Çankırı Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

6
550

Çankırıda Dulum Sevgili Arıyorum

Merhaba. 35 yaşında üç yaşında çocuğu olan genç dul bir kadınım. Çankırı da yaşıyorum. Kızımın bakıcısı var. Maddi durumum gayet iyi. Yaklaşık altı sene önce ailemi bir trafik kazasında kaybettim. Bunun sonucunda da tabii ki kendilerinin mal varlığı olduğu gibi bana kaldı. Bu nedenle de oldukça iyi bir maddi gelire sahibim diyebilirim. Ailemden kalanları ticarete yatırdım. Bu sayede işlerimi büyüttüm. Şu anda 30 tane çalışanı olan bir kadınım. Kendi işimin patronuyum.

Tekrardan evlenmeyi kesinlikle düşünmüyorum. Zaten evlilik bana göre değil diye düşünüyorum. Beni kızımla birlikte kabul edecek bir hayat arkadaşı, dost arayış içerisindeyim. Benim için önemli olan kızıma abilik yapacak, bana da Kocalık yapacak bir hayat arkadaşı. Kesinlikle gelip geçici, kısa süreli ilişki istemiyorum. Gerçekten hayatıma birini almak ve o kişiyle gerekirse ömür boyu gerekirse yıllarca beraber aynı hayatı paylaşmak istiyorum.

Çankırı Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Çankırı zengin ve yaşlı bayanlarla mesajlaşma, zengin, olgun dul kadınların cep telefon, WhatsApp ve iletişim numaraları, erkek arayan, dost arayan, sevgili arayan, maddi destek olabilecek yatılı erkek arayan zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma ve mesajlaşma siteleri başta olmak üzere bir çok farklı kategoride sizlerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Hiçbir şey için kesinlikle geç kaldığınızı düşünmeyin. Özellikle gönül işlerinin, evlilik konularının yaşı yoktur arkadaşlar.

Doğru insanı ne zaman, nerede, nasıl bulacağınızında hiçbir garantisi yok. Bu nedenle şimdiye kadar ki ilişkilerimizde dikiş tutturamadıysanız, uyum sağlayamadıysanız hiçbir şekilde üzülmeyin. Belkide sizin için hayırlı olan kısmet bu sitede bir yerlerde bulunuyor. İşte o doğru insanı, doğru kısmetinizi bulabilmek için de yapmanız gereken şey tabii ki de sitemiz içerisinde arama yapmanızdır. Tamamen ücretsiz olarak arama yaptığınız için de içiniz rahat olabilir.

Oldukça geniş çaplı, üyelik istemeyen, bedava bir arkadaşlık ve evlilik sitesi içerisinde bulunuyorsunuz. Ve gerçekten kaliteli, güncel, güvenilir bir arkadaşlık sitesiyiz arkadaşlar. Zaten bu sebeple her geçen gün büyüyen bir kitleye, aileye sahibiz. İnsanlar birbirlerine bile bu siteyi öneriyorlar. Dolayısıyla sizler de eminim ki kısa zaman içerisinde kendinize uygun birini bu site içerisinde bulabilirsiniz. Sonuçta bu siteye giren herkes kendine uygun bir sevgili, kız arkadaş ya da erkek arkadaş arayış içerisinde oluyor.

Çankırı Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Çankırı zengin kadınların cep telefon ve WhatsApp numaraları, zengin ve yaşlı bayanların iletişim numaraları gibi aramalarınızı da tabii ki de sitemiz içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak maalesef ki sitemizde insanların güvenliği açısından cep telefon ya da WhatsApp numaralarını yayınlamıyoruz. Zaten hiçbir kadın arkadaşımız da herkese açık bir arkadaşlık ve evlilik sitesine cep telefon numarasını yayınlamaz arkadaşlar. Bu nedenle sizlerin öncelikle sitemiz içerisinde bu kadınlarla tanışmanız gerekiyor.

Bu nedenle sizlere ücretsiz olarak kullanabileceğiniz inan sahibine mesaj gönder butonu oluşturduk. Bu butonu kullanarak Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımıza istediğiniz gibi mesaj atabilirsiniz sevgili dostlar. Böylelikle birbirinizi tanıma fırsatına sahip olursunuz. Birbirinizle tanışıp, sohbet etmeye başladıktan sonra da tabii ki de karşılıklı olarak birbirinizden elektrik alırsınız ve iyi anlaştığımızı düşünürseniz birbirinizle gerek cep telefon gerek WhatsApp Numaralarımızı sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilirsiniz.

Tabii ki ömrünüzün sonuna kadar bu site içerisinde mesajlaşacaksınız diye bir şey söz konusu olamaz. Sosyal medya hesaplarınızı paylaştıktan sonra ya da WhatsApp numaralarınızı aldıktan sonra birbirinizi daha yakından ve daha iyi bir şekilde tanıma fırsatına sahip olursunuz. İlişkinizin geleceği ile alakalı olarak karar verme konusunda da bu konu gerçekten çok önemlidir. Ancak bu şekilde, bol bol sohbet ederek, birbirinizle bolca vakit geçirerek karşılıklı olarak birbirinizden emin olabilirsiniz.

Çankırı Zengin ve Yaşlı Bayanlarla Sohbet ve Mesajlaşma

Çankırıdaki farklı yaş gruplarında bayan arkadaş araması gerçekleştirebilirsiniz. Herkesin aradığı kriterler birbirinden farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle bazı erkekler genç, çıtır sevgili ararken bazıları ise kendilerinden yaşça büyük olgun sevgili arayış içerisinde oluyoruz. Bu nedenle biz de sitemizin ana sayfasında farklı yaş gruplarında arama yapan erkekler ve kadınlar için kategoriler oluşturduk. Bu kategorilere girerek istediğiniz yaş grubuna sahip olan kadınlarla ya da erkeklerle tanışma, sohbet etme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Aşkın, sevginin ve evliliğin yaşı olmaz arkadaşlar. Bu nedenle yaşınz kaç olursa olsun emin olun ki bu site içerisinde kendinize uygun birini bulabilirsiniz. Burada önemli olan şey sabırlı olmanızdır arkadaşlar. Eğer gerçekten sabırlı olursanız kendinize uygun kişilerle çok rahat ve hızlı bir şekilde arkadaş olabilir, sevgili olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinize uygun olarak gördüğünüz ya da size uygun olduğunu düşündüğünüz kadın arkadaşlarımıza, erkek arkadaşlarımıza mesaj göndermek olacaktır.

Eğer ki bu mesajlaşmanın sonunda birbirinizle iyi geçinirseniz, birbirinizden elektrik alırsınız zaten ilişkinizin geri kalan kısmı da kendiliğinden otomatik olarak gelecektir. Ancak eğer acele ederseniz karşınızdaki insanı tam olarak tanıyamadan ilişkinize başlarsanız emin olun ki yanlış kararlar vermiş olmalısınız artmış olur. Yanlış insanla sevgili olursanız da tabii ki de mutsuz ve huzursuz bir ilişkiye sahip olursunuz. Eminim ki hiçbiriniz huzursuz olmak için ya da mutsuz olmak için bir sevgili aramıyordur.

6 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba. Ben vahit hamitoğlu sızı tanımaktan çok memnun oldum benim için önca insan başka hiç birşey önem yok .ben herşey kabul ediyorum
    Eğer sız da istiyordunuz bu telefon numaram 05456595580 sevgi saygılar

  2. Selam anladım sizi saygı olmadan sevemezsiniiz kimseyi ben 26 yıl beni sevdiğine inandığım için bir kadına değer verdim ne hesap sordum nede sözünü ettim para umruma değildi güvendim ona iki kızım olduğu için şimdi herşeyimi aldı benden kızlarımı bile maddi gücümü güvenimi insanlara olan inancımı çökertti 4 yıl oldu hayatıma alacağım insanı özüyle sevmek istiyorum ama insanlar değişmiş körleşmiş bir az menfaat uğruna birbirinni satar hale gelmiş ben emekliyim bu güne kadar asla bir kadından 1 tl yemedim emin olun iki daire parasını sokağa fırllatacak kadar önemsiz para. insan parayla sevilmez zor günde yanında yoksa asla olmasın sevgi saygı dürüstlük herşeydir Allah belasını verdi zaten bazı insanlar kötüyü görmesi herzaman iyidiir hep onunladır Allah çünki şeytanlık yaparsan belanı mutlak bulursun Allah sana buna bin şükür demeyi öğretir kendimi anlatsam size inanın ben hiç bir şey yaşamamışım dersiniz bunu samiyetimle belirtirim. Umarım beni tanırsınız karekter olarak sanırım aynıyız sadece ilgi huzur sevgi ve dürüstlük ve mutlu bir birliktelik kadınları mutlu etmek aslında çok kolay şeffaf olduğunuzda seviliyorsunuz onları güldürmek sevinç yaşatmak okadar basitki artık bunları savunan ve olgun bir karekter olarak ben elimden geleni yapacağımı katti sürette eminim Aslen Ediirneliyim İstanbulda doğdum emekl mmakine teknisyeniyim epey ülke gezdim insanlar tanıdım Türkiyedeki kadar insanı yaboz bir ülke asla görmedim ne dostluk ne sevgi herşeyi yalan yüzsüzlükler insanları kullanmak ne demek.Allah bazı kullarını korur bende bunlardan nasibini alan biiriyim herzaman şükrederim en kötü zamanımda bile sosyal medya hesaplarıma bakarsanız sevinirim herşeyim nettir yanııza yakışacağımdan emin olabiliirsiniz Adalisefo ve Şefik Topçu adım ve gogla yazarsanız çıkar meil adresim sefiktopcu @ gamail.com saygılar ve mutlu olmanız dileğiyle (bazen seçimlerdir insanı yıpratan ama ders almak iyiyi tanımanızı sağlamak ve değer bilmek içindir ) unutmayın asla bunu. Kızınız daha küçük öz babası gibi ona yakın olup asla aratmayacağıma emin olabilirsiniz ben iki kızımda benden uzakta büyüdüğü için balık duygusunu bile yaşayamadım müsade edersenizde onunla bunu gidermeyi çok isterim kızlarımı ben büyüttm okul çağına kadar ama sonra anne aneleri eşim çalışcam deyip uzağa göderdi çalıştı birkaç gün dünya giyim borc bana yüklei yurt ışına gittim 45 bin dolar gönderdim ailesine yedirmiş hepsini iki daire parası ayrıca yoketmiş kadın derlerya yuvayı yapan biimki dağıtmış meğer sonra sıkıntılar beeni daralttı parayı ne kadar sevmesemde muhta kaldım işte gerçek biir dıram sonra dağıldık yalan söyleyen saygısı olmayan biriyle asla olamazdım

  3. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım duygusal biriyim duygunun olmadığı bir ilişki bana göre değil.Sizinle yazisarak.tanıştıktan sonra güven olusunca evlilikten konuşabiliriz telefonum 0554 **

  4. Merhaba ben uğur 30 yaşında yakışıklı ve dûrüst bir erkeyim. Diyarbakırda yalnız yaşiyorum. Seni tanımak güzel bir birliktelik kurmak isterim . Kabul edersen çankırıya gelirim . 0542** ararsan sevinirim saygılar

  5. Merhaba ben fatih sizinle tanismak istiyorum eyer uygun görür yas 40 boy bir seksen esmer sosyal biriyim biraz ciddi olmayı seviyorum eyer ilgilenirsen ara 0538 826 21 86

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here