Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numaram

17
492

İsmim Şeyma erkek arkadaş arıyorum

Merhabalar İzmir’den giriş yaptım. İsmim Şeyma ,güvenebileceğim Bir Erkek arkadaş bulmak istiyorum. şunu belirtmeliyim ki Çok bakımlı çok güzel elit kültürlü bir kızım. Yani normalde gerçek hayatımda yani Reel hayatımda istesem erkek arkadaş bulabilirim.

Ama ben gerçek dünyadan daha fazla sana dünyadaki insanlara güveniyorum. Çünkü buradaki insanlar birbirini tanımak için daha çok zaman ayırabiliyor. Zaten Eğer bir insan internet üzerinde daha doğrusu bir erkek İnternet ortamında bir sevgili ya da kız arkadaş arıyorsa onun gerçekten bir kadına ihtiyacı var demektir. Yani sizin anlayacağınız mantığına göre hareket ediyorum.

Bir insanın güvenilir ve yalan söylememesi onun kaliteli olduğu anlamına gelmez , güvenilir olmak ve yalan söylememek insanlığın zaten başlı başına bir kuralıdır. Yani bütün insanların aslında güvenilir olması ve yalan söylememesi gerekiyor. Pembe yalanları saymıyorum. Bunun haricinde Erkek arkadaşım olacak kişiden çok fazla bir beklentim yok. Zengin olması altında lüks bir araba olması atlar yatlar katlar olması istemiyorum. Benim erkek arkadaşımın kalbinin temiz olması yüreğinin ve ruhunun güzel olması ve birazcık da romantik olması benim için yeterli olur.

Güzel olduğum için şımarık aklı başında olmayan uçuk kaçık ukala bir insan olduğunu düşünmeyin. Ben ailem tarafından çok düzgün yetiştirildim. Bu nedenle kendi özgürlüğüm ve kendi kurallarım var. Hiçbir zaman karşındaki insana ezik mis gibi davranmam. Karşımdaki kişilerin de birer insan olduğunu ve onların da duygularını ne olduğunu kalbinin attığını çok iyi bilirim. Bu nedenle Erkek arkadaşım olacak kişinin çok fazla yakışıklı olması da önemli değil. Ben insanların dış görünüşüne önem göstermem. Biraz önce de yukarıda bahsettiğim gibi romantik kalbinin temiz olması benim için yeterli olur. Bunlar haricinde cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaramı ya da Twitter Facebook Instagram adresini şu anda vermek istemiyorum.

Telefon numaramı görmek ya da almak istiyorsanız aşağıdaki mesaj bölümünü kullanarak öncelikle bana kendinizi tanıtmanız rica ediyorum. Sonuç olarak hiç tanımadığım erkeklere cep telefon numaranı verecek kadar geri zekalı bir insan değilim. Yani bunu yapan kadınlar var tabii ki ama ben bu kadınlardan değilim. Sonuç olarak ben burada ciddi ve kaliteli bir ilişkiye ilk adımları atmak için geldim.

Erkek arkadaş arayan kızların cep telefon numaraları

Arkadaşlar sitemiz içerisinde sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan üniversiteli kızların türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı kızların cep telefon numaralarını kendilerinden isteyebilirsiniz. Ancak sitemizin katı kuralları bulunuyor. Ücretsiz ve üyeliksiz bir arkadaşlık sitesi olarak kullanıcılarımızdan para falan istemiyoruz. Bizim kullanıcılarımızdan tek istediğimiz sitemizi amacına uygun bir şekilde kullanmalarıdır.

Bunun haricinde hiçbir beklentimiz yoktur. Sevgili arayan kızların cep telefon numaraları editörlerimiz de bulunuyor Fakat bu numaraları herkese vermiyoruz. Kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Sitemizi sıkı bir şekilde takip ettiğiniz takdirde sizi tanısak kızların cep telefon numaralarını alma olasılığınız çok yüksek olur. İnternet sitemiz içerisinde 18 yaşından küçüklerin takılması yasaktır. Bunun haricinde internet sitemiz içerisinde kızlar ve erkekler WhatsApp grupları oluşturarak yeni arkadaşlıklar edinebilirler. Bunlar haricinde site yapacağınız bütün işlemlerden siz sorumlusunuz lütfen bunu da aklınızda bulundurun.

Erkek arayan zengin kadınların cep telefon numaraları WhatsApp sohbet numaraları

Bazı erkekler zengin kadınlardan hoşlanırlar. Zengin kadınlarla birlikte olarak hayatlarının geri kalanını ekonomik sıkıntı geçirmeden mutlu bir şekilde geçirmek isterler. Bazı kadınlar da kendilerine fakir erkekler ararlar Bunun sebebi ise artık sadece mutlu olmak ve sevilmektir.

Zaten geçmişinde çalışmış iş hayatından bunalmış ve artık emekli olmuş ya da emekli olmadan zenginliği yakalamış ve Kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış olan bu kadınlar , sadece kendilerini mutlu edebileceklerini inandıkları erkeklerle arkadaş olmak ya da sevgili olmak isterler. Hatta bazı zengin kadınlar evlilik yoluna bile giriyorlar. Zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını bulabilmek için mesajlar bölümünden kendinizi tanıtın arkadaşlar.

Hangi şehirde yaşadığınız ne meslek yaptığınız gibi konulardan bizlere bahsetmemiz gerekiyor. Sonuç olarak tanımadığımız insanlarla hiçbir şey paylaşmayı doğru bulmuyoruz. İçerisinde bulunduğunuz bu internet sitesi bazı gibi sizden para istemez. Üyelik gerçekleştirmenizi bile gerek bulunmadan ücretsiz bir şekilde mesaj gönderebileceğiniz bir sistemle çalışmaktayız.

Kullanıcılarımızdan hiçbir şekilde çıkar ya da kar amacı gütmeden hareket ediyoruz. Tabii ki bunun karşılığında da sizlerden samimiyet dürüstlük güven ve sitemizi amacına uygun bir şekilde kullanmanızı rica ediyoruz.

Bu İlana Oy Verin.!
[Total: 3 Average: 4.3]

17 GELEN İLANLAR

  1. Selam adım Hakan yaş 41 sarışın mavi gözlü kendinden emin sevecen güvenilir anlayışlı bakımlı konuşkan hayattan zevk alan gezmeyi seven dürüst biriyim çalışkan tekstil model dikim de çalışıyorum bekarım boy 1/69 kilo 68

  2. Selam iyi günler diliyorum ben izmirliyim yaşım 26 yanlız yaşıyorum sitede dolaşırken sizi gördüm ve çok beyendim çok hoş tatlı bir hanfendisiniz benim boyum 180 kilom 80 sempatik birisyim yaşamayı seviyorum aşk olmak sevmek istiyorum asla sevdimi b unaltmam kisitlamam uzmem tabiki üzülmek istemiyorum sayiplenirim kollarim es olurum arkadaş olurum dost olurum herşey olurum eyer beni severseniz sizi hic uzmem uzmem çünkü çünkü bir kişiliğim yok size wahsabimi vermek istiyorum umarım samimiytime inanır söz ve sohbet ederiz 0/5/5/4/1970741

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here