Dul ( Boşanmış ) Bayan Arkadaş Arıyorum.!

1
487

Merhaba arkadaşlar.!  40 yaşında oldukça Dürüst, samimi, güvenilir bir erkeğim. Şu anda Aydın’da yaşıyorum. Ama işim gereği İstanbul’da da bulunuyorum. Türkiye’nin herhangi bir yerinden evlenmiş ve boşanmış bir gün önceki evliliğinde bir türlü mutluluğu yakalayamamış ve artık mutlu olmak isteyen dul bayan arkadaşlar ile ilgileniyorum.

Gezmeyi , Alışveriş yapmayı ve hayatımdaki insanlara değer vermeyi severim. Oldukça pozitif, güleryüzlü ve arkadaş çevresi tarafından çok sevilen bir insanım. Hayatım boyunca hiçbir zaman yalan söylemeyi sevmedim Ve yalan söyleyen insanları da sevmiyorum. Dürüstlük ve güvenilir olmak her erkekte olması gerektiği gibi Benim de en önemli konularından birisidir. Karşımdaki kişinin mutlu olabilmesi ve hayatını daha kaliteli bir yaşam şeklinde sürdürebilmesi için mücadele etmeyi severim.

Niyetim oldukça Ciddidir. Gelip geçici saçma sapan ilişkilerden hoşlanmam. Aklı başında dürüst ve güvenilir bir hanımefendi ile ciddi bir ilişki kurmak ve sonuç olarak evlilik ile neticelendirmek için burada bulunuyorum. İçerisinde Bulunduğunuz Bu arkadaşlık sitesinin sahibi Burcu Hanım ile de görüşerek benim hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz, cep telefon numaram üzerinden ya da WhatsApp sohbet numaram üzerinden Bana yazarak ya da direkt olarak arayarak benimle iletişim kurabilirsiniz. Temelleri sağlam ,mutlu huzurlu bir ilişki kurmak ve hayatınızın Geri kalanını mutlu yaşamak istiyorsanız emin olabilirsiniz ki Aradığınız kişi ben olabilirim. Her şeyin her iki taraf için de hayırlısı olmasını diliyorum.

Adı : Belirtilmemiş

Aradığı : Dul Bayan – Kadın

Meslek : Belirtilmemiş

Yaş : 40

Boy  : ** 

Kilo : ** 

Şehir : Aydın – İstanbul

Evcil Hayvan : Beslemiyor ( Ama Seviyor )

Medeni Hali : Bekar

Alkol Kullanımı : Hayır

Sigara Kullanımı : Hayır

Amaç : Kaliteli Ciddi ve İslami Evlilik 

Mail Adresi : **

Telefon Numarası : 0530 *** 70 65 

1 YORUM

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here