Erkek Arayan Dul Bayanlar

296
28528

Merhaba Ben Çiçek

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Bu siteyi Twitter’da dolaşırken tesadüfen gördüm. İnternette siteyi biraz araştırdım da güvenilir bir site olduğunu söyleyen insanlara denk geldim. Normalde böyle bir siteye böyle bir yazı kesinlikle göndermem. Ama arkadaşlarım bu sitenin güvenli olduğunu söylediler. Hatta mahallede gül Selin adında bir kız var. O kız bu site sayesinde erkek arkadaş bulmuş. Aslında benim internet ortamında erkek arkadaş aramak gibi bir sorunum yok. Fakat tahmin edersiniz ki, gerçek hayatta kendi mahallenizden, kendi şehrimizden sizi tanıyan biriyle sevgili olmak çok zor. Zaten ben hayatımdaki insanlara hiç ama hiç güvenmiyorum.

24 yaşındayım ama bu yaşıma kadar hiç güvenebileceğim bir insan görmedim. 17 yaşındayken ailemden ayrıldım. Babam anneme şiddet uyguluyordu. Ben annemin yanında durdum. Ama bir yıl sonra annemle babam boşandılar. Annem başka bir adamla evlendi. Annemin evlendiği adam beni kendi evinde istemedi. Bu durum her ne kadar beni üzüyor olsa bile annemin mutluluğu için o evden de ayrılmak zorunda kaldım. Şu anda İstanbul’da adını vermek istemediğim bir yerde yaşıyorum. Çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Hiç kimseden maddi ve para yönünde bir beklentim yok. Oturduğum daire benim değil şu anda kiracı olarak oturuyorum. Ama altımda iyi kötü ayağımı yerden kesecek bir arabam var. Bu yaşımda kendi kendime çok şükür arabamı da aldım. Aylık gelirim de beni idare edecek kadar ve bana yetiyor.

Benim bu sitedeki tek amacım gerçekten ciddi anlamda ilişki yaşayabileceğim, bana sahip çıkabilecek mi sevgili olabileceğimiz bir erkek arkadaş bulabilmek. Hatta mümkünse benimle birlikte yaşasın, benim evimde benim yemeğimi benim ekmeğimi yesin istiyorum. Çalışıyor olması ya da işsiz olması benim için hiç problem değil. Her şey zamanla toparlanır. Ben çok zor bir hayat sürecinden geçtiğim için insanları anlayabiliyorum. Bu devirde ne yazık ki günümüz standartlarında Türkiye’de iş bulmak, para kazanmak ve iyi bir yere gelmek çok zor. Aynı şey erkekler içinde geçerli. Hatta biz kadınlar bu konuda daha şanslıyız diyebilirim. Kadınların iş bulması ve para kazanması erkeklere nazaran biraz daha kolay. Erkekler ne yapsın ki? Onlar için hayat Çok ama çok daha zor. Bu sebepten dolayı ne kadar para kazandığınız ya da hiç para kazanamıyor olmanız benim için sorun teşkil etmiyor. El ele verdikten sonra aşılamayacak hiçbir yokuş yoktur. Ben gerçekten benim yanımda olabilecek, birlikte sarılıp uyuyabileceğim, beraber el ele tutuşarak sahillerde gezebileceğim, birlikte film izleyebileceğim ve bu tarz aktiviteleri gerçekleştirebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Benim için yaşınızı da çok fazla sorun olacağını sanmıyorum. Benden 25 30 yaş büyük olursa elbette problem olabilir. Ama benden 15 yaş ya da 20 yaş büyük olması benim için hiç sorun değil. Olgun erkeklerden de hoşlanıyorum henüz olgunlaşmamış olan erkeklerden de diyebilirim. Yani benim için önemli olan sizin kalbinizin güzelliği ve insan olmanız. Sonuç olarak insanların tipi ile yargılamak da yanlış. Yani Türk erkekleri göbekli olur. Türk erkekleri kıllı da olabilir. Ben bu gibi şeylere takılmıyorum. Herkesin kaşı gözü düzgün olacak diye bir kural yok. Fotoğrafından da göreceğiniz gibi ben güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum. Zaten etrafındaki insanlar da benim çok güzel bir kadın olduğunu söylüyorlar. Aslında çirkin kadın yoktur arkadaşlar sadece bakımsız kadın vardır.

Şunu da söylemek istiyorum. Ben makyaj yapmayı, açık seçik giyinmeyi, topuklu ayakkabı giymeyi çok severim. Bakımlı kadınların yapması gereken her şeyi yaparım. Mesela sabahları rujunu sürmeden kesinlikle evden çıkmam. Bir kadının açık giyiniyor olması, kendisini çok iyi bakıyor olması sizi aldatacağını anlamına gelmez. Ben hayatıma alacağım belki hayatımın en üst bölgesine koyarım. Yani onun haricinde hiçbir erkek gözlerime dahi bakamaz. Baksa bile sadece baktığıyla kalır. Ben sadece birlikte olduğum erkekle yaşamam gerekenleri yaşarım. Hem de kelimenin tam anlamı ile yaşarım. Her bağlamda hayatıma girmiş olan erkeği dibine kadar mutlu edeceğimden adım gibi eminim. Daha önce elbette birkaç kez ilişkilerim oldu. Aslında her şeyi burada anlatmanın ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama her şeyi bilmenizi istiyorum. Bundan önceki ilişkilerimden bir tanesi çok ciddi olarak iki yıl sürdü. İki yıl boyunca onun evinde onunla birlikte yaşadım. Fakat ne yazıkki onu da yalan dolan bir insan olduğunu anladıktan sonra şu anda yapayalnız kaldım.

Artık bu yalnızlığıma son verebilecek adam gibi birini istiyorum. Bundan 1 bucuk yıl önce Çok garip olaylar yaşadım. Ama bu olayları burada anlatmak istemiyorum. Benimle birlikte olacak insanın boynunu koklayarak, yanağından öperek, onun omuzunda ağlayarak anlatmak istiyorum. Alkolün ve sigaram var. Bunuda bilmenizi istiyorum. Yani hem alkol alıyorum hem de sigara içiyorum. Bunun haricinde hafta sonları bana gitmek ve canlı müzik dinlemek çok hoşuma gidiyor. Bunları da birlikte yapabileceğimizi ümit ediyorum. Yukarıda da söyledigim gibi maddi olarak hiçbir beklentim yok. Bu söylediklerimin hepsini benim cebimdeki para ile yapabiliriz. Hiç sorun teşkil etmez. Ve bunu Ömrüm boyunca hiçbir zaman dile getirmem. Daha önce de söyledigim gibi benim için önemli olan gönüllerin bir olması, karşılıklı olarak kriterlerimizin uygun olması ve beni anlayabilen bir insanla birlikte yaşamak. Umuyorum demek istediklerimi anlatabilmişimdir. Aslında anlatacak çok daha fazla şeyim var ama dediğim gibi bunları sadece hayatıma aldığım insana anlatmak istiyorum. Lütfen sizlerde kendinizden bahsederken bana uzun uzun anlatın. Ve bana mesaj göndermekten kesinlikle çekinmeyin.

Adı : Çiçek

Şehir : İstanbul

Yaş : 24

Boy : 1,69

Kilo : 51

Alkol Kullanımı : Evet

Sigara Kullanımı : Evet

Mesleği : Belirtilmemiş

Aylık Geliri : 4500-5000 TL arası

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Dost , Ev Arkadaşı

Müzik Tarzı : Slow ve Duygusal

Hobileri : Yüzmek , Müzik Dinlemek , Doğa Yürüyüşleri vs.

Medeni Durumu : DUL ( Boşanmış )

Çiçeğe Mesaj Gönder

Ankarada Dul Zengin Bayanım Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum Cep Telefon Numaram Sadece Ciddi Mesaj Atanlara verilir.!

Safiye

Daha 18 yaşındayken aşık olduğum adamla saçma sapan işler içerisine girip evlenme kararı aldım ve ne yazık ki yanlış bir evlilik gerçekleştirdim. Fakat bu evlilik doğal olarak aklım başıma geldikten sonra kısa süre içerisinde bitti. 21 yaşında dul kaldım. Ancak ailemin de bu durumla ilgili yaşamış olduğu sıkıntılardan dolayı beni redd etmesinden sonra yapayalnızdır bir bayan haline geldim. Yine de hiçbir zaman yılmadım ve hayatımı yaşamaktan vazgeçmedim. Önemli bir şirkette çok önemli bir konuma geldim ve Allah’a şükürler olsun ki şu anda kendi maaşımda kiraladığım rezidans dairemde oturuyorum ve altımda 150.000 liralık bir arabam var. Yani sizin anlayacağınız yıkılmadım ayaktayım dertlerimle başbaşayım:)

aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen yalnızlığımla başbaşa yaşamaya devam ettim. Uzun bir süre hayatıma hiç erkek almadım. Fakat bir noktadan sonra artık insanların bana bakış açısı değişmeye başlayınca Kendime sevgili aramaya başladım. Ama insan gerçek hayatında sevgili ararken doğru karar veremiyor. açık konuşmak gerekirse ben biraz kısa etekler giymeyi ve bakımlı olmayı seviyorum. Yani insanların ne düşündüğü benim umurumda değil. Sonuçta kadın dediğinin Bakımlı olması gerekiyor Hatta yanlış mı düşünüyorum?

Yani demek istediğim şu arkadaşlar. Ben evlenip boşanmış bir kadın olduğum için insanlar tarafından farklı gözle bakılan bir kadın haline geldim. Karşıma çıkan erkeklerin büyük bir bölümü benden faydalanmak ve beni yatağa atmak için çaba gösteriyordu. u durumu iş yerinde bir arkadaşımla paylaştım. Arkadaşım bana Bu siteyi tavsiye etti. Buradaki erkeklerin profilini kontrol ettiğimde gerçekten çok yakışıklı aklı başında insanlar gördüm. Açık konuşmak gerekirse bir arkadaşlık sitesinde ilan vereceğim kırk yıl düşünsem aklımın ucuna gelmezdi. Ama bu siteyi biraz beğendim ve güvenerek buraya ilan verme gereği duydum. Sitenin sahibinin de bayan olması ve bana yoğun bir ilgi göstermesi ve güven vermesi ile bu ilanı vermeye karar verdim.

Ben kendime sadece bir sevgili arıyorum. Yani erkek arkadaş arıyorum. Evlenmek gibi bir düşüncem şimdilik yok nokta ilerleyen zamanlarda Eğer karşılıklı olarak birbirimize karşı sabırlı olur Ve birbirimizi daha net bir şekilde anlar ve tanır Sak evlilik konusunu karşılıklı olarak oturup konuşabiliriz. Sonuç olarak ben de bir kadınım ve çoluk çocuğa karışmak huzurlu ve mutlu bir yuva kurmak isterim. Ancak şimdi hayatımı biraz hovarda bir şekilde yaşamak tatile çıkmak gezilere gitmek falan istiyorum. Sinemaya gitmeyi film izlemeyi gezmeyi alışveriş merkezlerine gitmeyi Ben nargile içmeyi çok seviyorum. Bu arada arada sırada da olsa alkol alıyorum. Alkolik bir kadın değilim ama arada sırada bir keyif alkolü almak iyi geliyor. ilanımı okuyan ve benimle ilgilen arkadaşların bana mesaj göndermesi beni memnun eder. Gönderdiğiniz mesajları tek tek okuyacağım arkadaşlar. Lütfen bana mesaj gönderirken yaşadığınız şehri ne iş yaptığınızı ve buna benzer şeyleri yazın nokta ben de sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak ve sizi daha iyi tanımak istiyorum.

Dul Bayan İlanları 2020 Safiye Hanım
Dul Bayan İlanları 2021-2022 Safiye Hanım

Adı : Safiye

Şehir : Ankara

Yaş : 27

Boy : 1,67

Kilo : 53

Alkol Kullanımı : Ara Sıra

Sigara Kullanımı : Evet

Mesleği : Belirtilmemiş

Aylık Geliri : Belirtilmemiş

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Dost , Ev Arkadaşı

Müzik Tarzı : Slow ve Yabancı Şarkılar

Hobileri : Yüzmek , Müzik Dinlemek , Doğa Yürüyüşleri vs.

Medeni Durumu : DUL ( Boşanmış )

Erkek arayan dul bayanlar ücretsiz mesajlaşma

Sitemiz İçerisinde bulunan dul bayanlarla ücretsiz olarak mesajlaşa bilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz sesli arzu sitesi erkek arkadaş arayan dul bayanların, olgun kadınların, zengin ve yaşlı bayanların güncel olarak ziyaret ettiği ve çok sevdiği bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Türkiye’nin Avrupa’nın en kaliteli arkadaşlık ve evlilik siteleri arasında yerini almıştır. Sitemiz kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmez. Herhangi bir üyelik yapmanıza gerek yoktur. Yani tamamen Ücretsiz ve Üyeliksiz olarak sitemizi kullanabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan dul bayanlarla, eş arayan türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı kadınlar da ücretsiz olarak mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Sesli arzu sitesi kullanıcılarının mutlu ilişkiler içerisinde olmasını, temelleri sağlam evlilikler yapmasını, sevgilisi olmayan yalnız insanların hayat arkadaşını bulabilmesini sağlamak adına çalışmaktadır. Sizlerin mutluluğu bizim için her şeyden daha önemlidir. Biz bu işi hobi olarak yapıyoruz.!

Sevgili arayan dul bayanlar Sitesi

Sevgili arayan Dul kadınlar, olgun kadınlar ile sitemiz üzerinde tanışma fırsatını değerlendirin. Hiçbir ücret ödemeden sevgili arayan dul kadınlarla Türkiye’nin her yerinden tanışabilirsiniz. Ayrıca Avrupa ülkelerinden de sitemizi ziyaret eden bu kadınlarla da iletişim sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, burdur, Bursa, Diyarbakır, Trabzon, Rize, Zonguldak ülkemizin diğer bütün büyük şehirlerinden hatta küçücük köylerinden ve kasabalarından bile sevgili arayan dul bayanlar ile ücretsiz olarak sohbet edebilir ve mesaj açabilirsiniz.

Kalbinize taht kuracak olan, hayatınızı rengarenk bir hale getirecek olan insanı bulmak için hiç zaman kaybetmeyin. Sitemizin tüm planlarının altında bayanların ve erkeklerin ilanlarına yorum yapabileceğiniz ücretsiz bir bölüm bulunuyor. Bu bölümü kullanarak sizlerde kendinizi tanıtabilirsiniz. Sitemiz sizler için yedi gün 24 saat boyunca güncel olarak bay ve bayan arkadaşlık ilanlarını yayınlamaktadır.

Erkek arkadaş ve sevgili arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Erkek arkadaş ya da sevgili arayan dul kadınlarla cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden tanışmak isteyen ve milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp sohbet uygulaması ile daha pratik bir şekilde iletişim kurmak isteyen beyefendiler merhaba diyoruz. Evet sevgili arkadaşlar içerisinde bulunduğunuz bu sayfada her gün güncel olarak ülkemizin her yerinden dul kadınlar evlenmek için, sevgili bulabilmek için, ya da güzel bir ilişki yaşayabilmek için erkek arkadaş arıyorlar.

Erkek arkadaş arayan dul kadınların cep numaraları, dul bayan cep telefon numaraları, bu bayanlarla cep telefonu üzerinden sohbet, sohbet etmek isteyen dul kadın numaraları, kız numaraları, bayan numaraları şeklinde yaptığınız bütün aramalarda sesli arzu sitesi içerisinde kendi kültürümüze uygun olan bayan arkadaşı bularak cep telefon numarasını bizzat kendisinden isteyebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyen ve erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan dul bayanlarla Facebook Twitter ve Instagram adresleri aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde kendinizi tanıtmak ve bu sitenin bir müdavimi olduğunuzu kanıtlamaktır.

Arama:

dulbayanlar,bursa yenişehir de eş arayan zengin bayanlar,dul kadınların fantazileri,erkek arayan dul kadınlar sitesi,

296 GELEN İLANLAR

 1. Mrb çiçek ben Konya’dan Kenan. Lisans mezunu yum özel sektörde çalışan 1’70 boy 83 kilo ela göz lüyüm sıcak kanlıyım konuşacağım dost olarak yaşmak istiyorum sende uygun görürsen tanişalım sosyal ortamlarla sorunu olmayan biriyim

 2. Merhabalar. Ben Yunus Emre doğma büyüme İZMİR KARŞIYAKALI’YIM. Deli dolu eğlenceli hız tutkunu macera aksiyon seven birisiyim çok kıskanç birisiyim. Alkol nadir de olsa kullanıyorum sigara var azaltmaya çalışıyorum. Bekarım hiç evlenmedim çılgın birisiyim kabul ederseniz sizinle tanışmak konuşmak istiyorum.
  Skype adresim [email protected]
  İnstagram adresim y.emre_355
  iletişim numara. 0552-457-21 08
  Olumlu veya olumsuz dahi olsa cevabınızı bekliyorum saygılarımla.

 3. Aybüke önçelikle merhaba ben istanbulda yaşıyorum ismim Furkan 26 yaşındayım oto tamir işi yapıyorum geçe çalışıyom seninle her şekilde varım bende bu işi zevk için yapıyorum seninle her şekilde ilişkiye girerim seni baştan aşağı yalar yutarım iletişim numaram 05359316092

 4. Merhaba , ismim Sercan , 193 boyunda ,95 kilodayım ve sportif bir yapım var Adanalıyım. Spor ve müzik benim başlıca hobilerim . Ciddi bir insanımdır, laubalilikten hoşlanmam . Duygusalım ;ayrıca empati duygum gelişmiştir . Kısaca böylece .. tanışmak isterseniz bekliyorum, sevgiyle kalın 🙂

 5. Merhaba , ismim Sercan , 193 boyunda ,95 kilodayım ve sportif bir yapım var. Masaj terapistiyim. Masajlarımla anı renklendirebilirm. Ben de kendime düzenli beraberlik yaşayabileceğim bir bayan arıyorum . Her türlü fanteziyi yapabiliriz 🙂

 6. selam gercekten ilk defa istedigim bir bayani buldum paraya degil durustluge onem veren iste benimde anlatmak istedigim bu ucretsiz ilgilen bi bayanin isteklerini yerine getirmek istiyorum05437867222

 7. Selam sizin aradiniz kriterlere uygunum aynı zamanda benim kriterlerim arasında pek fark bulunmuyor istersen birlikteliğimizi mail yoluyla baslatalim

 8. Merhaba ben bayram ilanı gördüm bende senin düşünce deyim zevk için ariyom ve Bursa da yasiyom yaş 20 senin le görüşmek istiyorum 05394619534

 9. Güven içinde biriyle dertleşmek istiyorum ilişki durumum iyi değil İzmir buca yaşıyorum güven ve huzur içinde gerçek bir dosta sahipsen dünyanın geri kalanına ihtiyacın yoktur önce güven ve yalansız bir ilişki istiyorum 05326724201 arayıp görüş benimle İzmir

 10. Merhaba öncellikle bu güzel samimice konuşmanızdan ötürü sizi tebrik ederim benimde aradığım gercekten tam kriter sizde var bende 22 yaşındayım ve bu yaşıma kadar hiç ilişki yaşamadım çünkü bende sizin gibi kimseye güvenemedim ama içimden bir ses sizinle çok iyi anlaşıcaz tabi sizde uygun görürseniz bu arada gercekten çok zarif ve güzelsiniz

 11. Mrb sana birşey sormaya gerek yok hayatı görmüş yaşamış sın seninle güzel günler bizi bekliyor tadını çıkarmak için tanışabilir miyiz

 12. Selam çok tatlı bırisiniz tanişmak isterdim ızmitte oturmaktayim uygunolurmusizlere arabamvar gelipgider yaparim tercihiniz istegıniz neyolabilir sizin tskler

 13. Süslü laflar beceremem ben. Maddi olarak kendi ayaklarım üstünde duran biriyim. Manevi olarak eksiğim onunda seninle tamamlamak istiyorum. İlgini çekebildiysem mesaj at. ismim Onur
  İnst=>10uravci

 14. merhaba tanisalim konusalim cok portakal bahvesi var merdivene vikip toplamak gerekli vekirdeksiz portakal olurmu hic onemli olan bonu nasil ylyecegindir

 15. Çiçek görür görmez aşık oldum sana bende hayatımı paylasacagim birini arıyorum 054245**ara beni konuşalım biribirimizi daha yakından tanıyalım

 16. Merhaba cicek hanim yazinizi okudum yanlizliginizi paylasmaya talibim Ben Istanbul avcilar da oturuyorum 42 yasindayim aslen istanbul ailem balikesir de dogup buyumus Ben endustriyel mutfak esyasi ureten bir uzel firmada isciyim bende sizin gibi yanlizim basimdan bir evlilik gecti ve bu evlilikten 14 yasinda bir oglum var velayeti annesinde annesiyle kaliyor ve bu evlilik 10sene surdu mutsuz aci dolu bir on sene bir gun bile mutlu ol adim evliligi cocuk icin surdursemde bir yere kadar neyse bunlar uzun bir konu size eger gorusmek isterseniz yuz yuze anlatmak isterim yanlizligimi paylasacakbeni anlayabileceginizi dusunuyorum Ben sizi anliyorum butun acik yurekliliginizle her seyinizi anlatmis siniz gorusmek dilegiyle saygilarimla sezgin

 17. Sevgili dediğin her sabah uyandığında öpecek , koklayacak ve sarılacak .! Bunu kalbinden ve yüreğinden yapacak olanlar bana profilimden ulaşabilir. Yada buradan cevap yazabilir.

 18. Selam ailesini küçük yaşta kaybetmiş sevgi saygı ve dürüstlüğe önem veren iyi bir mesleği olan 180 80 37 profilinde bulunduğu ortama uyum sağlayabilen biriyim tanışabilirmiyiz

 19. Selam cicek 40 yasinda boşanmış bir beyim 3 yıl oldu bosanali kamu çalışanı orman yangın işçisi aynı zamanda mobilya dekor ticaretle uğraşıyorum kabul edersen görüşüp tanisalim konyada yaşıyorum.face hesabım konyalı mustafa profil sayfama bakabilirsin

 20. Selam ben Soner Edirne’de yaşıyorum yaşım 26 sizinle tanışıp görüşmek istiyorum gerekirse İstanbul’da sizinle yaşarım numaram 05432847269 mesaj atarsanız sevinirim teşekkürler çok güzelsiniz

 21. 053532**0 agsam 11de aylak bilersin 11 e cenli ısde bolyan dogrymy aydayyn irden 6 30 da aylap bilersin name soragyn bolsa hawarlasyp bilersin çekinme galannam janda dusunseris ok bekleyorum .

 22. Yeni bir ilişkiye başlamak için kendimi hazır hissediyorum 23 yaşındayım eğer benimle.tanışmak isterseniz çicek hanım e-mail adresime mesaj atabilirsiniz bu da beni mutlu eder

 23. Gerçek güvenilir bi ilişki ariyorsan mutlaka ara pişman olmayacaksin 25 yaşındayım hayat arkadaşı arıyorum kendime tanışmamız hiç bisey kaybettirmez ama tanışmamız çok şey kaybettirecektir emin olabilirsin seni bekliyorum böyle boş olsun diye bunları yazacak değilim yoruma cevap yazarsan sana numaranı vericem

 24. Çiçek gerçekten evlenmek istiyor san aynı bende senin gibi biriyim seni yarı yolda bırakmam iş yerlerim var arabam evim param var ama huzurum yok yanımda ölene kadar sana bakarım sen kendi kendine dersin bu adam zengin madem neden birini bulamamış cevabınıda vereyim bu zamana kadar hiç evlenmek istemedim ama artık istiyorum çiçek kabul edersen yüz yüzyüze konuşalım çiçek yanına geleyim konuşalım kararımızı veririz çiçek istersen bana bir mesaj yada araman yeterli olacaktır çiçek numaram 054***18571

 25. Merhaba çiçek hanım ben Faruk anlattıklarınıza bakılırsa zor bir dönemden geçmişiniz inşallah aradığınızı bulur mutlu olursunuz eğer düşünürseniz sizinle sohbet edip dertleşmek isterim arkadaş olarak sizin samimi ve iyi bir insan olduğunuzu görerek e-mail pek bakmam 543***5004

 26. Ben afrikalıyım. Türkiyede yaşıyorum istiyorum ki önce sen bana geri medya at ondan sonra uzun uzun konuşmaya başlayalım çiçeğim hikayeni okudum çok üzülsün ve sana sahip çıkmaya hatta çok ama çok sevmeye hazır hissediyorum kendimi ..lütfen geri mesaj at bana.
  Görüşürüz

 27. Selam seninle tanışmak isterim sen yalnızlıktan bahsetmişsin bende onca insanın arasından yalnızlıgı bilirim konusalım sayet istersen devam ederiz ben ibrahim 26 yasindayim hem okuyup hem calisiyorum hemde aileme bakiyorum
  Devamını sonraya saklıyorum iyi günler

 28. Selam çiçek hanim bende Artvin in Şavşat ilçesinin koyunde yaşıyorum hayvancılıkla uğraşıyorum sizdençok etkilendim sigara ve alkol kullanmıyorum sizle birlikte yaşamak istiyorum yaşım 30 umarım sizin için sorunolmaz benle görüşmek isterseniz size numaramı vereyim numaram 0539***6112

 29. Slm canım E mailime dönüş yapsan sevinirim bende arkadaş arıyorum ama bulamıyorum ondan dolayı bence ikimiz bir birimiz için yaratilmisiz senden cevap bekliyorum

 30. Slm canım E mailime dönüş yapsan sevinirim bende arkadaş arıyorum ama bulamıyorum ondan dolayı bence ikimiz bir birimiz için yaratilmisiz senden cevap bekliyorum 05050298901

 31. selam çiçek numaranı yazda ulaşalım birbirimize bende evlenmeden yaşayacak güzel bayan arıyorum aynı şeyleri yaşamışız ve aradığın kiritellere uyuyorum 😉

 32. İyi geceler çiçek bende şuan boşandım ailemle birlikte yaşıyordum ama beş ay öncesine kadar şimdi memleketim de uşak ta arkadaşımın evin de beraber yaşamak tayım mesleğim özel güvenlik görevlisiyim şuan da da çalışmaktayım 32 yaşındayım eğer benimle tanışmak konuşmak istersen gelir senin bir ömür boyu yaşamak isterim çiçek numaramı veriyorum karar senin 0555**

 33. Merhaba

  Ismim hakan 23 yaşındayım tanismak istiyorum 0536 ** 4527 benim numaram bu watsapdan ve ararsan konuşuruz ordan daha rahat tanışırız cevapını bekliyorum,:)

 34. Selam ben yasin yaşım 22 askerden Bi kac ay önce geldim babam vefat etti annem evlendi şu anda annemin yanında kalıyorum ankara ve kendime uygun birini arıyorum şu anda Bi fırında calışıyorum sizin yazdıklarınızı okudum ve aradığım kişisiniz yaşadığınız şehre gelebilirim 05047 daha detaylı konuşmak isterseniz arayın lütfen aramak isterseniz hangi saat olursa olsun arayın lütfen

 35. İyi geceler ben ilhan 31 yaşındayım Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım ama başımdan bir nişan geçti kısmet olmadı evlenmeye işsizim maddi sıkıntılarım var bankaya borcum var yurtdışı evlilik ilânlarındaki bulduğum kızlardan dolandırıldım maddi açıdan hemen hemen 50 60 milyara yakın dolandırıldım safım kalbim temiz Allah’a şükür sigara ve alkol kullanmıyorum yanlış anlama kullananlara saygım var benim engelli raporum var engelim 5 yaşındayken başıma motor çarptı başımda ameliyat var ameliyattan dolayı işitme kaybı %50 zayıf 6 yaşındayken ayağımda tümör çıktı ayağımda 3 ameliyat var engelli raporunda başımdaki ameliyattan dolayı yanlışlıkla epilepsi var yazıldı epilepsi olmadığına dair rapor çıkardım eksradan engelli raporunu çıkardığım zamanlarda bende astım vardı raporda astım yazılı ama astım tedavisi gördüm 6 7 ay çok şükür iyileştim %71 rapor toplam sağlık kurulu heyetinden sonra %55 verdiler yanlış anlama sakat biri değilim sadece ameliyatlarım var ben Allah’ın huzurunda seninle bir yuva kurmak istiyorum ömür boyu yalansız dolansız Allah’ın izniyle yuva kurmak istiyorum ben yalanı dolanı sevmem ben arap aleviyim yanlış anlama müslümanım Elhamdülillah bende din ayrımı yoktur ben karşımdaki insanın kalbine bakarım benim için önemli olan kalptir her ne olursan ol yeterki insan olsun inşallah anlaşırız anlaşıp evlendikten sonra veya anlaştıktan sonra seni ailemle tanıştırmayacağım çünkü ailem internetten kız bulmaya razı olmuyorlar artık senin bileceğin birşey Ben kendimi uzun uzun anlattım inşallah beni béğenirsin numaram 05392 istediğiniz zaman arayabilirsin unuttum söylemeye ben hatay iskenderunda yaşıyorum sen istediğin yere gelebilirim ama hatayda artık yaşamak istemiyorum

 36. Slm çiçek ben ilker istanbulda oturuyorum 175 boy 70 kg makina teknisyeniyim yaşım 39 senin için sorun olurmu bilmiyorum seninle tanışmak isterim olurmu sence sigara kullanmam alkol kullanırım çok değil gezmeyi sınemaya gitmeyi severim arada sırada bara clube takılırım yanlız olmuyo işinde gücünde biriyim eğer kafana yatiyosa goruselim bana her konuda güvene bilirsin yalan sevmem sevdim mi adam gibi severim

 37. Çiçek seninle tanışmak istiyorum.cok zor süreçlerden.gecmissin.cok güzelsin.seninle sevgili dost arkadaş olmak isterim.tabiki sende istersen istemezsen canın sağolsun zorla birşey olmaz senin kararına kalmış canim

 38. Merhaba. Çiçek hanım ben şerif. Şanlıurfada yaşıyorum resim işleriyle uğraşıyorum okuduğum.kadariyla sizde iç mimarsınız bu işi sizinle beraber yapabiliriz eğer ulaşmak isterseniz beraber bi hayat yaşayabiliriz sevgili dost arkadaş vs. Nasıl istiyorsanız. Aynı zaman da 24 yaşındayim duygusal bi insanım. Dhaa fazla bilgi edinmek isterseniz numaramı isteyebilirsiniz.

 39. Slm çiçek ben yasin ankarada yaşıyorum öncelikle hikayeni okudum çok hoşuma gitti açıkçası hayati yaşamayı ve yaşatmayı çok seviyorsun bendede maddi konuda sorun yok hiç lafını etmem kesinlikle seni tanımak sohbet etmek isterim hayatı paylaşmak isterim cvb bekliyorum

 40. Degerli Cicek Hn sizinle tanismak isterim ismim Huseyin 48 yasindayim benimde basimdan bir eik gecti 21 yil su an bosanmis durumdayim Su an yurtdisindayim eger dusunurseniz donus yapip sizinle ciddi olarak konusabiliriz tesekkurler.

 41. cicek hanim güzelliginiz hayalimde gercekmisin hurimisin senle ciddi bir izdivac düsünmekteyim fakat karsilik bulursa ben almanyada dortmunda ikamet ediyorum sen getirmem bir kolay olabilir cünkü siz kültürlü birisiniz almancaniz varsa iyi olurdu getirme acisindan

 42. Çiçek hanım merhaba,mesajınızı okudum gerçek ten üzüldüm fakat hayat devam ediyor.kendim bahsettiğin her bir durumu kabul etmek ve hatta ileriye dönük bir hayat düşünmek istiyorum.hakkımda sormak istediğin her konuyu lütfen telefonumu yazacağım bire bir yüzüme karşı sor ve öğren.gerekirse İstanbul’a gelir bir yerde oturur medeni iki insan gibi görüşürüz.saygilarimla

 43. Merhaba, Bülent ismim, elektrikciyim. Sakin bir yapım var. Aşka ve sevgiye inanıyorum. Aslen egeliyim.1968 doğumluyum. Boşandım.ciddi bir yuva kurmak aile özlemimi eşim ve çocuklarımla gidirmek istiyorum.
  Gerçekten tanışmak isterseniz mutlu olurum.

 44. Çiçek hanım özür diliyorum sizden belki güven sorunu yaşamısınız kendimi size nasil güvendirecegimi bilemiyorum diyarbakirliyim 0546*****88numaram hane bi şansımız varsa tanişmam isterim yaşim 20 bekarım oldugu kadariyla olgunum

 45. Merhaba mehmet bn 38 yasindayim trabzonluyum kamuda calisiyorum.ailemle yasiyorum duygusal.ve uysal biriyim.amacim mutlu.huzurlu bir yuva kurmak kendi halinde biriyim ev is arasi bos zamanlarimda sinema,gezmek canli müzik vs siz gayet kendinzi.guzel tanittiniz ve okudum herseydenonce guven çok önemli tabiki

 46. Ben cesur yaş 30 bekarim boy 1 75 hobiler spor yapmak kitap okumak müzik dinlemek gezmek eğlenmek seyahat etmek için whatsap numaram bu sıfır beşyüz otuz dört sekiz yüz elli eli bir altmış üç kendine güvenen bayanlar tanışmak istiyorum [email protected]

 47. Aslında ikimizde birbirimize çok benziyoruz ikimizde mutsuz bir yaşam geçirmişiz uzun uzun anlatmayı yüzyüze bişeyler içerken yeri geldiğinde gözler dolar yeri geldiğinde ise mutlulukla karşılık vererek konuşa biliriz inan dinlemeye bir başlasan susma diye bileceğin biriyim whatsap veya instagram yoluyla ulaşa bilirsen devamını istiyeceğine adım kadar eminim 05071502463

 48. Aslında ikimizde birbirimize çok benziyoruz ikimizde mutsuz bir yaşam geçirmişiz uzun uzun anlatmayı yüzyüze bişeyler içerken yeri geldiğinde gözler dolar yeri geldiğinde ise mutlulukla karşılık vererek konuşa biliriz inan dinlemeye bir başlasan susma diye bileceğin biriyim whatsap veya instagram yoluyla ulaşa bilirsen devamını istiyeceğine adım kadar eminim 0507***2463

  • Merhaba çiçek hanım ben de fabrikada çalışıyorum artık çalış çalış bıktım bı hayat kurmak istiyorum 30 yaşındayım esmer elâ gözlüyüm yakışıklıyım güzelim.bekarim hiç evlenmedim.ararsanizsevinirim sizinle mutlu bir hayat kurmak istiyorum.0546 574 **

 49. Ben Tekirdağ’dan tayfun çiçek hanım ben sizinle tanışmak istiyorum beni yazmışsınız sanki yaşım 42 balık Burcu’yum hiç evlenmedim gezmeyi seven 1.66 boyum var eyer benimle tanışmak isterseniz beni feesbok sayfamdan araştırın tayfun Yaşar yazın gono exsel dünyanın en sağlıklı kahve doğrudan şatış işi yapıyorum

 50. Merhaba ben Ali 23 yaşındayım çevremde tanıdiklarımdan hiç sevgilim olmadı ve kendim olarak yalnızım anneme ve kız kardeşime bakmaktayım bende dürüst ciddi bayan arkadaş arıyorum eğer sizin için uygunsa görüşmek isterim Ankara Keçiören de oturmaktayım hobim ise bilgisayar destekli çizim falan

 51. Merhaba ben Ali 23 yaşındayım çevremde tanıdiklarımdan hiç sevgilim olmadı ve kendim olarak yalnızım anneme ve kız kardeşime bakmaktayım bende dürüst ciddi bayan arkadaş arıyorum eğer sizin için uygunsa görüşmek isterim Ankara Keçiören de oturmaktayım

 52. Merhaba.kendinizi güzel anlatmışsınız.görunen oki gerçekten çok alçak gönüllü insanın arayıpta bulamayacağı biri siniz.benim yaşım 42.mesleğim uzun yol şöförüyüm.evlenp boşandım.20 yıl evli kaldim.2 kizim var.yaşlari 20 12 .yalnız yaşıyorum.sizin gibi gerçekten anlaýışlı tatlı alçak gönüllü bir bayanla gerçekten ciddi düßünebilirim.yoksa benim için zaten kadın sorun olmaz.ama ben gerçekçi sizin gibi biri ile ancak evlenebilirim.soylediklerinizde samimi iseniz tanisalim derim.teşekkur ederim.cevabinizı bekliyorum

 53. Merhaba. İsmim Tolga. Adana’da yalnız yaşıyorum. Yaşım 24 ve Tiyatro oyuncusuyum. Böyle yerlere yazmam aslında ama şansımı denemek istedim. Aslında alıştım diyebilirim yalnızlığa fakat sıcak bir yuva herkesin hayalidir. Sevgi ve saygılarımla.

 54. Merhaba Çiçek. Seninle Sadece Sevgili Olmak Değil Dost Arkadaş Olmak İsterim. İstanbulda Yaşıyorum. Yaşım 27. Güleryüzlü Güvenilir Ve Sıcakkanlı Biriyim. Tanışmak İstersen buradayım…

   • Selam yüzü kadar yüreği ve kalbi güzel olan Çiçek öncelikle hatirini soralım nasılsın iyimisin inşallah ümit ettigim gibi çok iyisindir. Size bu yazıyı yazmadan önce bir müddet düşündüm nedeni ise aramizdaki yaş farkindan dolayi acaba diyerekten yinede yazmaya karar verdim. Çiçek benim yaşım 45 Lâkin yaşimi gostermeyen tiplerdenim .. Ben uzun soluklu bir evlilik gecirdim ve iki taraf içinde mutsuz huzursuz tatsız tuzsuz bir evlilik oldu nihayetinde kendimize bir iyilik ederek anlaşarak ayrıldık iki sene oldu.Bende bundan sonraki kalan hayatımı sadece beni ben olduğum için sevecek bana değer vererek kendine iki katı değer görecek erkegini sadece eve para getiren bir makine gibi gormeyecek aşkı aaşk gibi tutkulu arzulu her iki tarafinda mutlu olacağı bir aşk yaşayacağı kendine oz guveni olan kendinden emin ve kendi ayakları uzerinde durmayı bilen esaslı bur hayat arkadaşı bulmakti zaten o sebeble bu sitede degilmiyiz.Ben asla kadın eline bakan asalaklardan değilim çok şükür yasamami sagkayaxak kadar kazancim var. Ben birazda fiziksel görüntümden bahsedeyim 1, 80 boyunda 75-80 kilo arasinda siyah saçlı amabir kısmı döküldü sorun yok onunda çözümü var kahverenk gözlü gobek derdi olmayan güçlü kuvvetli yağız bir orta yaş delikanliyim. çiçek bilmem bu tamamı saf anlatimlarim yeterli oldumu bence Hayır beni sen seni de ben daha iyi tanimak istiyorsak bunun bir yolu var oda cesurca medeni iki insan gibi yüzyüze gelip konuşmaktan geçiyor. olursa devam uymazsa hoscakal demesinide bilen birisiyim. çiçek eğer aramak veta wapsattan yazismak istersen cep no 5300297065 umarım ararsın

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here