İstanbul Dul Bayanlar

689
20932

Güzel ülkemiz Türkiye’nin en büyük en en kaliteli şehirlerinden birisi olan ayrıca en kalabalık şehri olduğu için de en çok giriş sağlanan İstanbul şehrimizden kendinize uygun olan daha önce evlenmiş ve boşanmış, önceki evliliğinde kocasından memnun olmayan ve mutsuz bir evlilik geçirmiş olan ya da eşi vefat etmiş olan dul kadınlarla son derece pratik ve basit bir şekilde tanışma fırsatınız sizlere bedava ve hiçbir ücret talep etmeden sunuyoruz.

Bu sayfa üzerinde tanışacağınız dul bayanlarla sevgili olabilir kaliteli bir evlilik gerçekleştirebilir ve temelleri sağlam bir ilişki içerisine girebilirsiniz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli arkadaşlık ve evlilik sitesi olarak özellikle de erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan İstanbullu dul kadınlar konusunda son derece profesyonel bir hizmet sağlıyor.

Biz bu işi hobi olarak yaptığımız için kullanıcılarımızdan hiçbir ücret talep etmiyoruz. Sizden arayıp para isteyen sizlerden para talep eden bayanlara ya da erkeklere kesinlikle güvenip para göndermeyin. Unutmayın ki Gönül işleri’nde para pul işlemez. karşı cins ile tanışacak ve mutlu bir yuva kuracak diye kimseye para vermek zorunda değildir. İstanbul Dudullu bayanlarla tanışmak için internet mecrasında cep telefonlarınıza indirebileceğiniz birçok mobil uygulama bulunuyor. Bunun haricinde Google arama motorları üzerinde sizlere hizmet veren birçok arkadaşlık ve evlilik sitesi bulunuyor.

Fakat bu uygulamalar ve evlilik siteleri arasında ücretsiz olarak hizmet alabileceğiniz çok nadir siteler ile karşılaşırsınız. Bizler sesli Arzu ailesi ekibi olarak sizlere evde ne bileceğiniz ve ikinci Baharınızı yaşayabileceğiniz ya da sevgili olabileceğini zengin yaşlı olgun dul bayanlar ile tanışma fırsatını bedava olarak sunmaktan büyük bir keyif alıyoruz.

Bu sayfada İstanbul’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar, İstanbul’da sevgili arayan dul kadınlar, İstanbul dul bayanlarla bedava tanışma ve ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etmek, İstanbul dul bayan cep telefonu da WhatsApp sohbet numaraları Facebook Twitter ve Instagram adresleri, İstanbul erkek arayan zengin dul bayanlar ,İstanbul sevgili arayan olgun zengin dul kadınlar ,İstanbul 30 35 yaş üzeri 45 yaş üzeri 55 yaş üzeri dul kadınlarla tanışma ve arkadaşlık yapmak konularında hiçbir ücret ödemeden tamamen bedava bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Yapacağınız bütün işlemler ücretsiz olduğu için hiç tedirgin olmanız evet çok fazla zaman ayrılmalı da gerek yoktur. Sitemizin yorumlar bölümünü kullanarak çok rahat bir şekilde İstanbul’da bulunan erkek arkadaş arayan sevgili arayan dul bayanlarla tanışabilir ve evlilik yolundaki en hızlı adımları sesli Arzu sayesinde atabilirsiniz arkadaşlar.

Esenlerde Yalnız Yaşayan Dul Bayanım Cep Telefonu Whatsappta Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Esenler Yalnız Yaşayan ve Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar - Gökdeniz Hanımın İlanı 2020 -2021
Esenler Yalnız Yaşayan ve Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar – Gökdeniz Hanımın İlanı 2020 -2021

25 yaşındayım İstanbul Esenler’de tek başıma yaşıyorum. Aslında İstanbul’lu değilim İzmir’den geldim. İzmir’de aşık olduğumu zannettiğim adamın biriyle evlendim. Ailem her ne kadar bu adamla evlenme desede onları dinlemedim. Gençlik işte saçma sapan şeyler yapabiliyoruz. Ne yazık ki bu evlilik çok fazla sürmedi de boşanmak zorunda kaldım. Dolayısıyla şu anda Dul bir bayanım.

Genç yaşta evlendiğim için bu adam beni çok fazla yıpratmadan boşandım ve kurtuldum. İstanbul’a geldim Ailem beni istemediği için burada yaşamaya karar verdim ve şimdi burada tek başıma bir şekilde yaşayıp gidiyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum ama 2020 yılında Başımıza Gelen felaketlerden sonra Hele bir de şu Corona virüsü olayından sonra şu anda çalışamıyoruz. Patronum Çok kaliteli bir insan. Bu nedenle ,doğal olarak ücretli izne ayrıldım. İlerleyen zamanlarda belki maaşlarımız kesilebilir tam olarak bilmiyorum. Bakalım nasıl olacak.!

Ne zaman öleceğimizi artık garantisi olmadığı için bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Romantik dakikalar geçirmek bir gün birlikte film izlemek sinemaya gitmek ya da buna benzer şeyler yapmak istiyorum Ama ne yazık ki dışarıya çıkamıyoruz.

Benden 10 ya da 15 yaş büyük erkekler olabilir. Daha büyükleri Lütfen bana yazmasınlar. Yanımda babam yaşında bir adamla birlikte takılamam Sonuç olarak Haksız mıyım? Arada sırada kalkıp bana gelebilecek ve birlikte sabahlara kadar takılabileceği biz ve romantik anlar yaşayabileceğiniz bir sevgili bulmak için burada bulunuyorum. Çok bakımlı bir gün kültürlü ve akıllı bir kızım.!!!! Etrafındaki insanlar tarafından sevilen ve oturduğum apartmanda bile İnsanların parmak da gösterdiği kadınlar tarafından bile kıskanılan bir kız olduğunu da söylemek istiyorum. Fakat erkek arkadaşımın çok fazla yakışıklı olmasın ayrı zengin olmasına falan gerek yok. Kalbi temiz olsun dürüst güvenebileceğim bir insan olsun benim için yeterli olur.

İstanbul Mecidiyeköy’de Dul Bir Bayanım Erkek Arıyorum

Merhabalar arkadaşlar Twitter’da dolaşırken Bu siteyi gördüm ve ben de burada bir erkek arkadaş bulabileceğimi düşünerek bu yazıyı yazdım. İstanbul mecidiyeköy’de uzun zamandır yalnız başına yaşayan ve artık yalnızlıktan sıkılmış olan hatta bu konu yüzünden bunalıma girmiş olan dul bir bayanım. 28 yaşındayım ama beni gördüğünüzde 28 yaşında olduğuma kesinlikle inanmayacaksınız.

18’lik çıtır kızlardan daha güzelim. Çünkü sürekli spor yapıyorum ve kendime çok iyi bakıyorum. Bakımlı kadınlardan hoşlanırlar bana yazabilirler. Bu arada şunu da söylemeden geçmek istemiyorum. Ben açık seçik giyinmeye minicik etekler giymeyi ve kısa kollu kıyafetler giymeyi çok severim. Çok fazla kıskanç olan saçma sapan konuşacak olan saçma sapan triplere girecek olan erkekler bana yazmasınlar.

Kendinden yaş olarak büyük ve Olgun erkeklerden daha fazla hoşlanıyorum ama yaş takıntım yoktur. Benden daha küçük olan insanlarla birlikte olabiliriz Yeter ki kalpler bir olsun. Benim tek aradığım gerçek aşkı gerçek sevgidir. Maddi olarak herhangi bir beklentim yok. Ekonomik olarak zaten zengin bir bayanım. Yani sizinben gerçekten mutlu olabileceğim bir erkek arkadaşa da bir sevgili bulmak istiyorum. Türkiye’nin neresinden olursa olsun benim için hiç fark etmez.

İzmir Adana Gaziantep Diyarbakır hiç ayırt etmem. İstanbul’un içinden olup olmaması sorun değil. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu Yakası’nda olan beyefendiler ile daha rahat bir şekilde yüz yüze görüşüp kahve içme şansınız bulunuyor. Fakat diğer şehirlerde olan arkadaşların buraya gelmesi gerekiyor.

İstanbul’da erkek arayan zengin ve dul bayanlar

Sevgili arkadaşlar biliyorsunuz ki İstanbul Türkiye’nin en büyük şehridir. Ortalama olarak 30 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Özellikle de Suriyeli mülteci kadınların İstanbul’a gelmesi ile birlikte Dul bayanlara olan ilgiyi daha da artmıştır. Bu sebepten dolayı Türkiye’nin dört bir köşesinden sitemizi ziyaret eden birbirinden yakışıklı erkekler ve işadamları kendilerine uygun olan İstanbul’da dul kadınlarla ve Suriyeli bayanlarla tanışmak istiyor.

Tabii ki sadece tanışmak değil arkadaşlar. Mutlu bir yuva kurmak ve evlilik gerçekleştirmek isteyen insanlara denk geliyormuş. Özellikle de evlenmek isteyen dul erkekler İstanbul’da kendilerine uygun olan dul bayanlar ile tanışmak istiyorlar. Suriyeli mülteci kadınlarla tanışmak ve ikinci bir evlilik gerçekleştirmek isteyen Türk erkekleri de burada sizlerden sadece bir mesaj bekliyor olabilir. Sitemizi ziyaret eden dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını Facebook Twitter ve Instagram adreslerini kendilerinden isteğin sitemizde dul kadınların cep numaralarını yayınlamıyor. Bunu defalarca söylemiş olmamıza rağmen ısrarla bizlerden dul bayan numaraları isteyenler var. Lütfen bu konuda birazcık daha duyarlı olalım.

İstanbul’da evlenmek isteyen ve ikinci evlilik yapmak isteyen dul bayanlar

Bir insanın daha önce evlenmiş ve boşanmış olması hiç önemli değil nokta her insan ilk evliliğinden mutluluğu yakalayacak diye bir durum söz konusu değildir. İkinci bir evlilik yapma şansını kendinize verebilirsiniz. İlk geldiğimiz kötü gitti diye hemen hayatımızı kararttı bunalıma girmeyim.

Psikolojik olarak kendinizi darlamayın. Bu gibi durumlarda zaten Ne yaparsanız kendinize yaparsınız. İnsanlar ilk evliliğinde mutlu olmadıkları için ikinci bir evlilik yapmaya korkuyor. Özellikle de İstanbullu dul kadınlar bu konuda çok tedirgin oluyor. Erkekleri olan güvenini büyük bir ölçüde kaybetmiş olan İstanbul’u dul bayanlar ikinci bir evlilik yapmadan önce karşı cins ile tam olarak tanışmak istiyorlar. Erkekler hakkında detaylı bilgi almadan onlara cep numaralarını Facebook Twitter Instagram adreslerini vermeyi bir tarafa bırakın oturup bir bardak kahve bile içmeyi doğru bulunuyorlar.

Bunun cevabı da çok basit aslında..! Çünkü daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş olan bir kadın mutsuz olduğu için ayrılmıştır. Ya da kocasını kaybetmiştir. Eşek ölmüş olan ya da mutsuz şanmış olan bir kadın size ne kadar güvenebilir ki? Şimdi sizin burada yapmanız gereken olay suyu sevgili arkadaşlar. İlk olarak sitemiz üzerinde bulunan dul kadınlara bir Güven sağlamak zorundasınız. Kadınlar sizlere güvenmeden sizinle sevgili olmak sizinle birlikte zaman geçirmek ya da ciddi bir evlilik yapmak onlar için çok zor olur.

Bu sebepten dolayı sizler için oluşturduğumuz yorumlar bölümünü kullanarak sitemize giriş sağlamış olan İstanbul’da dul bayanlarla iletişim kurmalısınız. Bu kadınlara Güven sağladıktan sonra geri kalan her şey zaten su gibi akıp gelecektir. Hayatınızdaki problemleri bir kenara bırakıp artık kendinize zaman ayırın ve İstanbul’da bulunan dul bayanlarla ikinci bir evlilik yapmaya hazır olur. Dertler sıkıntılar ekonomik problemler çorap söküğü gibi arka arkaya gelir. Bu gibi durumlardan çıkabilmek için hayatınıza bir kadın almak zorundasınız. Arkanızı bir kadına yazdığınızda hayatımızın her noktasında başarılı olacağından emin olabilirsiniz. Hadi; hemen zaman kaybetmeden sitemizde kendinize uygun olan dul bayan aramaya başlayın.

İstanbul dul bayan cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

İstanbul’un dört bir yanından küçücük köylerinden Ve kasabalarından ve tüm ilçelerinde sitemize her gün dul erkekler ve dul bayanlar sevgili bulabilmek yada evlenebilmek için ziyaret etmeye devam ediyor. İstanbul’un en büyük dul bayan arama ve bulma sitesi olarak sizlere hizmet sağlayan bu sayfa üzerinde, İstanbullu dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları, İstanbul’da sohbet etmek isteyen dul bayanların cep numaraları,İstanbul dul bayan cep tel no, İstanbul dul kadın numaraları şeklinde yaptığınız bütün aramalara en doğru sonuçları resimli ve fotoğraflı profiller ve ilanlar ile elde edebilirsiniz topta kendinize uygun olan dul kadınla tanıştıktan sonra cep telefon numarasını kendisinden bizzat isteyebilirsiniz.

Sitemizde İstanbullu dul kadınların cep telefon numarasını bulma olasılığınız çok düşüktür. Çünkü sitemiz üzerinde Bu kadınlar cep numaralarını paylaşmazlar. Bir başka arkadaşlık TV evlilik sitesinde de herhangi bir dul bayanın cep numarasını bulamazsınız arkadaşlar. Çünkü dul kadınlar cep telefon numaralarını arkadaşlık sitesinde yayınlanmaz. Bu kadınlardan cep telefon numaralarını sizlerin istemesi daha mantıklı olacaktır.

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası dul bayanlar ile tanışma ve bedava sohbet etme

İstanbul’un hangi yakasında olduğunu hiç önemli değil. İstanbul Avrupa yakası ve Asya yakasında bulunan dul bayanlarla bedava bir şekilde sohbet edebilir ve ücretsiz mesajlaşma sistemini kullanarak kendinizi onlara tanıtabilirsiniz. Ayrıca bunun yanı sıra, sitemiz üzerinde İstanbul’da kendi ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz bir sayfa oluşturma şansını da sizlere sunuyoruz. Bunu yapabilmek için mail adresimi aracılığı ile bana ulaşın. Bana göndereceksiniz bilgilerinizle ve fotoğraflarını da birlikte size özel bir ilan sayfası oluşturabilirim. Üstelik bunların hepsinin ücretsiz bir şekilde yapabilirim.

Bu arada sadece İstanbul ile takılıp almanıza gerek yok. İstanbul çevresi ve İstanbul civarında bulunan şehirlerden de kalbinizdeki boşluğu tamamlayabilecek dul bir bayanla tanışabilir ve evlilik gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’da hizmet sağladığımız birçok ilçe ve bölge bulunuyor. Fakat sadece İstanbul’a hizmet etmiyorsun. Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet sağlayan bir arkadaşlık ve evlilik sitesinde bulunuyorsunuz. Hatta Türkiye’nin dışına da çıkabilirsin Avrupa ülkelerinden ve dünya ülkelerinden de dul kadınlarla tanışma fırsatımız sizlere sunuyoruz.

İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet sağlamaya devam ediyoruz arkadaşlar. İstanbul Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Beykoz Çatalca Çekmeköy İstanbul Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Üsküdar İstanbul Ümraniye Zeytinburnu ve diğer bütün bölgelerinden kendinize uygun olan bir dul bayanla hemen şimdi tanışabilirsiniz. Dul kadınlar özellikle de Esenyurt bölgesinde sitemize giriş sağlıyor.

Biliyorsunuz ki Esenyurt ve Beylikdüzü bölgeleri İstanbul’un en kalabalık ilçeleri haline geldi. Ona da yükselen rezidans daireler sayesinde üniversiteli kızlar ve evlenip boşanmış olan dul kadınlar kendilerine yeni evler kiralayarak İstanbul Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde yaşamaya başladı. Tabii ki yalnızlıktan sıkılmış olan dul kadınlar vlilik sitelerinde birlikte yaşayabilecekleri ve dertlerini sıkıntılarını paylaşabilecekleri dertleşme bilecekleri erkek arkadaş ve sevgili arıyorlar. Hemen şimdi harekete geçerek sitemizin yorumlar bölümünü kullanın ve İstanbul’dan sitemizi ziyaret etmiş olan dul kadınlara kendini tanıtmaya başlayan arkadaşlar.

İstanbul’un içinden ya da yakınlarından erkek arkadaş arıyorum

İstanbul Erkek Arkadaş Arayan 24 Yaşında Üniversiteli Kızlardan Eylem Hanım
İstanbul Erkek Arkadaş Arayan 24 Yaşında Üniversiteli Kızlardan Eylem Hanım

Adı : Eylem

Yaş : 24

Medeni Durumu : Bekar ( Boşanmış – Dul Bayan )

Meslek : Adli Tıp

Eğitim : Üniversite 

Alkol : Evet

Sigara : Evet

Amaç : Erkek Arkadaş , Sevgili Bulmak , Ev Arkadaşı Edinmek , Ciddi ilişki Kurmak

Çocuk : Çocuğu Yok

Twitter Adresi : Belirtilmemiş

Facebook Adresi : Kullanmıyor

Cep Telefon Numarası : Yorum Yapan Kişiler Görebilir

Ten Rengi : Kumral

Boy : 1,71

Kilo : 52

Evcil Hayvan : Kedisi Var ( 2 tane )

Hobileri : Spor Yapmak , Film izlemek , Kitap Okumak , Alışveriş Yapmak , Müzik Dinlemek , Yemek Yapmak

Selam arkadaşlar ben 24 yaşındayım.İstanbul’a bundan 3 sene önce geldim ve buraya yerleştim. Üniversiteyi burada bitirdikten sonra burada yaşamaya devam etmek istiyorum. Bu sene son senem İnşallah bir aksilik çıkmazsa okul bitiyor. Zaten şu anda coronavirüs nedeni ile yerinden kıpırdama gibi bir durumum yok. Ailemle aram çok iyi sayılmaz. Aslen izmirliyim. Ailem Ben İstanbul’a geldikten sonra benim tekrar İzmir’e dönmem için elinden geleni yapıyor resmen. Sizin anlayacağınız ailesi tarafından istenmeyen bir kızım.

burada kaldığım süre içerisinde kendi işimi kurarak bir şeyler yapmak istiyorum. Biriktirdiğim bir miktar param ve iyi kötü kullandığım bir arabam var. Peugeot 207 marka araç aldım. Ben aldığımda fiyatları güzeldi ama şu anda sahibinden sitesinde kontrol ettiğimde çok pahalı olduğunu görüyorum. Arabamı şimdilik değiştirmek gibi bir durumum yok. Birazcık daha para biriktirip iş kurmak istiyorum. Bir taraftan Özel sektörde çalışarak Bir taraftan da okulu bitirmeye çalışıyorum. Okulu bitirdikten sonra muhtemelen adli tıpta işe başlayacağım. Yani öyle bir planım var Bir aksilik olmazsa Allah’ın izniyle oradan da aldığı maaşla uzun süre hayatımın geri kalanını yaşayabilirim diye düşünüyorum.

Ama benim asıl amacım burada aklı başında bir iş kurmak. Yani bir çeşit dükkan açmak gibi bir şey düşünüyorum. Daha önce 19 yaşındayken saçma sapan ve olmaması gereken bir evlilik geçirdim. Aslında evlenmeyecektik ama o zamanlar aklım çok da başımda değildi ve aşık olduğumu zannettiğim beyinsiz adamın biriyle evlendim ve boşandım. Yani sizin anlayacağınız genç ve dul bir bayanım.

Şimdilik evlenmek falan istemiyorum, ilerleyen zamanlarda evlilik konusunda oturup düşünürüz. Beni gördüğünüz de çok beğeneceksiniz Ben eminim. Kendimden yaş olarak daha büyük olan erkeklerden hoşlanıyorum. Olgun erkekler daha çok hoşuma gidiyor. Benim için erkek arkadaşımın daha önce evlenmiş ya da boşanmış olması zengin ya da fakir olması fark etmiyor. Yani amacım maddi destek arayan üniversiteli kızlar gibi saçma sapan birilerinden para koparmak falan değil. Tek derdim benim de birlikte benim evimde yaşayabilecek ve oturup bir şeyleri paylaşabileceğimiz Bir Erkek arkadaş bulmak ve sevgili olmak.

Sonuç olarak koskoca İstanbul’da yalnız başıma yaşayamam. Bir de ben bakımlı güzel yürüyen güzel konuşan bir kız olduğum için etrafımda yamyam gibi erkeklerde oluşuyor. Bu durum benim hoşuma gitmiyor. İnsanların benim bir nişanlım ya da bir kocam olduğunu düşünmesini istiyorum. Oturduğum binada bile kapıdaki güvenliklerden tutunda üst katında çalışan işadamlarına kadar bekar olduğunu bildikleri için yavşak yavşak hareketler yapıyorlar ve bu durum beni son derece rahatsız ediyor. Hayatımda bir erkek arkadaşım olursa tüm bunların üstesinden gelebileceğini düşünüyorum. erkek arkadaşımın 7/24 benim evimde kalmasına gerek yok ,kendisi hangi günlerde gelmek istiyorsa gelip alabilir. Yani sürekli benimle ilgilensin diye bir beklenti içerisinde değilim.

İstanbul Beylikdüzü Sarıyer Sultanbeyli Zeytinburnu Güngören Arnavutköy Şişli Bayrampaşa Tuzla Çekmeköy Büyükçekmece Beykoz Beşiktaş Silivri Bakırköy Çatalca Şile ya da neresi olursa olsun benim için fark etmez. Biraz önce de yukarıda söylediğim gibi dul bir bayanım ve kendime düzgün aklı başında bir erkek arkadaş yani sevgili arıyorum. Cep telefon numaramı ya da WhatsApp sohbet numaramı şimdilik vermek istemiyorum. Ciddi olduğuna inandığım kişilerle Zaten ben bir şekilde iletişim kurarım. Burada mesaj gönderme bölümü var oradan bana mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlarımız da kaç yaşında olduğunuzu İstanbul’un hangi bölgesinde oturduğumuzu ya da İstanbul dışında hangi şehirden olduğunu falan yazarsanız çok memnun olurum. Bunlar haricinde çok fazla bir beklentim yok arkadaşlar mesajlarımızı sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Beylikdüzünde Yaşıyorum Türkiye’nin Herhangi Bir yerinden Erkek Arkadaş Arıyorum

Beylikdüzü Sevgili ( Erkek Arkadaş Arayan ) Aybüke Hanım " Sevgili Bulma İlanı " 2020
Beylikdüzü Sevgili ( Erkek Arkadaş Arayan ) Aybüke Hanım ” Sevgili Bulma İlanı ” 2020

Adı : Aybüke

Yaş : 27

Medeni Durumu : Bekar ( Boşanmış – Dul Bayan )

Meslek : Belirtilmemiş

Eğitim : Lise 

Alkol : Arada Sırada

Sigara : Evet

Amaç : Erkek Arkadaş , Sevgili Bulmak , Ev Arkadaşı Edinmek , Ciddi ilişki Kurmak

Çocuk : Çocuğu Yok

Twitter Adresi : Belirtilmemiş

Facebook Adresi : Kullanmıyor

Cep Telefon Numarası : Yorum Yapan Kişiler Görebilir

Ten Rengi : Beyaz

Boy : 1,69

Kilo : 54

Evcil Hayvan : Köpeği Var

Hobileri : Spor Yapmak , Film izlemek , Kitap Okumak , Alışveriş Yapmak , Müzik Dinlemek , Yemek Yapmak

İstanbul Beylikdüzü’nde Yalnız yaşayan daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş dul bir bayanım. Her ne kadar yaşım genç olsa bile geçmişimde yaptığın bu hata yüzünden halen Bunun acısını çekiyorum. Keşke yanlış bir evlilik yapmasaydın diye düşünüyorum. Dul kadınlara Türkiye’de çok farklı gözlerle bakılıyor arkadaşlar. Ben ailem tarafından onların istemediği bir adamla evlendiğim için ve o adam da beni aldatıp terk edip gittiği için reddedildim. Babam beni kendi evinde bile istemiyor.

İnsanın kendi ailesinin yanlış bir evlilik yüzünden öyle yapması gerçekten çok üzücü bir durum arkadaşlar. Ama artık Allah’a şükürler olsun İstanbul gibi koca bir şehirde Kendi ayakları üzerinde nasıl duracağını çok iyi öğrendim. İnsanların Bana hangi gözle ve nasıl baktı ve zerre kadar umrumda değil. Ben çekerim mini eteğimi giyerim topuklu ayakkabı mı istediğim yerde istediğim gibi takılırım Bu kimseyi ilgilendirmez. Ben artık hayatın bütün nazını ve cilvesini çektim. Yaşım her ne kadar genç olsa bile hayatın bütün çilesini çektiğimi düşünüyorum. Kendi ailesi tarafından bile istenmeyen bir insan olmanın ne demek olduğunu size burada ne kadar anlatsam da emin olun ki beni anlayamazsınız.

İstanbul’da ya da başka bir şehirde olması benim için hiç önemli değil. Bana sahip çıkacak ve benim de güzel vakit geçirmek isteyen bir erkek arkadaş Yani sizin anlayacağınız bir sevgili arıyorum. yaş olarak herhangi bir takıntım yok. Benden 2 yaş küçük ya da 15-20 yaş büyük bile olabilir. Önemli olan birbirimizi Ne kadar anladığımız ve birbirimize ne kadar sahip çıktığımız. Ben yalnızlıktan öyle sıkıldım ki artık hayatımda olan insana derecesine sarılacağım.

artık bana kötü gözle bakılmasını istemiyorum. Gerçekten sadece bir erkeğin koynunda uyumak ve ona sarılıp onu öpmek onu koklamak istiyorum. Yani gerçek aşkı ve gerçek sevgiyi yaşamak istiyorum. Tek istediğim bu arkadaşlar. maddi destek arayan bir kadın değilim. Kendi getirmemi kendim sağlaya biliyorum. Erkek arkadaşım olacak kişinin bana para vermesi ne ya da evimin elektrik su faturasını ya da kirasını falan ödemesine bile gerek bulunmuyor. Erkek arkadaşıma en güzel yemekleri yapabilirim. Onunla birlikte film izlemek ve güzel vakit geçirmek için can atıyorum. Sadece gerçekten beni sevebileceğine inandığım yalan söylemeyen hayatında yalana üçkağıtçılığı ve buna benzer şeylere yer vermeyen bir erkek arkadaş bulmak istiyorum. Tek istediğim tek derdi benden faydalanmak olmayan ve benim de güzel vakit geçirmek için gerçekten yürekten ve samimi davranan Bir Erkek arkadaş bulmak. Bir kadın olarak Erkek arkadaşıma her konuda mutlu edebileceğimi düşünüyorum. Asla başka bir kadına bakmasına gerek kalmayacak buna emin olabilirsiniz.

Bu İlana Oy Verin.!
[Total: 26 Average: 4.7]

Arama:

beyoğlu eve gelen yaşlı bayan iletişim,dul bayanla,dul bayanlar,Istanbul dullari,jigolo arayan bayanlar istanbul telefon numaraları,turkiye dul bayanlari,

689 GELEN İLANLAR

 1. Oncelikle merhabalar ben durust olan kisi seven birisiyim iki insan birbirine durust olmalidir ben asla yalani sevmem cunku karsindaki kisiye asla yalan soylemem sevgi saygi icerisinde olacaksin bir birbirine o zaman hersey cok guzel olur

 2. Merhaba ben yasin 20 yaşındayım serbest çalışıyorm kendime son derce güveniyorum ve gerçekten ne istediğini olursa sonuna dakar vermeye hazırım işimi zevkle yapayıyorum 😊

 3. Merhaba Aybuke ben kendimden bahsedersem ben 1990 dogumluyim. Adim Merdan kendim turkmenistanliyim. Beylikduzinde calisyorum. 8 ay once geldim geldigimden sonra burdayim. Hic arkadas akraba kimse yok tek yalnizim. Bu hayatdan coh sikildim bende kendime arkadas arayip arkadas bulamayi karar verdim ve bu site ile karsilasdimburdanda senin ilanini buldum. Ben coh istedim. Sende istarsen beni cevaplarsan sevinerim. Istarsen cep numarami buraya yazicam ordanda ulasyp bilersin. Bekleyorum seni. 0552.60***

 4. Merhaba Eylem ben once kendimden bahsetmek isteyorum. Ben 30 yasindayim 3 cocuk babasiyim kendimde Turkmenistanliyim yani yabanciyim. Burda tekim hep aylem memleketde kaldilar. Ben beylikduzu gurpinarda oturyorum. Beylikduzunde motokurye olarak calisyorum. Ben ilk okul 10 sene mezuniyim. Gitar calyorum sarkiciyim ama burda coh degil memleketde sahne alyorum duyn flan yani sarki soyliyorum. Bende 8 ay once Istanbula geldim. Senin aciklamalarini hep okudum coh uzgunim. Allah yardimcin olsun. Istarsen ben seninle arkadas olmayi coh istedim. Birazda yabanci oldugum icin turkceyi anlayorumda ama hep anlamak mimkin degil birde 8 ayda. Sizden cevap bekleyorum ne derseniz ben hazirim. Adim Merdan ama buraya geldigimde sana iyi yakisyor diye patron Ahmad diye degistirdi. Gercek kendi adim Merdan. Sizi bekleyorum

 5. Mrb ben bilal şunu belirtmek isterimki ben bazı insanlar gibi yapmacık vede sırın gözükmek fıtratına ve karakterime ters sadece sadakat vazgecilmezimdir önün için ciddi bir ask arıyorum tel 0542 ***

 6. Merhaba aybuke hanım adım melih 22 yaşındayım bekarım Antalya’da yaşıyorum şuan istanbula gezmeye geldim eğer tanışmak istersen bı kahve içeriz konuşur tanışırız. Uygun görürsen telefonum 541)(870)(0631)( watsap numarası bu ordan da arayabilirsin kendine iyi bak can ❤️😘

 7. Sakaryalı hakan ben bende kendimi burdan kurtarabılecegim bir arkadş arıyordum karşıma sen cıktın Senin hem badikartın hemde arkadaşın olurum yaş 25boy 1.80kilo81fıntes antrönörlügü yapıyom05397***

 8. Merhaba ben balıkesir den ismim Hakan bende yeni boşandım karımdan öyle kafamı dağıtmak için arkadaş arıyorum kendi kuaför dükkanım var aynı zamanda masörüm konuşmak istersen dönüş yapabilirsin 05416****

 9. Mrb eylem seni İnternet de gördüm düşünüyom aradın kişi benim ben de zengin kız istemiyom sadece bana yol gösder sin yeter bir düzen ben kadir can 23 yaşındayım ama 18 gibi gözüküyom kendime bakıyom sigara alkol dövme çizik yok kalbi temiz saf güzel biriyim Gaziantep te yaşıyorum bir evde 3 kişi kalıyoruz ennem babam ben ayle sorun şiddet yaşıyorum beni arkadaş sevgili olacak beni ben de onu sevecem birini arıyorum yemin ederim bu yaşıma kadar hiç bir kızın günahına girmedim beni diyer kirli erkeklerden karıştımasınlar ben onlar gibi degilim ilk kim olursa kısmet bu.
  instagram kadir.can2701 bere li resmim var bu da numara 053***6 benim elimden tutacak birini arıyorum

 10. meehaba ben ankaradan metin kibar söz dinleyen her konuda uyumlu muhabbete gelen lafa açmayan kaynak birisim benimle her konuda konuşabilirsin haricinde çok iyibir dinleyiciyim sırdaşım asla ama asla bunaltmam hayatı yaşamayı çok seciyorum kurallar koyun için. öpüyorum canım 0543 624 61 13

 11. Merhaba hanım efendi mesajını okudum.çok genç ve güzel bir hanım efendisiniz. Sizinle tanışmak ve görüşmek istiyorum. Ancak yaş sorunu var siz 24 ben 56 yasindayim. Emekli öğretmenim. Boy 1.67 kilo 65 esmerim gezmeyi eğlenmeyi doğayı denizi hayvanları çok severim .samimi dürüst ve güvenilir bir insanım.. Kendimi 35 4o yaşındaki gibi hissediyorum. Arzu ederseniz 545*** noldu telefonu arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz. Mesajınızı bekliyorum . Selam sevgi ve saygılarımı sunuyorum

 12. Adım fatih İstanbul’da yaşıyorum ve çalışan bir insanım takım elbise üzerine ve bende kendime uygun zamanımı doğru insanla geçirebileceğin biriyle olmak isterim

 13. Merhaba nasılsın ben Adem 28 yasındayım istanbul umranıyede oturuyorum senınle daha yakından arkadasılık kurmak istıyorum 0546 *** mesaj atman yeterli kendıne iyi bak gorusruz

 14. Merhaba iyi geceler ben İstanbul oturuyom ailemle birlikte kalıyorum lojistik şirketinde calışıyorum 40 yaşındayım evlendim ayrıldım cocuk yok istersen tanışabiliz numara 0**4

 15. Ben ersin yasim 25 ilişki kabul edecek bayanlar arasın ister her aksam çalışsınlar hep gelirim aksamlar 7 8gibi gece boyu kalırım hep kalma mi isterseniz oda olur ben sabah lari çıkarım işime gelirim aksam tek lar gelirim evine bayan arkadaşım numaram05364***

 16. Selâm ben fikret berberoğlu Denizli çal ilçesinden kendi halinde yaşayan çalışmayı seven biriyim boşandım çocuklar annesinde 1971 doğumluyum boy 1 78 kilo 78 motorlar gezmeyi yürüyüş severim doğayı severim

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here