Üyelerin Hikayeleri...♥

Evlilik Düşünen Erkekler ve Bayanlar

2
1151

27 yaşındayım evlenecek erkek arkadaş arıyorum

Merhaba arkadaşlar ismim Nagihan.27 yaşındayım daha önce bir evlilik gerçekleştirdim yeniden evlenmek istiyorum. Evlenecek erkek arıyorum. Evlilik düşünen erkekler mesaj gönderirlerse teker teker dönüş yapmaya çalışacağım. Gerçekten evlenmek isteyen niyeti ciddi olanlar yazarlarsa mutlu olurum. Tabii ki hemen evlenelim demiyorum birbirimize birazcık zaman vermemiz gerekiyor bunu anlayabiliyorum. İlk başlarda birbirimize gerçekten yakın açabilmemiz ve birbirimizi daha iyi tanıyabilme miz için cep telefonu numaramı verebilirim ama güvenmem gerekiyor. Telegram ya da WhatsApp üzerinden görüntülü sohbet edebiliriz.

İlerleyen zamanlarda karşılıklı güven sağlanırsa da rahat bir şekilde birbirimizle oturur konuşuruz.Eğer gerçekten evlenmeye karar verirsek de Allah’ın izniyle güzel bir evlilik yapabiliriz diye düşünüyorum. Bunun haricinde Şimdilik aklıma bir şey gelmiyor. Sormak istediğiniz bir şey varsa bana rahat bir şekilde sorabilirsiniz. Lütfen daha önce evlilik falan yaptıysanız bunu söyleyince ki sonuçta çekmenize gerek yok. İnsanlar hayatımda bazı hatalar yapabiliyorlar. Siz de bir hata yapmış olabilirsiniz. daha önce böyle şeyler yaşadıysanız buluşsak babanıza da gizlemenize, ya da yalan söylemenize gerek yok arkadaşlar. Evlenmiş boşanmış dul erkekler de bana mesaj gönderebilirler.

Sonuçta her insan hayatının bazı dönüm noktalarında hatalar yapabiliyor. Ben de geçmişimde çok hata yaptım ama yaptığım bütün hatalardan bir ders çıkardım.şimdi kendime tertemiz bir sayfa açmak ve adamakıllı bir ilişki içerisinde mutlu bir yuva kurmak istiyorum.2020 yılında çok şey kaybettim. 2021 yılında hiçbir şey kaybetmeden, adam gibi, insan gibi yaşamak ve hayatımın geri kalanına da böyle devam etmek istiyorum. Bir kadın olarak bir erkeğin nelerden hoşlandığını bir gün bir evlilikte ve Bir ilişkideaynı şeyleri bekliyorum dersem yalan olur.

Ciddi evlilik düşünen dul türbanlı bayanlar

Ülkemizin neredeyse bütün şehirlerinde ciddi ve İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen dul ve türbanlı bayan arkadaşlarımız bulunmaktadır. Evlilik düşünen dul bayanlar ve türbanlı, tesettürlü ve kapalı kadınlar internet sitemiz içerisinde uygun gördükleri kişilerle arkadaşlık yaparak,daha sonrasında evlilik yolunda ilk adımlarını tamamen ücretsiz üyesiz ve parasız bir şekilde Ata biliyorlar.! sizler de ciddi evlilik düşünen dul ve türbanlı bayanlarla iletişim sağlamak ve evliliğin kapılarını aralamak istiyorsanız tam olarak doğru yere geldiniz. Hiç bir ücret ödemeden bedava bir şekilde sitemiz içerisinde ” ciddi evlilik düşünen dul türbanlı bayanlar” ile kolayca tanışabilirsiniz.

Özellikle İstanbul Ankara İzmir ve Bursa,Antalya Adana Gaziantep ve Diyarbakır gibi büyük ve nüfus olarak kalabalık olan şehirlerden ciddi evlilik yapmak isteyen ve ciddi evlilik düşünen dul bayanlar ile karşılaşıyoruz. Dul ve zengin bayanlar hayatının ikinci baharını yaşamak ve yeniden evlenebilmek için artık internet teknolojisini aktif olarak kullanıyorlar.

Ciddi ve İslami evlilik düşünen dul ve türbanlı bayanlarla Telegram ve WhatsApp üzerinden oldukça pratik ve rahat bir şekilde görüntülü sohbet edebilirsiniz. Biliyorsunuz ki son zamanlarda Telegram uygulaması hem bayanlar hem de erkekler tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılmaya başlandı. Doğal olarak “evlilik düşünen bayanlar ve erkekler” Telegram uygulaması üzerinden görüşmenin daha pratik ve daha kolay olduğunun da farkına varmış oldular. İnternet sitemiz içerisinde ciddi evlilik düşünen bayanların Telegram Facebook Twitter Instagram WhatsApp cep telefon numaralarını almak, kendileriyle oldukça daha pratik ve kolay bir şekilde iletişim sağlamak için tek yapmanız gereken sitemizin alt bölümünde bulunan mesaj gönderme bölümünü kullanmak ve kendinizi onlara tanıtmak olacaktır.

Ciddi evlilik düşünen olgun orta yaşlı zengin dul bayanlar

Gerek bekar olsun gerek evlenmiş ve boşanmış dul bir bayan ya da dul bir erkek olsun; içerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi sayesinde evlilik düşünen olgun bayanlar, orta yaşlı bayanlar, zengin ya da fakir farketmeksizin tüm dul bayanlar ve bekar bayanlar ile arkadaşlık yapabilirsiniz. Arkadaşlık ile başlayan bu ilişkinizi de evlilik ile sonuçlandıra bilmeniz elbette sizlerin elinde.!

30 yaş üzeri evlilik düşünen bayanlar, 40 yaş üstü evlilik düşünen bayanlar, 50 yaş üstü evlilik düşünen bayanlar, evlilik düşünen emekli bayanlar ve erkekler konusunda internet sitemiz sosyal medya mecrasında ve Google Yandex Bing gibi arama motorlarında liderliğini korumaya devam etmektedir. Özellikle de kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmediğinden dolayı bayanlar ve erkekler evlilik konusunda internet sitemizi çok seviyor ve rağbet göstermeye devam ediyor.

Evlilik düşünen bayan ya da erkeklerle uzun uzun sohbet etmek, sonrasında hayalini kurduğunuz mutlu yuvayı kurabilmek için hiç zaman kaybetmenize gerek yoktur. Evlilik düşünen Azerbaycanlı Azeri bayanlar, Türkmenistanlı Türkmen bayanlar, Gürcistanlı gürcü bayanlar, Bulgaristan’da Bulgar bayanlar bile bulunmaktadır. Yurtdışından evlilik düşünen bayanlar ve erkekler ile ilgili diğer makalelerimizi ve ilanlarımızı da kontrol ederek dilerseniz yurtdışından kendinize bir bayan arkadaşla da erkek arkadaş bularak daha kaliteli, daha düzgün, yaşam ve kalite olarak daha ileri seviyede bir evliliğin ilk adımlarını da sesli arzu.com arkadaşlık ve evlilik sitemiz sayesinde atabilirsiniz arkadaşlar.

♥ Selam İsmim Hatice , 26 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Birilerini Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! Hiç Çekinmeyin♥.  003225889363

2 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba ben Lütfullah yaşım 31 kilom 80 boyum 1.83 istanbulda oturuyorum ve çalışıyorum yalansız düzgün bir evlilik istiyorum çocuklarımın annesi olurmusun?

  2. Merhaba nasilsin adım onur ciddi dürüst ileriye dönük ciddi evlilik arıyorum ben hem eş hemde ailem olacak bir yuva kurmak aile hayatı yaşamak istiyorum izmirde yaşıyorum kendime ait evim var yalnız yaşıyorum 0555 *

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here