Kendine Sevgili, Dost Arayan Bayanlar

57
9292

Sevgili bulmasını teknolojisinde oldukça kolay bir hale geldi arkadaşlar. Biliyorsunuz ki biz insanlar çift yaratılmışz. Ayrıca duygusal varlıklarız. Bu sebeple de kendimizi sürekli olarak duygusal anlamda doldurabileceğimiz, manevi anlamda bizi tamamlayacak bir eş, bir sevgili arayış içerisinde oluyoruz. Eminim sizlerde hayatınızın belirli dönemlerinde kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz sevgili ya da eş adayları ile tanışmışsınızdır. Ancak şu anda burada olduğunuza göre bu konuda şansınız pek yaver gitmemiş. Ancak hiç merak etmeyin arkadaşlar. Bu internet sitesi sayesinde çok fazla sayıda insan kendine uygun sevgili, evlenecek eş bulmuş durumda.

Sizde bu insanlardan birisi olabilirsiniz. Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde üyelik gerektirmeyen bir sitedir. Bu sebeple de İnsanlar içleri çok rahat bir şekilde aramalarını sitemiz içerisinde gerçekleştirebiliyor. Sizde daha fazla zaman kaybetmeden istediğiniz yaş grubundan, istediğiniz kriterlere sahip, hayal ettiğiniz, istediğiniz tarzdaki kadına ya da erkeğe kavuşabilirsiniz. Umuyorum ki Zaman içerisinde hayal ettiğiniz ilişkiye sahip olursunuz arkadaşlar. Eminim ki mutlu, huzurlu bir ilişkiniz olduğu zaman hayatınız çok daha güzel bir şekilde ilerleyecektir.

Kendine Dost Arayan Dullar

Bayanların hepsi burada sevgili olacak ya da evlenecek diye bir şey yok arkadaşlar. Bazı kadınlar kendine dost arıyor. Özellikle de zengin ve yaşlı bayanlar olgun ve dul kadınlar bu konuda son derece ısrarcı oluyorlar diyebiliriz. İstanbul İzmir Ankara Bursa Kayseri Trabzon Tokat Sivas Samsun Diyarbakır Gaziantep Adana gibi şehirlerden sitemiz Dul ve olgun bayanlar tarafından çok ziyaret ediliyor. Bunu zaten neredeyse her konumuzda söylüyoruz. Fakat bu kadınların arasında “kendine dost arayan bayanlar ve olgun kadınlar” çok oluyor. Yani sadece dertleşmek için ya da sıkıntılarını ve problemlerini anlatabilecek biri bir erkek bulabilmek için sitemizi ziyaret ediyorlar diyebiliriz arkadaşlar.

Kendine dost arayan bayanlarla dost olabilirsiniz. Unutmayın ki sıkı bir dostluk her şeyden daha önemlidir. İnsanlar kendisine sıkı bir arkadaş ya da sıkı bir dost bulabilmek için gerçek hayatta arama yapmasına gerek yoktur. İnternet mecrası bu konuda çok iyi bir hale gelmiştir. Facebook Twitter Instagram gibi yerlerde kendinize iyi bir dost bulamazsınız kaptan Çünkü insanlar çıkarcı davranırlar. Fakat bu gibi sitelerde kendine dost arayan bayanlar ile tanışarak hayatınızın sonuna kadar birlikte güzel vakitler geçirebileceğiniz bir dost sahibi olabilirsiniz.

26 yaşında boşanmış dul bir kadınım dost olacak bir erkek arkadaş arıyorum

Ahsen

Merhaba arkadaşlar dost olacak bir erkek arkadaş arıyorum ama bunu sakın şöyle algılamayın yani kendime Ben bir dost arıyorum, erkek arkadaş arıyorum demiyorum. Lütfen buradaki ince çizgiyi çok dikkat edin. Ben sadece birlikte güzel vakit geçirebileceğimiz Bir Erkek arkadaş istiyorum.

Dürüstlüğünden şüphe etmeyeceğim beni sadece kullanmak için arkadaş olmayacağına inanacağım bir erkek bulursam çok mutlu olurum. Bana nerede yaşadığınızı söylemenize bile gerek yok. Çünkü benim için hiçbir önemi yok. Dünyanın her yerine gidebilirim. Yeter ki imkanlarım sağlansın. Ben karşımdaki insandan çok fazla şey beklemem. karşındaki kişinin çok fazla parasının olmasına falan gerek yok. Takım elbiseli kravatlı tiplerden çok hoşlanmam. Ben doğal adam seviyorum.

Kendine dost arayan zengin bayanlar

Zengin kadınların ederse kendisine çok fazla dost arıyor. Yani erkek arkadaşlara sevgili bulmak yerine dost kalmayı tercih ediyorlar. Zengin kadınların büyük bir bölümü evlilik planlamıyorlar arkadaşlar. Evlilik gibi bir düşünceleri kesinlikle olmuyor diyebiliriz. Zengin bayanlarla dost olmak ve arkadaşlık yapmak istiyorsanız hemen şimdi ücretsiz olarak Kimseye para vermeden Gold üyelik falan gibi zımbırtılar ile uğraşmadan sitemizi bedava kullanabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden sitemize giriş sağlamış olan birbirinden güzel ve kendine dost arayan zengin bayanlar olgun kadınlar yaşlı ve zengin kadınlar sitemizi bedava olarak kullanabiliyorlar. Siz de aynı şekilde sitemizi istediğiniz gibi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kadın ya da erkek diye ayrım yapmadan sitemizde herkese eşit davranmaya çalışıyoruz… Bu sebepten dolayı zengin fakir ayırmadan sitemizi dilediğiniz gibi kullanımı açmış bulunuyoruz.

Ne sevgilim ol Ne aşkım gel benim dostum ol.!

Sümeyra

İnternette salak salak dolaşırken gördüğün bir reklama tıkladım ve bu siteye düştüm. Ben kendime adamakıllı bir dost arıyorum. Adamakıllı kastım şudur arkadaşlar. Bazı erkekler karşısındaki kadını direk kullanmaya çalışıyor. Bir erkek tarafından kullanılmak bir kadın açısından hiç hoş bir şey değil öncelikle Bunu bilmenizi istiyorum. Her kadına aynı şekilde davranarak elde edemezsiniz bunu da bilmenizde fayda var.

Hayatınızda ilk defa gördüğünüz bir kadından cep telefon numarasını istemeyin yani benim size naçizane tavsiyem budur. Burada bana 5-6 kişi mesaj gönderdi ama bu gönderilenleri hemen cep telefon numaramı ya da Facebook adresimi falan istediğini görünce birazcık soğudum açıkçası.!

Dostluk böyle bir şey değil bence nokta dostluk dediğiniz şey karşılıklı olarak birbirimiz ile sırlarımızı dertlerinizi ve sıkıntılarınızı paylaşmak ve birbirimizin derdine derman olmak demektir. İyi günde ve kötü günde her zaman arkamda ve yanında olabilecek birini istiyorum. Tabii ki bu kişiyle sevgili olmak ya da bu kişi ile birlikte güzel şeyler yaşamak da isterim. Hatta belki de ilerleyen zamanlarda evlilik bile yapılabilir fakat İlk başlarda dost olmamızı tavsiye ediyorum.

Kendine arkadaş dost arayan dul bayanlar

Bir kadın neden dul kalır? Öncelikle bunu düşünmelisiniz arkadaşlar. Hiçbir kadın durduğu yerde kocasından boşanması. Hiçbir kadın durduğu yerde dul kalmaz. Karşılıklı olarak bir problem yaşanmıştır ya da bu kadının eşi vefat etmiştir. Bu kadın yaşamış olduğu evlilikten sıkıntılı bir şekilde ayrılmış olabilir ve psikolojik olarak iyi durumda olmayabilir. Bu nedenle arkadaşlar; sitemizde bulunan Dul bayanlara karşı üslubunuza tavırlarını ve hareketlerinize dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Özellikle de kendine dost arayan dul bayanlar kategorisinde bulduğunuz bayan arkadaşlarla yakından ilgilenmeniz onlara olan bu ilginin aşk ve sevgi olarak size geri dönmesi demektir. Yani ne kadar ekmek o kadar köfte diyebiliriz. Sizin anlayacağınız dul bir kadının kalbine giden yol ona gösterilen ilgiden geçer. Çünkü dul kadınların Bu hayatta sadece onları koruyup kollayacak ve ilgi gösterecek erkek arkadaşlara sevgililere ve eş adaylarına ihtiyacı vardır. Umuyorum ki demek istediklerimi anlatabilmişimdir.!

32 yaşında dul bir kadınım kendime dost arıyorum

Özge

Herkese hayırlı günler merhabalar. 32 yaşında Muğla milas’ta tek başına yaşayan dul bir bayanım. Burada benimle birlikte güzel vakit geçirebilecek ve benim de birlikte Muğla’nın tadını çıkarabilecek ömrünün sonuna kadar tatil yapmayı planlayan aklı başında bir beyefendi ile dostluk yaşamak istiyorum.

Birlikte güzel vakit geçirmekten kastım ise şu şekildedir; sinemaya gitmek, birlikte havuza gitmek bir gün birlikte Kordon’da yürüyüş yapmak, birlikte spor yapmak gibi aktivitelere katılmak istiyorum. Bunları ben şu anda tek başıma da yapıyorum ama insan yalnız olduğu zaman ne yaparsa yapsın canım sıkılıyor. Bir film izlerken bile filminden sonra karşılıklı olarak oturup birine o filmi anlatmak istiyor insan.

Kendine dost arayan zengin ve dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Dost arayan kadınlar genel olarak sıkıntılarını dertlerini paylaşabilmek Ya da cep telefonumu ile sohbet edebilecek bir erkek arkadaş ararlar. Bu sebepten dolayı; kendine dost arayan zengin ve dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını arıyorum diyen arkadaşlar sitemizin hemen altında bulunan yorumlar bölümünü kullansınlar lütfen.

Aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak daha geniş bir kitleye hitap edebileceğinizi ve kendinize çok daha pratik ve kolay bir şekilde bayan arkadaş bulabileceğinizi unutmayın arkadaşlar. Sitemizdeki üyelik sistemi ve yorum bölümü tamamen ücretsiz olduğundan dolayı sitemiz kendine dost arayan zengin ve dul bayanlar tarafından çok sık bir şekilde ziyaret edilmektedir. Bu kadınlar cep telefon numaralarımı sizlerle dilerlerse paylaşırlar. Ayrıca WhatsApp sohbet üzerinden de konuşmak istediğimiz dost arayan zengin ve dul bayanlarla sitemizde tanışarak arkadaşlık ve sıkı bir dostluk gerçekleştirebilirsiniz.

Kendine Dost Arayan Zengin ve Dul Bayanların Cep Telefon Numaraları ve Face Tivit Vs. Adreslerini görmek,Anlık ve Olarak bir şekilde Whatsapp üzerinden sohbet etmek Tamamen sizlerin Elinde.!

Arama:

Kendine dost arayan zengin bayanlar,olgun dul arıyorum,türbanlı arzu,

57 GELEN İLANLAR

 1. Slm ben Mustafa yaşım 39 boym 175 kg 75 ela gözlü siyah saçlı sprtk yaplı gerçek bayan arkadas ariyom ben güvenli gerçekçi doğru bir insanim sevgili dost olurum yeterki gerçekçi bir bayan olsun severim sayarım baş tacı ederim fark etmez bekar dul yasada önem vermem şehirde fark etmz sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi dert yermi iki seksen dokuz msj ve ya watsp ara tanışalım 0543 924 22 89

 2. Slm gerckten doğru guvenli bayan arkadas ariyom hata sevgili dosta olur gerçekçi olsun yeter sifir besyuz kırk üç dokuz yermi dert yermi iki seksen dokuz msj ve ya watsp ara tanışalım görüşelim 0543 *89 isim Mustafa yaşım 39 boyum 175 kg 80 şanlı urfaliyim güvenli doğru gerçekçi bir beyefendiyim sevgiye saygıya bayanlarlan nasıl konuşulduğuna çok önem ve dikkatli bir insanim tabiki bu zaman göster ozaman anlarsınız beni şimdiden saygıyla sevgiyle selamet kalın

 3. Selam ve merhaba Antalya da yaşıyorum emekliyim 70 yaşındayım yanlızım yürekten bir dosta ihtiyacım var mesleğim ekonomist gerçekten ciddi samimi ve yürekten dost olabilirim çıkarsız ve menfaatsiz kalbi sevgilerimle

 4. Merhaba hanım efendiler nasılsınız ben kaplan 1. 72 boy 78 kilo kahverengi gözlü buğday tenli 38 yaşında fit bir beyim * istanbul maltepe civari benim dostum sırdaşım guvenebilcegim zengin veya farketmez ask yasamak isteyen bayanlar arasın herşey aramızda bir sır olarak kalmasını istiyorum gizlilik önemli benim icin

 5. Gurpinar 5757 istanbuldan katiliyorum evli bosanmis zengin hanimlar 35 ve55 yaslarinda olgun bakimli olgun kulturlu hanimlar gizlilige onem veren hanimlar besyuzotuzalti yediyuzyirmibe sotuzuc sekendortde vassapdan.mesajlarinizi [email protected] mesajlarnizi bekliyorum

 6. Merhabalar işletme bölümü mezunuyum kamuda çalışıyorum renkli gözlym kumral tenlym bekarım temiz ve güzel giyinmeyi severim kişisel temizliğime önem veririm aşka susamış biriyim aşk arıyorum cp numaram 053943* bu numaradan bana ulaşabilirsiniz teşekkür ederim hoşcakalın

 7. Merhaba işletme bölümü mezunuyum kamuda çalışıyorum renkli gözlym kumral tenlym bekarım temiz ve güzel giyinmeyi severim kişisel temizliğime önem veririm sakin bir yapıya sahibim tanışabilirmyz cp numaram 053* bu numaradan bana ulaşabilirsiniz teşekkür ederim hoşcakalın

 8. Selam ben İstanbul Anadolu yakasından Polat güzel ve hoş vakit geçirmek isteyen bayanları bekliyorum beş yüz kırk Bir dokuz yüz yirmi beş 0843 watsap var mesaj atın görüşelim karşımdaki bayan nasıl istiyorsa öyle pişman olmazsınız [email protected]

 9. merhaba adım serdar ankarada yaşiyorum 38 yaşindayım bir kere evlendim boşandım çocugum yok ama herşeyle mutlu olmasını bilirim ve seninle gerçekden tanişmak ve mutlu bir yuva kurmak isterim ama önce tanişmak lazım nelerden hoşlanırsın neleri seversin eger gerçekden bir mutlu yuvam olsun diyorsan ara beni 0*

 10. Mrb adım Erkan istabulda yaşıyorum yaşım 24 boy 175 ailemle yaşıyorum 9 yaşından buyana babam yok evin bütün yükü üzerimde benimle konuşacak bayanlar ona göre msjj atarsa sevinirim maddi destek cikamm yanlız manevi olarak herzaman yaninda olabilirim onunla kalabilirim daha detaylı tanisamak isteyen olursa [email protected] mail adresinden bna ullasabilir yada watsaptan yazabilir /533*** yalanı sevmem herşey dobura dobur

 11. Merhaba ben sevmeye sevilmeye bi okadarda değer vermesini bilen çıkarsız insanlara hasret duyan bir sevgi hasreti Güler yüzlü bir Allah sevgisi olan Allah’tan başka hiçbir şeyde korkmayan bir insanım Bodrum’da 25 senedir yaşayan ferhatım ,tel , beş yüz otuziki altı yüz elli bir ön dokuz sıfır ik ,ara dene gör

 12. Slm ben emirhan esmerim doğru dürüst bayanların aramasını yada msjnl bekliyorum sevgilier cicekgibi çiçeklerde sizin gibi msj atın cikola tenliyim sempatik biriyim dlş guzeliye önem veren msj atmasln adam gibi adam 05423**

 13. Merhaba ben alper ankara dayım 37 yaşındayım dul olgun bayanlar arıyorum yaşı önemli değil kaç yasında olursa olsun fak etmez numaram 0542 6**watsaptan mesaj ata bilirsiniz*

 14. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım duygusal biriyim duygunun olmadığı bir ilişki bana göre değil. Amacım ciddi anlamda evlilik bir heves değil bir ömür sürecek hayat arkadaşımı arıyorum telefon 0554 1**

 15. Selam hayatı olgun olarak baktığınızda herşey farklı görünüyor edinilen tecrube yaşanmışlıklar insanı epey olgun davranışlara yöneltiyor aklı başında saygılı dürstlğün insana getirdiği avantajlar ve kadınların nelerden hoşlanıp ona göre davranılmasının verdiği özgüven ve isteklere cevap verebilmek en öncede düzgün bir güveni huzuru verebilmek çok zor bir dönemde sadece hissetmeniz gereken histir yada birkaç kelime veya bir bakışı görmek sadece bu insanı bazen tanımaya yeterlidir içten pazarlıklı insanları tanımak ve güvenmek imkansızdır ben 4 yılımı verdim ancak bana samimi gelen kimse olmadı mutlak sizde buraya birilerine güvenebilmek maksadıyla yazdınız bazen başlamak gerçekten dürüst insanların hala var olduğuna inanmayı samimiyetle çok istiyorum telefon istemiyorum [email protected] adresinden veya twetr veya iinstgram Adalisefo adresinden resimlerime paylaşımlarıma bakabilirsiniz yazmasanızda merak edin bence

 16. Merhaba hanım efendi Allahın özel olarak yaratıp erkeklere emanet olarak verdigi insan. Ben 56 yasinda emekli öğretmenim. Boy 1.67 kilo 65 esmerim gezmeyi eğlenmeyi spor yapmayı severim.doğayı hayvanları denizi severim.özellikle. milli ve manevi değerlere bağlıyım. Siz de arzu ederseniz mesajınızı bekliyorum. Selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 17. Merhaba ben Ömer 23 yaşındayım. Ankarada yaşıyorum. Aynı zamanda konyada üniversite okuyorum. Sosyalleşmeyi çok severim. Gezmeyi, seyahat etmeyi, sohbet etmeyi severim. Mesleğim de bunları gerektiriyor. Yazılımcıyım insanlarla iç içe olmam gerekiyor ve severek bunu yapıyorum ve işimide gezerek yapıyorum.

  • Merhaba ben yılmaz emekli öğretmenim. Boy 1. 67 kilo 65 esmerim.56 yaşındayım 40-60 yaşları arasında bir hanım efendi ile tanışmak ve görüşmek istiyorum. Mesajınızı bekliyorum. Selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 18. Merhaba hanım efendi ben emekli öğretmenim. Böylece 1.67 kilo 65 esmerim kara gözlü açık sözlü gezmeyi seyahat etmeyi müzik dinlemeyi spor yapmayi seven hiper aktif bir insanım.tokatta ikamet ediyorum ancak beni buraya bağlayan bir şey yok.baska şehirde de yaşarım. Ancak ilk etapta evlilik düşünmüyorum. Milli ve manevi değerlere bağlı karşılıklı sevgi ve saygıya önem veren baylasmayi seven dürüst samimi güvenilir bir insanım. Yaş sinirim yok.bayanlara çok değer veririm başarımızın tacı nadide birer çiçek olarak görüyorum.cansel faaliyetleri en üst düzeyde yapabilme kudretine sahibim. Mesajlarınızı bekliyorum. Selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum 54522*

  • Merhaba ahsen hanım ben yılmaz. Emekli öğretmenim. Tokatta yaşıyorum. Boy 1.67 kilo 65 esmerim.samimi dürüst sevecen güvenilir bir insanım. Milli ve manevi değerlere bağlı bir insanım. 56 yasindayim. Ben evlilik aramıyorum. Sevgili ariyorum.Ben her yaştaki insanla iyi ilişkiler kurarım. Biraz çocuk ruhluyum.sizin hangi şehirde yaşadığınızın önemi yok.ancak istersen ben senin yanina gelebilirim. Dogayi hayvanları gezmeyi seyahat etmeyi severim.insan ilişkilerine değer veriririm. Hiperaktif bir insanım. Hiç bir hastaligim veya kullandığım ilaç bulunmamaktadır. Sizin mesajınızı okudum.bir çok ortak noktalarının olduğunu gördüm. Kabul ederseniz sizinle dost olmak istiyorum. Selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Mesajınızı bekliyorum. 05452***

 19. Merhabalar Ali ben 24 yaşındayım yaşıma göre oldukça olgun olduğumu düşünüyorum spor yapmak , yürüyüş , gezmek, sinemaya gitmek , müzik dinlemek en büyük hobilerim arasındadır
  Hayatı dolu dolu yaşayabileceğim arkadaşlar edinmek istiyorum

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here