Üyelerin Hikayeleri...♥

Erkek Arayan Dul Bayanlar

305
32404

Merhaba Ben Çiçek

Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Bu siteyi Twitter’da dolaşırken tesadüfen gördüm. İnternette siteyi biraz araştırdım da güvenilir bir site olduğunu söyleyen insanlara denk geldim. Normalde böyle bir siteye böyle bir yazı kesinlikle göndermem. Ama arkadaşlarım bu sitenin güvenli olduğunu söylediler. Hatta mahallede gül Selin adında bir kız var. O kız bu site sayesinde erkek arkadaş bulmuş. Aslında benim internet ortamında erkek arkadaş aramak gibi bir sorunum yok. Fakat tahmin edersiniz ki, gerçek hayatta kendi mahallenizden, kendi şehrimizden sizi tanıyan biriyle sevgili olmak çok zor. Zaten ben hayatımdaki insanlara hiç ama hiç güvenmiyorum.

24 yaşındayım ama bu yaşıma kadar hiç güvenebileceğim bir insan görmedim. 17 yaşındayken ailemden ayrıldım. Babam anneme şiddet uyguluyordu. Ben annemin yanında durdum. Ama bir yıl sonra annemle babam boşandılar. Annem başka bir adamla evlendi. Annemin evlendiği adam beni kendi evinde istemedi. Bu durum her ne kadar beni üzüyor olsa bile annemin mutluluğu için o evden de ayrılmak zorunda kaldım. Şu anda İstanbul’da adını vermek istemediğim bir yerde yaşıyorum. Çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Hiç kimseden maddi ve para yönünde bir beklentim yok. Oturduğum daire benim değil şu anda kiracı olarak oturuyorum. Ama altımda iyi kötü ayağımı yerden kesecek bir arabam var. Bu yaşımda kendi kendime çok şükür arabamı da aldım. Aylık gelirim de beni idare edecek kadar ve bana yetiyor.

Benim bu sitedeki tek amacım gerçekten ciddi anlamda ilişki yaşayabileceğim, bana sahip çıkabilecek mi sevgili olabileceğimiz bir erkek arkadaş bulabilmek. Hatta mümkünse benimle birlikte yaşasın, benim evimde benim yemeğimi benim ekmeğimi yesin istiyorum. Çalışıyor olması ya da işsiz olması benim için hiç problem değil. Her şey zamanla toparlanır. Ben çok zor bir hayat sürecinden geçtiğim için insanları anlayabiliyorum. Bu devirde ne yazık ki günümüz standartlarında Türkiye’de iş bulmak, para kazanmak ve iyi bir yere gelmek çok zor. Aynı şey erkekler içinde geçerli. Hatta biz kadınlar bu konuda daha şanslıyız diyebilirim. Kadınların iş bulması ve para kazanması erkeklere nazaran biraz daha kolay. Erkekler ne yapsın ki? Onlar için hayat Çok ama çok daha zor. Bu sebepten dolayı ne kadar para kazandığınız ya da hiç para kazanamıyor olmanız benim için sorun teşkil etmiyor. El ele verdikten sonra aşılamayacak hiçbir yokuş yoktur. Ben gerçekten benim yanımda olabilecek, birlikte sarılıp uyuyabileceğim, beraber el ele tutuşarak sahillerde gezebileceğim, birlikte film izleyebileceğim ve bu tarz aktiviteleri gerçekleştirebileceğim bir erkek arkadaş arıyorum.

Benim için yaşınızı da çok fazla sorun olacağını sanmıyorum. Benden 25 30 yaş büyük olursa elbette problem olabilir. Ama benden 15 yaş ya da 20 yaş büyük olması benim için hiç sorun değil. Olgun erkeklerden de hoşlanıyorum henüz olgunlaşmamış olan erkeklerden de diyebilirim. Yani benim için önemli olan sizin kalbinizin güzelliği ve insan olmanız. Sonuç olarak insanların tipi ile yargılamak da yanlış. Yani Türk erkekleri göbekli olur. Türk erkekleri kıllı da olabilir. Ben bu gibi şeylere takılmıyorum. Herkesin kaşı gözü düzgün olacak diye bir kural yok. Fotoğrafından da göreceğiniz gibi ben güzel bir kadın olduğunu düşünüyorum. Zaten etrafındaki insanlar da benim çok güzel bir kadın olduğunu söylüyorlar. Aslında çirkin kadın yoktur arkadaşlar sadece bakımsız kadın vardır.

Şunu da söylemek istiyorum. Ben makyaj yapmayı, açık seçik giyinmeyi, topuklu ayakkabı giymeyi çok severim. Bakımlı kadınların yapması gereken her şeyi yaparım. Mesela sabahları rujunu sürmeden kesinlikle evden çıkmam. Bir kadının açık giyiniyor olması, kendisini çok iyi bakıyor olması sizi aldatacağını anlamına gelmez. Ben hayatıma alacağım belki hayatımın en üst bölgesine koyarım. Yani onun haricinde hiçbir erkek gözlerime dahi bakamaz. Baksa bile sadece baktığıyla kalır. Ben sadece birlikte olduğum erkekle yaşamam gerekenleri yaşarım. Hem de kelimenin tam anlamı ile yaşarım. Her bağlamda hayatıma girmiş olan erkeği dibine kadar mutlu edeceğimden adım gibi eminim. Daha önce elbette birkaç kez ilişkilerim oldu. Aslında her şeyi burada anlatmanın ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama her şeyi bilmenizi istiyorum. Bundan önceki ilişkilerimden bir tanesi çok ciddi olarak iki yıl sürdü. İki yıl boyunca onun evinde onunla birlikte yaşadım. Fakat ne yazıkki onu da yalan dolan bir insan olduğunu anladıktan sonra şu anda yapayalnız kaldım.

Artık bu yalnızlığıma son verebilecek adam gibi birini istiyorum. Bundan 1 bucuk yıl önce Çok garip olaylar yaşadım. Ama bu olayları burada anlatmak istemiyorum. Benimle birlikte olacak insanın boynunu koklayarak, yanağından öperek, onun omuzunda ağlayarak anlatmak istiyorum. Alkolün ve sigaram var. Bunuda bilmenizi istiyorum. Yani hem alkol alıyorum hem de sigara içiyorum. Bunun haricinde hafta sonları bana gitmek ve canlı müzik dinlemek çok hoşuma gidiyor. Bunları da birlikte yapabileceğimizi ümit ediyorum. Yukarıda da söyledigim gibi maddi olarak hiçbir beklentim yok. Bu söylediklerimin hepsini benim cebimdeki para ile yapabiliriz. Hiç sorun teşkil etmez. Ve bunu Ömrüm boyunca hiçbir zaman dile getirmem. Daha önce de söyledigim gibi benim için önemli olan gönüllerin bir olması, karşılıklı olarak kriterlerimizin uygun olması ve beni anlayabilen bir insanla birlikte yaşamak. Umuyorum demek istediklerimi anlatabilmişimdir. Aslında anlatacak çok daha fazla şeyim var ama dediğim gibi bunları sadece hayatıma aldığım insana anlatmak istiyorum. Lütfen sizlerde kendinizden bahsederken bana uzun uzun anlatın. Ve bana mesaj göndermekten kesinlikle çekinmeyin.

Adı : Çiçek

Şehir : İstanbul

Yaş : 24

Boy : 1,69

Kilo : 51

Alkol Kullanımı : Evet

Sigara Kullanımı : Evet

Mesleği : Belirtilmemiş

Aylık Geliri : 4500-5000 TL arası

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Dost , Ev Arkadaşı

Müzik Tarzı : Slow ve Duygusal

Hobileri : Yüzmek , Müzik Dinlemek , Doğa Yürüyüşleri vs.

Medeni Durumu : DUL ( Boşanmış )

Çiçeğe Mesaj Gönder

Ankarada Dul Zengin Bayanım Erkek Arkadaş Sevgili Arıyorum Cep Telefon Numaram Sadece Ciddi Mesaj Atanlara verilir.!

Safiye

Daha 18 yaşındayken aşık olduğum adamla saçma sapan işler içerisine girip evlenme kararı aldım ve ne yazık ki yanlış bir evlilik gerçekleştirdim. Fakat bu evlilik doğal olarak aklım başıma geldikten sonra kısa süre içerisinde bitti. 21 yaşında dul kaldım. Ancak ailemin de bu durumla ilgili yaşamış olduğu sıkıntılardan dolayı beni redd etmesinden sonra yapayalnızdır bir bayan haline geldim. Yine de hiçbir zaman yılmadım ve hayatımı yaşamaktan vazgeçmedim. Önemli bir şirkette çok önemli bir konuma geldim ve Allah’a şükürler olsun ki şu anda kendi maaşımda kiraladığım rezidans dairemde oturuyorum ve altımda 150.000 liralık bir arabam var. Yani sizin anlayacağınız yıkılmadım ayaktayım dertlerimle başbaşayım:)

aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen yalnızlığımla başbaşa yaşamaya devam ettim. Uzun bir süre hayatıma hiç erkek almadım. Fakat bir noktadan sonra artık insanların bana bakış açısı değişmeye başlayınca Kendime sevgili aramaya başladım. Ama insan gerçek hayatında sevgili ararken doğru karar veremiyor. açık konuşmak gerekirse ben biraz kısa etekler giymeyi ve bakımlı olmayı seviyorum. Yani insanların ne düşündüğü benim umurumda değil. Sonuçta kadın dediğinin Bakımlı olması gerekiyor Hatta yanlış mı düşünüyorum?

Yani demek istediğim şu arkadaşlar. Ben evlenip boşanmış bir kadın olduğum için insanlar tarafından farklı gözle bakılan bir kadın haline geldim. Karşıma çıkan erkeklerin büyük bir bölümü benden faydalanmak ve beni yatağa atmak için çaba gösteriyordu. u durumu iş yerinde bir arkadaşımla paylaştım. Arkadaşım bana Bu siteyi tavsiye etti. Buradaki erkeklerin profilini kontrol ettiğimde gerçekten çok yakışıklı aklı başında insanlar gördüm. Açık konuşmak gerekirse bir arkadaşlık sitesinde ilan vereceğim kırk yıl düşünsem aklımın ucuna gelmezdi. Ama bu siteyi biraz beğendim ve güvenerek buraya ilan verme gereği duydum. Sitenin sahibinin de bayan olması ve bana yoğun bir ilgi göstermesi ve güven vermesi ile bu ilanı vermeye karar verdim.

Ben kendime sadece bir sevgili arıyorum. Yani erkek arkadaş arıyorum. Evlenmek gibi bir düşüncem şimdilik yok nokta ilerleyen zamanlarda Eğer karşılıklı olarak birbirimize karşı sabırlı olur Ve birbirimizi daha net bir şekilde anlar ve tanır Sak evlilik konusunu karşılıklı olarak oturup konuşabiliriz. Sonuç olarak ben de bir kadınım ve çoluk çocuğa karışmak huzurlu ve mutlu bir yuva kurmak isterim. Ancak şimdi hayatımı biraz hovarda bir şekilde yaşamak tatile çıkmak gezilere gitmek falan istiyorum. Sinemaya gitmeyi film izlemeyi gezmeyi alışveriş merkezlerine gitmeyi Ben nargile içmeyi çok seviyorum. Bu arada arada sırada da olsa alkol alıyorum. Alkolik bir kadın değilim ama arada sırada bir keyif alkolü almak iyi geliyor. ilanımı okuyan ve benimle ilgilen arkadaşların bana mesaj göndermesi beni memnun eder. Gönderdiğiniz mesajları tek tek okuyacağım arkadaşlar. Lütfen bana mesaj gönderirken yaşadığınız şehri ne iş yaptığınızı ve buna benzer şeyleri yazın nokta ben de sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak ve sizi daha iyi tanımak istiyorum.

Dul Bayan İlanları 2020 Safiye Hanım
Dul Bayan İlanları 2021-2022 Safiye Hanım

Adı : Safiye

Şehir : Ankara

Yaş : 27

Boy : 1,67

Kilo : 53

Alkol Kullanımı : Ara Sıra

Sigara Kullanımı : Evet

Mesleği : Belirtilmemiş

Aylık Geliri : Belirtilmemiş

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Dost , Ev Arkadaşı

Müzik Tarzı : Slow ve Yabancı Şarkılar

Hobileri : Yüzmek , Müzik Dinlemek , Doğa Yürüyüşleri vs.

Medeni Durumu : DUL ( Boşanmış )

Erkek arayan dul bayanlar ücretsiz mesajlaşma

Sitemiz İçerisinde bulunan dul bayanlarla ücretsiz olarak mesajlaşa bilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz sesli arzu sitesi erkek arkadaş arayan dul bayanların, olgun kadınların, zengin ve yaşlı bayanların güncel olarak ziyaret ettiği ve çok sevdiği bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Türkiye’nin Avrupa’nın en kaliteli arkadaşlık ve evlilik siteleri arasında yerini almıştır. Sitemiz kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmez. Herhangi bir üyelik yapmanıza gerek yoktur. Yani tamamen Ücretsiz ve Üyeliksiz olarak sitemizi kullanabilirsiniz.

Erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan dul bayanlarla, eş arayan türbanlı ve tesettürlü açık ve kapalı kadınlar da ücretsiz olarak mesajlaşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Sesli arzu sitesi kullanıcılarının mutlu ilişkiler içerisinde olmasını, temelleri sağlam evlilikler yapmasını, sevgilisi olmayan yalnız insanların hayat arkadaşını bulabilmesini sağlamak adına çalışmaktadır. Sizlerin mutluluğu bizim için her şeyden daha önemlidir. Biz bu işi hobi olarak yapıyoruz.!

Sevgili arayan dul bayanlar Sitesi

Sevgili arayan Dul kadınlar, olgun kadınlar ile sitemiz üzerinde tanışma fırsatını değerlendirin. Hiçbir ücret ödemeden sevgili arayan dul kadınlarla Türkiye’nin her yerinden tanışabilirsiniz. Ayrıca Avrupa ülkelerinden de sitemizi ziyaret eden bu kadınlarla da iletişim sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, burdur, Bursa, Diyarbakır, Trabzon, Rize, Zonguldak ülkemizin diğer bütün büyük şehirlerinden hatta küçücük köylerinden ve kasabalarından bile sevgili arayan dul bayanlar ile ücretsiz olarak sohbet edebilir ve mesaj açabilirsiniz.

Kalbinize taht kuracak olan, hayatınızı rengarenk bir hale getirecek olan insanı bulmak için hiç zaman kaybetmeyin. Sitemizin tüm planlarının altında bayanların ve erkeklerin ilanlarına yorum yapabileceğiniz ücretsiz bir bölüm bulunuyor. Bu bölümü kullanarak sizlerde kendinizi tanıtabilirsiniz. Sitemiz sizler için yedi gün 24 saat boyunca güncel olarak bay ve bayan arkadaşlık ilanlarını yayınlamaktadır.

Erkek arkadaş ve sevgili arayan dul bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları

Erkek arkadaş ya da sevgili arayan dul kadınlarla cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaraları üzerinden tanışmak isteyen ve milyarlarca insanın kullanmış olduğu WhatsApp sohbet uygulaması ile daha pratik bir şekilde iletişim kurmak isteyen beyefendiler merhaba diyoruz. Evet sevgili arkadaşlar içerisinde bulunduğunuz bu sayfada her gün güncel olarak ülkemizin her yerinden dul kadınlar evlenmek için, sevgili bulabilmek için, ya da güzel bir ilişki yaşayabilmek için erkek arkadaş arıyorlar.

Erkek arkadaş arayan dul kadınların cep numaraları, dul bayan cep telefon numaraları, bu bayanlarla cep telefonu üzerinden sohbet, sohbet etmek isteyen dul kadın numaraları, kız numaraları, bayan numaraları şeklinde yaptığınız bütün aramalarda sesli arzu sitesi içerisinde kendi kültürümüze uygun olan bayan arkadaşı bularak cep telefon numarasını bizzat kendisinden isteyebilirsiniz. Ayrıca evlenmek isteyen ve erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan dul bayanlarla Facebook Twitter ve Instagram adresleri aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde kendinizi tanıtmak ve bu sitenin bir müdavimi olduğunuzu kanıtlamaktır.

♥ Selam İsmim Hatice , 26 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Birilerini Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! Hiç Çekinmeyin♥.  003225889363

305 GELEN İLANLAR

 1. Selam çiçek hanım ben ayhan konyadan size güzel bir merhaba demekle başlamak istiyorum.ben evlenip ayrıldım.yasim 43 bir evin bir oğluyum.ozel sektörde kaynak ustası olarak çalışıyorum.eşimden ayrılmanın nedeni ise gecimsizlikten oldu bir yıl bile beraber kalmadık.suanda kimseyle bir ilişkim tok kalbim bomboş.sende istersen kalbimde sana özel bir yer var.ne dersin bu yolculukta beraber olmak istermisin.evet dersen.mutlu edersin beni.

 2. Hayırlı geceler merhaba çiçek Hanım adım murat denizli yim denizli merkez oturyorum ben öncelikle tanışmak konuşmak istiyorum beraber oturrup seninle yemek yimek isterim karşılıklı çay kafe içerek konuşşalım eyer sen istersen çiçek Hanım sen denizli ye gel gelmene isterrim denizli ye gel gör denizli ye çiçek Hanım

 3. Hayırlı geceler merhaba çiçek Hanım adım murat denizli yim denizli merkez oturyorum ben öncelikle tanışmak konuşmak istiyorum beraber oturrup seninle yemek yimek isterim karşılıklı çay kafe içerek konuşşalım eyer sen istersen çiçek Hanım sen denizli ye gel gelmene isterrim denizli ye gel gör denizli ye çiçek Hanım

 4. Hayırlı geceler merhaba çiçek Hanım adım murat denizli yim denizli merkez oturyorum ben öncelikle tanışmak konuşmak istiyorum beraber oturrup seninle yemek yimek isterim karşılıklı çay kafe içerek konuşşalım eyer sen istersen çiçek Hanım sen denizli ye gel gelmene isterrim denizli ye gel gör denizli ye çiçek Hanım

 5. Yaşım yaşınıza yakın senin mutlu olman seni mutlu edebilmek benim onceligimdir sana küçük jestler yaparak mutlu etmek her türlü derdinde yada mutlulugunda yaninda olmak isterim

 6. İyi akşamlar çiçek hanım ben malatyadan Hüseyin bekarım benim de sarılacak huzur bulacağım Bi arkadaşa sevgiliye dertlerimi sorunlarımı paylaşa bileceğim birine ihtiyacım var dilerseniz konuşur anlaşırız sizin için uygunsa yaşım 33 boyum 1.70 kilom 63

 7. Merhaba ben Fatih esmer bekar yalnız yaşayan bir insanım mütevazi bir hayatım var kendi ayaklarım üzerinde duruyorum ne istediğini bilen kararlı bir bayanla uzun süreli ciddi bir ilişki yaşamak istiyorum ben onun eksiklerini o benim eksiklerimi tamamlasın dik duralım bu hayatta istiyorum ciddi aklı başında sorumluluk sahibi bir insanım yerine göre hareket eder yerine göre susarım ağır başlı anlayışlı hoşgörülü bir kalbim var herkes için Allah kalbinin gönlünün dilediğini versin insanlara güzel bakmayı herkesi olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim bu hayatta kişiliğim ve karakterim yerine oturmuş olgun bir insanım birlikte olacağım kadını mutlu edeceğime inanıyorum saygılar sunarım [email protected] ciddi olan ulaşsın

 8. Merhaba İstanbul anadolu yakasında beyim buradaki amacım gizlilik dürüstlük çerçevesinde uzun bir arkadaşlık dostluk sırdaş olucak CDi olgun bayan arkadaş arıyorum 0.5.3.8.8.9.4.9.5.2.1.

 9. Slm ben gaziantepten ikamet eden tayfun yaş 39 boy 175 kg 75 ela gözlü siyah saçlı sprtk yaplı gerçek bayan arkadas var tanışmak isterim fark etmz yasa önem vermem bekar dul evli fark etmez yeterki gerçekçi güvenli arkadaş istyorum güvenli gerçekçi bir beyim sıfır besyuz kırk üç dokuz yermi dert yermi iki seksen dokuz msj ve ya watsp ara tanışalım 0543 9*

 10. Merhaba adım Zafer İzmir de yaşıyorum 25 yaşındayım kendi evim var tek yaşıyorum muhasebe işiyle ilgileniyorum Sarışınım 76 kilom vardır gelirim gayet yüksektir benim için yaş sınırı yoktur eğer sizinde yoksa 0551 19* numaradan ulaşabilirsiniz

 11. Söylediklerinizde sonuna kadar haklı olduğunuzu düşünüyorum ve gerçekten destekliyorum. Güvenilir insan , sadakatli insan, herşeyden önce uyumlu insan bulmak ve denk gelmesi çok zor. Ben evliyim ama uyum yok, saygı yok. Ne yapacağımı da bilmiyorum zaten. İstanbul kartal. Yaş 40. Huzur olmadıkdan sonra servetiniz olsa ne olur. Yakışıklı olmak da önemli değil. Ben oldum da ne oldu. Bunlar hep boş. Sevgi ve saygılarımla…

 12. Merhaba yanlizim cok darbe yedim kendime sizin gibi gvenilir bir hanfendi ariyorum niyetim cok ciddi dalga geçmek degil sizin sizinle tanışmak konuşmak isterim boylece bir birimizi daha tanomis oluruz fazla yazamiyorum daha fazlasi i sizinle konusunca soylerim koceli izmitte oturuyorum bekirdere başaran caddesindeyim sizi izmite davet ediyorum tanışmak isterim sevgilerimle telefon numaram 0552 725 **

 13. Gurpinar5757 istanbuldan katiliyorum evli bosanmis kacamak patner ariyan bayanlar olgun bakimli bakimina ozen gosteren hanimlar 35 ve55 yaslarinda gizlilige onem veren hanimlar besyuzotuzalti yediyuz yirmibes otuzuc seksendortde vassapdan mesajlarinizi bekliyorum

 14. Slm ben hüseyin balikesir yaş 47bekârim samimi ve dürüstlük içinde tanışmak dosluklar kurmak ısterim tercihim yakin illerdir erkekler aramasin sadece bayanlar arasin meffahat çikar beşinde olanlar uzak dursun beşyüz kirküç almış altmış yirde ikiyüz yetmiş sekiz

 15. Sesliarzu sitesindeki bayanlara selamlarımı iletirim ben kürşat ..görüşmek isteyen bayanların ulasabilmesi için 5.3.6.6.5.3.6.6.1.1 den iyi akşamlar

 16. Gurpinar 5757 istanbuldan katiliyorum evli bosanmis hanimlar kacamak ariyanlar 35 ve55 yaslarinda olgun bakimlihanimlar besyuzotuzalti yediyuzyirmibes otuzuc seksendortde mesajlarinizi bekliyorum iste yogun takip edemiye bilirim ama vassapdan mesajlarinizi bekliyorum vassap cunku cok saglam

 17. Selam çiçek merhaba öncelikle şöyle söylim yazmayı fazla sevmiyorum kısa ca biraz kendimden bahsedim adım savaş aslen erzurumluyum doma büyüme izmir şuan istanbuldayim artık burada olucam bekarım evlenmeyi düşünmüyorum yaşım 26 27 ye gircem esmer tenliyim boy 1.83 kilo 68 sizin resminize baktım çok güzelsiniz maşallah maşallah nazar değmesin inşallah sizinle konuşup tanışmak isterim tabiki sizde beni tanımak isterseniz cevabınız hayır olsa bile saygı duyarım caniniz sağolsun derim numaram 0536 6** sizi öpüyorum kendinize iyi bakın sevgiyle bakın 😘😘😘💋💋💋🧡❤🥰

 18. Tekirdağ Çorlu’da ÇEVRESİN de LAFLA DEĞİL GERÇEKTEN KENDİSİNE ** BİR SIRDAŞ DOST ARAYAN BAYANLAR SADECE İKİMİZ SEN VE BEN TAMAMEN ARAMIZDA GÜVEN İÇİNDE SINIRSIZ HER KONUDA YAŞAMAK İSTEYEN BAYANLAR SAMİMİ DÜRÜSTÇE BAYANLAR ARAYIN KONUŞALIM WHATSAPP VAR 053215**CİDDİ OLAN LAR YAZABİLİR ARAYA BİLİR” Wathsapp ve bip var Tekirdağ Çorlu İstanbul ÇEVRESİN ZENGİN bayan EŞİ yurtışında olana bayan dul bayan ve ** bayan öğretmen bayan evli mutsuz bayan yaş 18 ile 60 arası şiman bayan tombul bayan doktor bayan hemşire bayan bekar KIZLAR ev KIZLAR wathsapp bip var şehir telefon farketmez 0**

 19. Merhaba İstanbul anadolu yakasında beyim amacım gizlilik dürüstlük çerçevesinde uzun bir arkadaşlık dostluk düşünen ist CDi olgun bayan arkadaş arıyorum 0538.894.95.21 SFR beş uç sekiz sekiz dokuz dört dokuz beş iki bir

 20. Merraba ben akın samsun bafrada yasıyorum hic evlenmedim boyum 185kilom 73yaşım 40esmerim siportip yapıdayım gözlerim kahve rengi önemli olan saygı sevgi dürüstlük karşılıklı anlayış hoş görü tel 053** sevmek sevil mek istiyorum beni vassaptan da yaza bilirsiniz önem li olan karşılıklı anlayış beni citti olan bayan arkadas arasin teşekkür ederim tel 053**

 21. hanım efendi seninle tanışmak istiyorum yaş 40 boy 1 85 yeniyim esmerim Ankara Yenimahalle yaşıyorum evliyim senden hiçbir para talep etmeden tanışalım ben bu siteye yeni girdim senin masajını okudum yazdı0m bekliyorum0535 **

 22. Merhaba adım zafer soy adım devrin 24 yaşındayım İzmir Karşıyakada yaşıyorum Muhasebeciyim. Boyum 1.84 Kilom 75 Sarışınım Gizlilik Her Zaman Şarttır Bana Ulaşmak İsteyen Bayanlar 0551 197** Numaradan Ulaşabilirsiniz

 23. Ban ali 25 yasimdayim evliyim ama iki senedir karimi goremiyorum turkyede gurbetdeyim istanbul mecidiyekoyde oturyorum bande sadece zevk icin sizinle her turlu varim 05383** bana ulasa bilirsiniz ararsaniz gerisini konusa biliris

 24. meehaba ankaradan ben metin tamamen bu iilerin dışın da birim aslında ama çok ızın zamandır partnerim yok asla kafa açmam her konuda konuşup hoş sohbet edebilen her ortama ayak uydurabilen biriyim 35 yaşında 1.77 boy orta halli bir vucudum var ayrıntıiçin 0543 624 61 13

 25. meraba ben fazlı 23 yaşındayım bekarım hiç evlenmedim normal atletic bi vücudum var 1.74 boy 66 kiloyum parayla falan benmde isim yokk çok ilgimi çektin temizliğine önem veriyorum dış görünüze çok önem veriyorum kahraman marasta yaşıyorum sana foto atabilirim facebook adresimim Adıvarlı Fazlı cevap bekliyorum senden : )

 26. Bence bu iş para için değil farklı arkadaşlıklar kurup değişik tatlar bulmak için yapılır tamamen ücret talep etmiyorum uzun boylu ve uzun penisliyim her türlü fantaziye açığım bakımlı ve enerjisi ful dolu biriyim… 0541**

 27. Selam etkileyici bir mesaj yazmam isteniyo hahaha tanışmak isterim üniye hazırlanıyorum kafam dağılsın istiyorum. Güven önemli. 0554 931 2428 yazarsan kaynaşırız iyi olur

 28. slm çiçek hanim ben ist kartal dan ali yaşım 35 dulum yanlizim benim amacım genç sevgili bulmak dur ve evinde beraber dostça ve uzun süreli ilişki yasa nadir ben karşımdaki bu bayanı nasıl zevk alacağını ve nasıl bir bayana davranilacagini bilen bir beyim ben herzaman bayana saygılı ve seçili olmasını bilirim asla içimden kötülük yapmak gelmez ben nazil kibar bir beyim çiçek hanim sizi mutlu ve eyledirecegim ben bana mesaj atarsanız pişman olmayacaksınız tel.0552 92** hadi çiçek hanim mesajımızı bekliyorum

 29. Bende şu dünyada çok çektim bütün yazdıklarını okudum allah yardımcın olsun bu yazıdaki insansan beni lütfen ara.bende İstanbul’da yaşıyorum seninle aynı evi paylaşırım şu an kendi işimin patronuyum yaşım.32.telim:0532.1**

 30. Mrb İstanbul ümraniyeden 174 boy 70 kg 45 Ys duygusal sempatik bir beyim buradaki amacım dürüstlük gizlilik çerçevesinde uzun bir arkadaşlık dostluk sırdaş sevgili olmayı düşünen CDi olgun bir bayan arkadaş arıyorum 0538.894**

 31. merhaba özgün ben ama adım gibi çokta özgür biri değilim maalesef bazı heyecanların gizli ve karşılıksız olması gerektiğini düşünenlerdenim. farklı heyecanlar yaşamayı çok seviyorum kimsenin parası ile pulu ile ilgilenmiyorum. müsaitlik durumuna göre arada sırada farklı heyecanlar yaşamak için buradayım

 32. SLM BEN ALİ 49 YAŞ.176.BOY.75.KİLO KUMRALIM. BESTEKAR MÜZİSYEN’İM 35 YILDIR İST’DA BÜYÜDÜM VE YAŞIYORUM. 5 YILLIK BİR EVLİLİĞİM OLDU BİR OĞLUM VAR ANNESİNDE. BİR ÖMÜR SÜRECEK KALİTELİ BİR BİRLİKTELİK ARIYORUM. SİZDE AYNI DÜŞÜNÜYORSANIZ GÖRÜŞELİM DERİM. SLMLAR. 537 668 66 66

 33. Merhaba Ben Istanbul’ Pendikten Yazıyorum Paraya Ihtiyacim Yok Bu Işi Karşımdaki Bayanı Doruklara Ulaştırmak Icin Yapıyorum. Yaşım 20
  Temiz Ve Bakımlıyım. Gençim Bana Ulaşmak Istersen gmail Adresime Mesaj atman yeterli

 34. Meraba ismim sergen istanbul bahcelievlerde oturuyorum yaşım 28, boyum 174, gözlerim ela yazdığınız açıklamayı sonuna kadar okudum etkileyici bir yazı yazmışsınız kafa yapılarımız uyuşuyor en azından ben bu kanıya vardım sizinle tanışıp görüşmek isterim görüşüp birbirimizi tanıyabilirsek bunu sizde görüceksiniz

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here