Edirne Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

6
522

Edirneden Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba. Yaşım 35 bakımlı bir kadınım. Edirnede tek yaşıyorum. Üniversite mezunuyum ve sevgili arıyorum. Daha önce hiç evlenmedim. Evlenmeyi de düşünmüyorum. Yalnızca dört sene boyunca beraber yaşadığım bir erkek arkadaşım oldu. Daha doğrusu ben erkek arkadaş kelimesini de pek sevmiyorum. Hayat arkadaşı demek daha doğru geliyor. Ben evlenmeye tamamen karşıydım. Kendisi ise evlenmek istiyordu. Bu konuda anlaşamadığımız için de yollarımızı ayırma kararı aldık. Bu nedenle ben özellikle evlenmek istemeyen ancak uzun, ömürlük bir dost arayan erkek arkadaş, sevgili arıyorum.

Maddi olarak hiçbir ihtiyacım yok. Edirne’de şu anda yaşadığım ev kendime ait. Bir tane de arabam var. Ailemle görüşmüyorum. Çünkü benim ailem gerçekten çok eski kafalı. Benim hiçbir zaman elimin iş tutmasını istemezler. Ailemin tek istediği beni bir kocaya vermektir. Ben de tam tersi kendimi, hayatımı bir erkeğe bağlamak yerine ticarete atılmak istiyordum hep. Sonunda bunuda başardım. Şu anda bütün bana karşı gelen akrabalarım ve ailem peşimde dolaşıyor. Neden? Çünkü artık zenginim.

İnsanların bu basitliğini, bu acizliğini gördüğüm zaman gerçekten çok sinirlerim bozuluyor. İnsanlara gerçekten acıyorum. Bundan altı sene yedi sene önce yüzüme bile bakmayan, evlenmeden bir erkekle aynı evde yaşıyorum diye bana farklı farklı lakaplar takan akrabalarım kardeşim ve ailem şu anda bana ulaşmak için can atıyorlar. Gerçekten çok üzücü, sinir bozucu bir durum içerisindeyim yani. Kesinlikle hiç biriyle hiçbir şekilde işim olamaz. Ben onlara da zamanında söyledim. Mezarlarına dahi asla gitmem.

Ben mutlu günümde, zengin anımda kimseyi yanımda istemiyorum açıkçası. Bana lazım olan tabii ki de düştüğüm zaman, birilerine ihtiyaç duyduğum zaman yanımda olacak kişiler. Eğer benim kötü günümde yoklarsa zaten iyi günümde de yanımda olmalarının hiçbir anlamı kalmıyor. Bu sebeple de ailemle ömür boyu görüşmeyi düşünmüyorum. Yani tamamen yalnız bir bayanım.

Hayatım kısacası bu şekilde burcu hanım. Kendime uygun biri denk gelirse tabii ki de her türlü görüşmeye açığım. Umarım gerçekten kendime uygun birini bulabilirim diye umuyorum.

Edirne Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

Edirne zengin ve yaşlı bayanlarla tanışma sitesi, olgun, dost arayan, sevgili arayan zengin ve yaşlı kadınlar, maddi destek olacak zengin bayan arkadaş arıyorum, zengin ve yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, zengin dul kadınlarla mesajlaşma gibi farklı bir çok kategori bulunuyor arkadaşlar. Eğer sizde artık yalnız kalmak istemiyorsanız, yalnızlıktan sıkıldıysanız ve kendinize bir bayan arkadaş arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizin bu kısmı tabii ki de kendinden yaşça büyük sevgili arayan erkekler için açılmıştır.

Bazı erkekler kendilerinden daha olgun, yaş olarak kendilerinden daha büyük kadınlardan hoşlanıyorlar. Bu kadınlarla tanışmak için de sitemizin bu tarz kategorilerine giriş yapıyorlar. Tabii ki burada önemli olan bir diğer faktör de karşılarındaki kadınların maddi durumlarıdır. Sitemizin içerisinde maddi durumu çok kötü olan insanlar da var maddi durumu çok çok üste, standartların ve Türkiye’nin üzerinde olan insanlarda var. Yani sizin anlayacağınız çok çeşitli bir insan kitlesine sahip bir arkadaşlık ve evlilik sitesiyiz.

Edirne Yatılı Sevgili Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Bir çok zengin bayan artık yalnızlıktan inanılmaz derecede bunalmış oluyor arkadaşlar. Bu nedenle de gelip geçici, bir aylık ya da iki aylık, günübirlik sevgili değilde hayatlarında kalıcı, beraber yaşayabileceği, ömrünün geri kalan kısmını beraber geçirebileceği erkek arkadaş, sevgili arayış içerisinde oluyorlar. Bu nedenle eğer yatılı olarak beraber yaşayabileceğiniz zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorsanız da doğru adrestesiniz tabii ki. Bunun yanı sıra farklı evlerde yaşayarak sevgili de olabilirsiniz tabii ki.

Şunuda belirtmek istiyorum ki zengin ve yaşlı kadınlar erkeklere daha doğrusu insanlara güvenme konusunda gerçekten çok ciddi anlamda tereddüt ediyorlar. Çünkü maddi durumları iyi olduğu için insanların gerçek yüzlerini görmek konusunda da bir çok deneyime ve tecrübeye sahipler. Hayattan tecrübeleriniz, deneyimleriniz ne kadar çok artarsa geleceği o kadar çok tereddütle yaklaşıyorsunuz arkadaşlar. Bu nedenle de bu zengin ve yaşlı kadınların insanlara güvenmemeleri konusunda kendilerini hak vermek gerekiyor.

Edirne Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Edirnedeki zengin ve yaşlı kadınlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak istiyorsanız da yapmanız gereken şey tabii ki de bu kadın arkadaşlarımızla iletişime geçmek ve sohbet etmek olacaktır. Ancak bu şekilde kendilerinden cep telefon ya da WhatsApp’tan iletişim numaralarını alabilirsiniz arkadaşlar. Hiçbir kadın açık bir şekilde cep telefon ya da WhatsApp numarasını bir arkadaşlık ve evlilik sitesinde yayınlamaz. Çünkü eğer böyle bir şey yaparsa telefonunun hiç susmayacağını, sürekli olarak rahatsız edileceğini bilir.

Bu nedenle sizin kadınlardan cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak için yapmanız gereken şey onları etkilemek, onlarla güzel bir şekilde sohbet etmek ve diyalog kurmak olacaktır. Sonrasında zaten eğer birbiriniz ile karşılıklı olarak iyi anlaşırsanız cep telefon numaralarınızı paylaşmak konusunda da acele edersiniz diye düşünüyorum. Sonuçta bu siteye giriş yapan ilan gönderen herkes gerçekten hayatına birini almak için bu sitede bulunuyor. Bu nedenle aslında işiniz oldukça kolay. Yeterki kadınlara nasıl konuşmanız gerektiğini ve nasıl davranmanız gerektiğini bilin.

Arama:

Evlenmek isteyen zengin bayanlar,

6 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba ben uğur 30 yaşındayım diyarbakırda yalnız yaşiyorum. Seni tanımak gûzel bir birliktelik kurmak isterim yakışıklı ve dûrüst bir insanım edirneyede gelirim 05424452421 ararsan sevinirim

  2. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım duygusal biriyim duygunun olmadığı bir ilişki veya beraberlik yaşamadım. Amacım kafa dengi bir arkadaşla yalnızlığımı sonlandırmak istiyorum tel 0554 1914959

  3. Sevgili toprağım hayat nedir deseler dürüstçe saygıyla sonsuz güvenle mutlu olmaktır derim. Tabiki bunu yaparken sırtını döndüğünde rahatla huzurla birine yaslanmak çok önemli ben istanbulda doğdum aslen Edirneliyim annem babam bize şunu öğretti asla insanları kırma komşu kızı bacındır asla göz dikme garibanı daima kolla ve koru dul kadınlara yetim ve öksüzlere yardımcı ol daima doğrun neyse doğrundan ayrılma hakkını savun kim olursa olsun. gözü tok olandan korkma idaellerin için kimseyi satma yanlış yapma kadınını asla aldatma asla kimseye muhtac etme. Ben bunlarla büyüdüm bana Allah hep kapılarını cömert tuttu karşıma yıkıldığım anda hep umut yeşertti başarılı oldum yükseldim ama biraz bilirsin bizim oralar insana fazla güvenir birazda saf temiz kalpli olurlar bende iyi niyetlerimin kurbanı oldum ticarete hep yanlış insanlarla başladım insanların bu kadar kahbeik yapacağını unuttum ve battım yine kazandım Allaha şükür bana yaptıklarını ödediler hemde acı şekillerde ben istemesemde onları Allah affetmedi üzüldüm yinede. Ben emeklii makine tknisyeniyim 46 yaşında emekli oldum hayalim hep çiftlikti 28.500 civcivin sorululuğu bende Boludayım ve 12 gün sonra kısmetse istanbuldayım annem var değer verdiğim diğerleriyle bende görüşmüyorum. bizi onlar mahvettiler köyde arazilerimizin üstüne çöktüler 17 daire parasını içki içen babama verdiler oda sağolsun yedi bitirdi ve vefat etti. O yüzden asla içmem sana bunları samimiyetime güven vabında anlattım inşallah daha sonra devam ederiz bir çok ortak noktamız olduğuna inanıyorum sen nasıl dilersen sana uyarım söz benim sosyal hesaplarımdan bakıp karar verirsin Adalisefo ve Şefik Topçu goglan bulursunda meil dresime bana ulaşamazsan [email protected] dan ulaşmanı çok istiyorum asla pişman olmayacaksın toprağımsın bilrsin bizler asla birbirine yanlış öldürseeler yinede yapmayız saygılar selamlar 15 gün sonra Çorlu keşan ve lüleburgazda olucam beni dolandırana ulaştım Kredi çekip 54 bin tl ödedim onun yüzünden. Seninle tanışmayı çok arzu ediyorum kendine iyi bak insanlara ne olur asla güvenme lütfen asla insanlar güzel oyuncu olmuşlar. Allaha emanet ol anlamını biliyorsun bunun

  4. Dürüstlük Hoşgörü saygı içinde güzel duyguları birlikte yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve birliktelik içinde yaşamak için bana bir adımın yeterli olcak eğer birbirimize saygılı dürüst olursak güzel günler hayal değil yaşanacak günlerdir. konuşarak Hayattı dostluğu birlikte paylaştıkça güzeldir. 05539145657 ciddi şekilde birbirimizi daha iyi tanıyabilme ümidiyle Saygılarımla

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here