bayan arkadaşlarımızın hepsiyle tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz. İnsanlarla öncelikle tanışıp, arkadaş olmanız gerekiyor. Çünkü bir insanla sevgili olmak için ya da evliliğe karar vermek için uzun bir yol kat etmeniz gerekiyor.

Eğer ki gerçekten evlenmek istiyorsanız o zaman evlenmek isteyen Dul bayanlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı tesettürlü-kapalı kadınlar gibi bir çok farklı kategorimize bakabilirsiniz. Eğer ki gerçekten evliliğe hazır hissetmiyorsanız o zaman kesinlikle evlenmeyin. Çünkü böyle bir durumda hem karşınızdakine hem de kendinize ciddi anlamda eziyet etmiş olursunuz. Sonuçta evlenmeden beraber yaşamak isteyen, aynı ev paylaşmak isteyen, dost arayan, erkek arkadaşı arayan bir çok dolu kadın da bulunuyor.

Konya Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar

Evet hepiniz Bir an önce zengin bir sevgili bulup hayatınızı kurmak istiyorsunuz biliyorum. Ancak bu işler tabii ki de o kadar kolay olmuyor… Özellikle de zengin, evlenmiş boşanmış bayan arkadaşlarımız bu tarz konularda çok fazla seçici oluyorlar. Çünkü sizde biliyorsunuz ki bu bayanların çok fazla seçim şansı bulunuyorz. Tabii ki hal böyle olunca da aranızdan en iyilerine, en çok etkilendiklerini seçiyorlar.

Eğer bir kadını ikna etmesini biliyorsanız, bir kadınla nasıl konuşmanız gerektiğini ya da bir kadını nasıl davranmanız gerektiğini biliyorsanız o zaman işiniz çok kolay diyebilirim. Ancak bazı erkekler var ki (bunu Yorumlarda görüyoruz) kadınlarla nasıl konuşacaklarına dair hiçbir fikirleri olmuyor. Tabii ki böyle erkeklerin de kadınları etkileme olasılıkları neredeyse yok diyebilirim. Kadınlar öz güveni yüksek, kendini bilen erkeklerden hoşlanırlar.

Konya Dul Bayanların, Kadınların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Tabi ki sitemizde tanıştığınız bayanların cep telefonu ya da WhatsApp numaralarına da çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak bunun için yapmanız gereken şey sitemizde yorum yapmak ve kadınlarla yorumlar üzerinden tanışmak olacaktır. Böylelikle size güvenen, sizi daha iyi tanımak isteyen kadın arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçerek cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını vereceklerdir.

Arama:

kız numaraları konya,kız numarasi konya,

3 GELEN İLANLAR

  1. selam bende ciddi bir site olarak burdayım lakin tek bir cevap alamamam beni gerçektn üzüyor ya mesajlar gitmiyor veya mesajlar insanların umrunda değil sadece rant mı bu site anlamış değilim . umarım tek sizden cevap gelir ben şuan istenbuldayım Annemi görmeğe geldim 3 gün daha burdayım eşyalarım birdepoda ve yerşelmek için daha böyle denizle içiçce bir yer arıyorum kısmet bakalım tekim ve real 6 aydır kimseyle ilişkim olmadı insanlara güvenmek gerçekten zor bilirsiniz kadınsınız ve bu dahada önemli eğerki sosyal hesap veya twetrdan resimleim paylarıma baktığınızda içinizin kabardığınıkalbinizin atışınıjn değişeceğine eminim adım Şefik Topçu gogldan bakarsınız diğer hesaplarımsa Adalisefo eğerki uygunsanızda gizleme şansınız var sorun değil ses herzman en doğal gerçektir sahte profil değilim yani 05536929534

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here