Kahramanmaraş Koca Arayan Bayanlar, Eş Arayan Kızlar

2
364

Kahramanmaraş koca arayan kadınlarla tanışma kocalar yazın mı yaşlı kadınlar, eş arayan türbanlı, tesettürlü, açık evlenmiş boşanmış kadınlar,  gibi bir çok farklı bulunuyor. Bu kategorilerimizin her birinde birbirinden farklı bayanların ilanları bulunuyoruz. Sizde istediğiniz, kendinize uygun gördüğünüz bayanlarla yorumlar üzerinden çok hızlı ve pratik bir şekilde, hiçbir ücret ödemeden tanışabilir, arkadaş olabilirsiniz.

Bu sitede ilanları okuduğunu zaman gerçekten herkesin çok farklı hayatın olduğunu göreceksiniz. Birbirinden farklı yaşam tarzları, birbirinden farklı istekler, birbirinden farklı kafa yapıları bulunuyor. Bu yüzden kendinize uygun kafa yapısına sahip, sizin kafa dengimiz olan birine ihtiyacınız var eğer kafa uyumunu yakalayamazsınız sürekli olarak ilişkinizde problemler çıkar. Buda Aslında ilişkilerin en büyük düşmanıdır.

İlan İçindekiler »»

Kahramanmaraş Koca Arayan Zengin Yaşlı Kadınlar

Koca arayan, eş arayan, evlenmek isteyen çok sayıda insan bulunuyor. Eğer siz gerçekten evliliğe hazırsanız ve bir kadına, bir yuvaya sahip çıkabilecek biriyseniz o zaman evlilik sizin için güzel fikir olabilir. Ancak eğer gerçekten buna kendinizi hazır hissetmiyorsanız hiç zorlamayın. Çünkü hem karşınızdaki insana hem de kendinizi ciddi anlamda zarar vermiş olursunuz. İkili ilişkilerde herhangi bir sorun ya da sıkıntı olduğu zaman iki tarafta yıpranıyor. Bu nedenle her zaman birbirinizi yıpratmadan problemlerin üstesinden gelmeye çalışın.

Bu söylediklerim aslında çok zor değil ama insanlar nedense Çok zor bir şeymiş gibi davranıyorlar. Karşılıklı anlayış, empati, birbirinize değer vermek bu kadar zor olmamalı arkadaşlar. Biten evlilikleri, ilişkilere baktığınız zaman gerçekten hepsinin empati eksikliğinden ve yalanlardan dolayı bittiğini görürsünüz. Empatinin yanı sıra ilişkilerinizin hiçbirinde yalana başvurmayın. Daha doğrusu yalan söylemenizi gerektirecek hiçbir şey yapmazsınız böylelikle yalan söylemenize de gerek kalmaz.

Kahramanmaraş Eş Arayan Olgun Dul Bayanlar

Sitemiz İçerisinde ikinci evliliğini gerçekleştirmek isteyen, tekrardan koca arayan, eş arayan çok sayıda kadın bulunuyor. Sonuçta ilk evlilikleri kötü bir şekilde gitti diye ikincisi de kötü gidecek diye bir kural yok. Hala umudunu kaybetmemiş, erkeklere karşı umudu olan kadın arkadaşlarımız bu site üzerinde arama yapıyor. Ayrıca sitemizde dul kadınlarla evlenmek isteyen çok fazla tık erkek bulunuyor. Eğer sizde daha önce evlenmiş boşanmış biri iseniz ya da bekar bir erkeksiniz ancak yine de dul kadınlarla evlenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sitemizde dul bayan arkadaşlarımız için açmış olduğumuz çok sayıda kategori bulunuyor. Evlenmek isteyen dul bayanlar, koca arayan kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı, tesettürlü evlenmiş boşanmış kadınlar gibi ana sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemizdeki üyelik panelini kullanarak istediğiniz gibi Üyeler arasında arama yapabilir, kendinize uygun kişilerle anlık olarak sohbet edebiliriz, birbirinizi tanıyabilirsiniz.

♥️ TUĞBA ÜSTÜN

Merhaba. 31 yaşında evlenmiş boşanmış bir kadınım. Şu anda tek başıma yaşıyorum. Boşandıktan sonra ailemle gerçekten çok büyük problemler yaşadım. Neymiş efendim bir kadın kocasız yaşayamazmış, dul kadın olarak hiçbir şey yapamazmışım vs. Benim üzerime çok geldiklerinden dolayı ben de kendime ayrı bir ev tuttum. Bu arada eski kocam da beni aldatmıştır. Buna rağmen Susmam gerekiyor muş erkekmiş yapar vs. Burcu hanım sizde bir kadın olarak beni çok iyi anlıyorsunuzdur eminim. Bu nedenle sizden ricam gerçekten bana güzel eş olabilecek, gerçekten beni anlayacak üzmeyecek ve bana sadık olacak birini arıyorum. Şu anda erkeklere karşı güvenim hiç yok diyebilirim. Ancak yine de aile kurmak istiyorum.

2 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba lar hanfendi yaşım 27 izmirliyim sizin ile yaşamak istiyorum boyum 180 kilom 80 sempatik bir insanım iyimserim kimseyi uzmem kirmam uzelmekde istemiyorum seviyeli birisiyim herşeyi kisitlamam bunalt mam mutlu etmesni bilen bir insanım tabki mutlu olmakda istiyorum size wahsabimi vermek isterim 0/5/5/4/1970741 tek istyim bir eşim olsun bu günlük değil bir ömür luk 😇😊

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here