Kars Evlenmek İsteyen Bayanlar

4
974

Evet arkadaşlar geldi ki kars evlilik ilanları sayfasına. Biliyorsunuz ki kadınların içinde sürekli olarak bir aile yaşantısı özlemi vardır. Bazı kadınlar evliliğe çok ters baksalar da onlar da içten içe evlenip güzel bir yuva kurmak istiyorlar. Ancak şöyle bir sıkıntı var ki evlenecek kadar kimseye güvenmiyorlar. Bu bayan arkadaşlarımızın evlenmeme sebepleri bu aslında. İnsanlar birbirlerine karşı güvenlerini o kadar çok getirdiler ki evlilik önceden gerçekten herkesin istediği, herkesin içi rahat bir şekilde kabul ettiği, hiç tereddüt etmediği bir müesseseydi.

Ancak günümüzde ilişkiler artık tam anlamıyla çıkar ilişkisine dönmüş vaziyette. Bundan dolayı da insana evlilik yapmadan önce kesinlikle güvenmiyorlar. Bundan dolayı da bir çok bayan arkadaşımız özellikle evlenmek istemediğini dile getiriyor. Artık bizler bu konuda insanlara hak veriyoruz. Çünkü geçmişte yaşadıkları bir çok ilişki tecrübelerini, evlilik tecrübelerini bizlerle paylaşıyorlar. bu tecrübeleri dinledikten sonra insanların birbirlerine karşı güvensiz olmaları çok doğal geliyor artık.

İlan İçindekiler »»

Kars Evlenmek İsteyen Türbanlı-Kapalı Bayanlar

Kars ciddi evlilik sitesi, ücretsiz, üyelik gerektirmeyen İslami evlilik siteleri, evlilik düşünen zengin, yaşlı, genç, türbanlı bayanlarla tanışma, İslami evlilik isteyen evlenmiş boşanmış kapalı bayanlar başta olmak üzere bir çok farklı kategoride arama yapabiliyorsunuz. Sizlerde çok geç olmadan yuva kurmalısınız. Bu sitede aşkım ya da evliliğin yaşı olmuyor. Her yaş grubundan evlenmek isteyen ya da sevgili arayan insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Umarım sizlerde hayallerinizdeki ilişki, kadına en kısa zamanda kavuşabilirsiniz. Bazen sadece hayal etmek ya da istemek yetersiz kalabiliyor arkadaşlar. Bundan dolayı da yapmanız gereken tek şey hayallerinizin peşinden koşmak, çaba harcamak, emek harcamak olacaktır. Bunu da bizler gibi internet sitelerinde zaman geçirerek yapabilirsiniz. Bu tarz sitelerde kendinize uygun birini çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Kars Evlenmek İsteyen Zengin ve Yaşlı Kadınlar Sitesi

Sitemize giriş yaparak evlenmek istediğini , İslami evlilik gerçekleştirmek istediğini, düşündüğünü söyleyen bir çok zengin ve yaşlı bayan arkadaşımız da bulunuyor. Bu kadınlar özellikle ömürlerinin son yıllarını birlikte geçirebilecekleri bir dost, bir sırdaş arayış içerisinde oluyorlar. Eğer sizde böyle bir kadınla evlenmek istiyorsunuz tabii ki sitemizde bu tarz bir arayışınızı yapabilirsiniz. Bunun için sitemizin erkek arayan zengin ve yaşlı bayanlar ya da evlenmek isteyen zengin ve yaşlı bayanlar gibi kategorilere bakmanız ve buraları yorum bırakmanız gerekiyor.

Umuyorum sizlerde en kısa zamanda aradığınız kişiye kavuşabilirsiniz. Zengin kadınlarda sevgili olmak isteyen, evlenmek isteyen çok fazla sayıda erkek bulunuyor. Bu nedenle gerçekten bu bayan arkadaşlarımızı ikna etmek için çaba göstermeniz ve emek harcamanız gerekiyor.

♥️ SEMRA

Merhabalar. 33 yaşındayım. Şu anda İstanbul’da yaşıyorum. Aslen karslıyım. Annem ve babam yıllar önce kaybettim. İstanbul’da yaşamaya gerçekten alışamadım diyebilirim. Evlendikten sonra bu şehire geldim. İnan 1000 pişmanım. Bu nedenle Kars’ta yaşayan biriyle evlenip oraya tekrardan yerleşmek istiyorum. İnsan nerede doğup büyüdüğüce oraya aittir diye düşünmeye başladım. Çünkü ben kendimi hiçbir zaman İstanbul’a ait hissetmedim. Burada çalışıp kendi geçimini sağlıyorum. Ailemden kalan mirasla da sırtım yere gelmiyor.

Benim tek ihtiyacım olan güzel bir evlilik yapıp kendi memleketime dönmek. Bu nedenle gerçekten dürüst beyefendiler varsa onlarla görüşebilirim.

4 GELEN İLANLAR

  1. Selam Hanımefendi ben gökmen kars kagizmanda oturuyorum evlenmek istiyorum elimden tutarsan seni ömür boyu bırakmam allah herseyin hayirlisini versin tanisalim numaram 0*

  2. Kazikli Semra Hanım çok teşekkür ederim canım benim alman vatandaşıyım hem Türk vatandaşı çift aylık alıyorum 16000 bin lira maaş alıp senininle evlenmek istiyorum telefon numarası 054** ara beni senden hoşlanıyorum ben hatalıyım senden tanışmak isterim ara beni lütfen alman yuva kurmak istiyorum senden Semra Hanım gel yanıma senle sevişiriz aşk güzel

  3. Kazikli Semra Hanım çok teşekkür ederim canım benim senden tanışmak isterim ara beni Semra Hanım ben alman vatandaşıyım hem Türk vatandaşı çift aylık alıyorum 16000 bin lira maaş alıp senininle evlenmek istiyorum telefon numarası 05468233641 ara beni aşka inanıyorum sana evlenmek istiyorum seninle yatmak istiyorum benim evim var 4 katlı arabam var marka merseres hoşuma gittin Semra Hanım senden yuva kurmak istiyorum senden tanışmak isterim ara beni Semra Hanım ben hatataylıyım Semra Hanım çok güzelsiniz seninle yatmak istiyorum benim aşkım çok seviyorum gel yanıma ALLAHIM seni korusun selamlar olsun sana Semra Hanım çok güzelsiniz hoşaca kal

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here