Eskişehir Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

4
389

Ömürlük Dost Arıyorum

Merhaba. Sitenizi Twitter üzerinden gördüm. Ben de ilan göndermek istedim. 36 yaşında evlenmiş boşanmış dul bir kadınım. Gerçekten bana hayat arkadaşı olacak, dost olacak bir erkek arıyorum. 35-50 yaş aralığında görmüş geçirmiş, gerçekten aklı başında bir sevgili istiyorum. Evlenmek istemiyorum. Bir tane kızım var. Kendisi ailem ile beraber yaşıyor. Ben ise ticaretle uğraşıyorum. Bu nedenle kızıma pek fazla zaman ayıramıyorum. Annem benden daha iyi bir şekilde bakıyor. Ben yalnızca masraflarını karşılıyorum.

Hem ailemin hem de kızımın iyi bir hayat sürmesi için elimden geleni yapıyorum. Bunun haricinde şu an için yapabileceğim hiçbir şey yok açık konuşmak gerekirse. Ben artık gerçekten yalnız kalmaktan inanılmaz derecede yoruldum. Bir insanın kendini sürekli olarak yalnız hissetmesi gerçekten çok zor bir durum. Bunun için defalarca psikoloğa gitmiş bir insanım. Ancak sonunda arkadaşlık sitelerinde tarihi bulma kararı aldım. Sonuçta denemekten zarar çıkmaz diye düşünüyorum. Eskişehir’de gerçekten güzel ve sakin bir hayatım var.

Tabii ki sakin dediğime bakmayın. Eskişehir’de bir bar sahibiyim. Genellikle geceleri burada takılıyorum. Ezanı kendi para olunca gerçekten çok güzel oluyor. Ben zaten gençken sürekli olarak barlara gitmeyi severdim. İlerde de hep bir bar işletmek ya da bir bar sahibi olmayı hayal ediyordum. Sonunda Allah bana bir şekilde bunu nasip etti. Şu anda da istediğim gibi, çok güzel bir hayata sahibim. Ancak işte tek eksiğim düzgün bir erkek arkadaş yoksa gerçekten günübirlik ya da gelip geçici olan birini istemiyorum.

Gerçekten beni sevecek, gerçekten, tam anlamıyla bana değer verecek, kendini düşündüğü gibi beni de düşünecek bir hayat arkadaşı arıyorum. İnsanlara baktığım zaman genelde çok bencil oluyorlar. Sadece kendilerini düşünüyorlar. Ancak ben kesinlikle böyle bir insan değilim. Ben her zaman karşımdaki insanı daha çok düşünüyorum. Ama nedense şimdiye kadar karşılaştığım insanlardan öyle bir şey söylemedim ki. Hep ben enayi yerine koyuldum.

Ben de artık birilerinin bana değer vermesini, en az benim kadar istiyorum gerçekten çok iyi kalpli bir insanım. Ancak insanlara bir türlü denk gelemedim. Benim bu hayatta tek umursadığım bir şey mutluluk ve huzur. İnsanlar paranın genellikle huzur getireceğini zannederler. Ancak gerçekten öyle olmuyor. Eğer öyle olsaydı ben neden huzursuz olayım ki? Para gerçekten bir çok şeyin kapısını açıyor. Tabii ki insanı bir çok konuda mutluda ediyor. Ancak yine de para her anlamda insana yetmiyor vs. Bir çok açıdan insan eksik kalabiliyor.

İşte ben bu eksikliği tamamlamak istiyorum. eğer ki internet ortamı içerisinde de bu eksiklerimi tamamlayamazsam zaten umudumu tam anlamıyla kaybedeceğim ve doğru insanı aramayı bırakacağım. Yani sizin anlayacağınız siz benim son umudumsunuz… Gerçekten size bu konuda çok güveniyorum. Lütfen bana düzgün bir erkek arkadaş bulun. Sonra dileyin benden ne dilerseniz…

Eskişehir Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Eskişehir zengin ve yaşlı bayan arkadaş arama ve bulma, zengin kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, dost arayan, erkek arayan, sevgili arayan zengin dullar Sitesi gibi bir çok aramayı da tabii ki de sitemizin içerisinde yapabilirsiniz. Ancak şunu belirtmek istiyorum ki arkadaşlar sitemiz kesinlikle jigolo sitesi değildir. Bu nedenle Eskişehir jigolo arayan bayanlar, günlük erkek arayan zengin kadınlar gibi kategorilerimiz kesinlikle bulunmuyor. Bu nedenle sitemizin içerisinde yalnızca ciddi sevgili arayışlarinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemizde sadece Eskişehirden değil Türkiye’nin bütün şehirlerinden aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde herhangi bir kısıtlama YaDa kriter kesinlikle bulunmuyor. sizde istediğiniz şehirden, yaşadığınız şehre yakın ya da bulunduğunuz şehirden çok rahat ve hızlı bir şekilde sevgili bulabilirsiniz arkadaşlar. Gerçekten eğer kendinizden daha olgun kadınlardan hoşlanıyorsanız, bu tarz kadınları daha iyi anlayabileceğinizi, bu kadınlarla daha mutlu olabileceğinizi inanıyorsanız doğru yerdesiniz.

Eskişehir Zengin Dullar Sitesi

Eski şekilde çok fazla sayıda zengin, yaşlı, evlenmiş boşanmış kadın bulunuyor arkadaşlar. Çünkü Sitemize ilan gelen şehrilerin başında eskişehir var. Biliyorsunuz ki Eskişehir tam bir öğrenci şehri arkadaşlar. Bu nedenle Eskişehir’de genç, erkek ev arkadaşı arayan, sevgili arayan, dost arayan çok fazla sayıda üniversite öğrencisini bulabilirsiniz. Ancak tabii ki de bu kadınların yanı sıra aynı zamanda yaşı daha büyük, olgun, görmüş geçirmiş kadınlardan hoşlanıyorsanız da sitemizde bu kadın arkadaşlarımızla da karşılaşma, tanışma ve sevgili olma fırsatına sahipsiniz.

Ayrıca kesinlikle yaşınz kaç olursa olsun hayat arkadaşı bulmak için, sevgili bulmak için geç kaldığınızı düşünmeyin arkadaşlar. Çünkü aşkın ve sevginin yaşı olmaz. Bu nedenle doğru insanı hangi yaşta bulacağımız, nerede nasıl bulacağınız gerçekten hiç belli olmaz arkadaşlar. Bu yüzden de sabırlı olarak bütün fırsatlarınızı değerlendirmeniz gerekiyor. Günümüzdeki en büyük fırsat ise tabii ki teknoloji çağında ve internet çağında olduğumuz için internet üzerinde bulunan arkadaşlık ve evlilik siteleridir. Bu siteler sayesinde sizlerde çok kısa zaman içerisinde aradığınız hayat arkadaşına kavuşabilirsiniz.

Eskişehir Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizde bulunan, Sitemize ilan gönderen ve bu siteye giriş yapan bütün bayanlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını alma fırsatına sahipsiniz tabii ki. Ancak bunun için kadın arkadaşlarımızı ikna etmeniz gerekiyor arkadaşlar. Biliyorsunuz ki kadınlar her yaş grubunda olduğu gibi biraz nazlı olabiliyorlar. Ayrıca günümüzde insanlara güvenmek de hiç kolay değil. Bu sebeple de bir erkeğe güvenip cep telefon ya da WhatsApp numaralarını vermesi fikri kadın arkadaşlarımıza biraz itici geliyor. Bu nedenle de sizleri biraz olsun tanımak istiyorlar.

Hal böyle olunca da bizler sitemizin içerisinde isteyen herkezin tamamen bedava bir şekilde ve üye olmadan kullanabileceği bir mesajlaşma paneli oluşturduk arkadaşlar. Bu mesajlaşma bölümü sayesinde istediğiniz ilan sahibine mesaj atabilir, sohbet edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. Bunun sonucunda da ilişkinizin gidişatı ile alakalı karşılıklı olarak karar verebilirsiniz. Sonuçta birbirimizle iyi anlaşamadığımız zaman ya da birbirimizden elektrik almazsanız sevgili olmamızın ya da ilişkiye başlamanızın hiçbir anlamı kalmıyor.

4 GELEN İLANLAR

  1. Selam öncelikle hayatın zorluklarını en az benim kadar çileler çekip yorulmuşsunuz ve yoğurulmuşsunuz insanlardan alacak ne akıl kalmış nede cesaretsizlik şuan sadece güven huzur ve sizi sahiplenecek sevgiyi fazlasıyla size verecek iyi bir arkadaşa iyi bir dosta ve içinizdekileri dökecek herşeyden çok güvendiğiniz hayat arkadaşım diyebileceğiniz birine ihtiyacınız var aynen benim gibi olgun biri saygıyla size bunları verebilir. Ben size bunları en iyi şekilde vereceğime inanıyorum parayla pulla yalan dolanla işim olmadığı gibi sizin umduğunuz aynı isteklerin benimde ihtiyacım olduğunu bilmelisiniz. Sosyal ağlarım dan bakmak isterseniz Adalisefo ve Şefik Topçu SEVMESİNİ BİLİYORSA İNSAN VİCDANIYLA SEVMELİ RUHUYLA FETHETMEYİ BİLMELİ

  2. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım duygusal biriyim duygunun olmadığı bir beraberlik bana göre değil.isterseniz sevgili olarak başlayıp birbirimizi tanıdıktan sonra ilişkimize kalıcı bir yön veririz tel 0554 1**

  3. Ben antalyada igamet ediyorum bir bayan arkadaş edinmek istiyorum ben 55 yaşındayım 165 boyunda 90 kiloda az göbekli iyi niyetli kötülük düşünmeyen bir insanım benim gelirim az paraya ihtiyacı olmayan saygı sevgi arayan bende sevgi saygı arıyorum ilgilenenler yazabilir.tesekkur ederim.

  4. adım murat k.maraşlıyım 172 boy eamerim bekarım 43 yaş emekliyim seni tanımak buluşmak seninle aşkla sevgiyle sevgiki olmak bir ömür boyu seninle yaşamak isterim watsap 0551** istikram culfa 68

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here