Bursa Evlenmek İsteyen Bayanlar

5
1088

Evlilik olayı neredeyse hepimizin çok küçük yaşlardan itibaren beynimize kazınmış bir olaydır. İnsanlar eski zamanlarda çok erken yaşlarda evleniyorlarmış. Bu nedenle de eski jenerasyonu sahip olan insanlar bizlere sürekli olarak ne zaman evleneceksin? Evlilik yok mu? Ciddi bir ilişkin yok mu gibi SORULAR yöneltiyorlar. Bundan dolayı da hepimiz belirli bir yaşa geldikten sonra evlenmem gerekiyor kafasına sahip oluyoruz. Ancak bu durum gerçekten çok yanlış.

Çünkü evlerin gerçekten yaşı yok. Erken yaşlarda yapılan evliliklerde her zaman hüsran ile sonuçlanıyor. Zaten acele işe şeytan karışır diye boşuna dememişler. Özellikle de evlilik gibi ciddi bir konuda ve ömrünüzü etkileyecek olan bir konuda kesinlikle acele etmemeniz gerekiyor. Yoksa yanlış bir seçim yaparsınız birkaç yıl boyunca temizlemeye çalışırsınız. Bu da hem sizin için hem de yaşantınız için gerçekten zorlu bir süreç demek.

Bursa Evlenmek İsteyen Türbanlı, Tesettürlü ve Olgun Kadınlar

Bursa evlenmek İsteyen genç kadınlar, evlilik düşünen evlenmiş boşanmış, bekar, olgun kadınlar, İslami evlilik gerçekleştirmek isteyen türbanlı, başı kapalı kadınlar, evlenmek isteyen zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma siteleri, ciddi evlilik sitesi gibi aramalarınızı bu site üzerinde yapabiliyorsunuz. Özelliklede kadınlar belli bir yaşa geldikleri zaman, etrafındaki insanların evlendikleriniz gördükleri zaman evliliğe daha da sıcak bakmaya başlıyorlar.

Bizler gibi arkadaşlık ve evlilik sitelerinde zaman geçiren kadınlar genelde yalnızlık konusunda gerçekten sabırlarının sonuna gelmiş kadınlardır. Bundan dolayı bu tarz sitelerde kendinize evlenmek için, sevgili olmak için kız arkadaş, bayan arkadaş bulma olasılığınız da çok yüksektir. Bunu avantaja çevirmek ise tamamen sizin elinizdedir. Gerçekten bir kadına nasıl yaklaşmanız gerektiğini bildikten sonra her türlü istediğiniz kadını tavlaya bilirsiniz.

Bursa Evlilik Düşünen Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Zengin biri ile evlenip rahat ve mutlu bir hayata kavuşmayı isteyen çok insan var arkadaşlar. Bu yüzden şansınızı zorlamanız gerekiyor. Zengin ve yaşlı kadınların inanılmaz derecede talipleri var. Bu nedenle bu kadınların sizi seçmeleri için gerçekten ciddi sebepler vermeniz gerekiyor. Sitemizin yorumları sayesinde bu kadınlara ulaşabiliyorsunuz. Kadınların ilanların ya da yorumlarını göremiyor olsanız da sitemizde çok zaman geçiriyorlar. Bizimle özelden konuştuklarından dolayı bu tarz şeylerden haberimiz var.

Sizlerden gelecek olan yorumlara bakarak kendileri uygun gördükleri kişilere özelden geri dönüş yapıyorlar. Bu yüzden yapacağınız yorumlarda kendinizden ve hayatınızdan ne kadar ayrıntılı ve dürüst bir şekilde bahsederseniz şansınız o kadar artar. Bu iş tamamen karşınızdaki kadını etkileyip etkilememenize kalmış bir durum. Siz karşınızdakini etkileyemedikten sonra bizler bu konuda hiçbir şey yapamayız. Ayrıca bu zengin ve yaşlı kadınlar daha çok dürüstlüğe önem veriyorlar. Bu da aklınız da bulunsun arkadaşlar.

Bursa Ücretsiz Ciddi Evlilik Sitesi

Bizim ücretsiz olmamız gerçekten tüm kullanıcılarımız için ve kendine arkadaş arayan insanlar için büyük bir avantaj. İnsanlar zaten geçim sıkıntısı çekerken bir de sırf kız arkadaş ya da sevgili bulabilmek için internet sitelerine para yatırmak istemiyorlar. Bu konuda da çok haklılar. Zaten para verip üyelik satın alan insanlara baktığın zaman birçoğu kendine uygun kişiyi bulamamıştır. Bundan dolayı da çok büyük isyanları var. Bir insan herhangi bir şeye para verdiği zaman onu elde etmek istiyor. Ancak verdiğiniz paranın boşuna gittiğini gördüğünü zaman bu durum gerçekten çok üzücü ve sinir bozucuu olabiliyor.

İşte kimse böyle bir şey yaşamasın diye bizler sitemizi tamamen bedava bir hale getirdik. Sitemizde istediğiniz gibi yorum yapabilir ve kendinizi uygun bayanlarla konuşmaya, sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Sitemizde Bursa için açmış olduğunuz tüm kategorilere kendiniz ile alakalı yorum bırakabilir ve böylelikle size yapılacak geri dönüşleri bekleyebilirsiniz.

♥️ SELDA

Merhaba. 28 yaşındayım. Şu anda Bursa’da ailem ile birlikte yaşıyoruz. Gerçekten artık evlenmek istiyorum. Şimdiye kadar doğru düzgün hiçbir ilişkim olmadı. Gerçekten doğru insanı bulamadığımı düşünüyorum. Doğru insanı bulamadıktan sonra da sırf gösteriş olsun diye evlenmeyi çok mantıksız buluyorum. Çünkü ben bir kere evlenmek istiyorum. İnsanlara baktığım zaman hepsi evlenip, boşanıp duruyorlar. Bu işi iyice çocuk oyuncağına çevirdiler. Ben bu kadar lakayıt bir insan olmadığımdan dolayı kalıcı bir evlilik yapmak istiyorum.

Evleneceğim insanın yaşı, işi, hiçbir şeyi önemli değil benim için. Karakteri düzgün olsun, kafalarımız aynı olsun benim için yeterli. Maddi olarak hiçbir şeyi dert etmesine gerek yok. Benim ailemin maddi durumu çok iyi. Bize her konuda destek olurlar. Zaten evlendikten sonra da evimiz hazır. Onlarda benim evlenmemi bekliyorlar. Yani sizin anlayacağınız ben dümdüz evlenebileceğim bir sevgili arıyorum. Umarım bu sitede bulurum.

5 GELEN İLANLAR

 1. merhaba nasılsınız ismim ahmet yüksek okul mezunuyum teknik personel olarak kamuda görev
  yapıyorum 33 yaşındayım bursa osmangazide oturyorum dürüst ciddi evlilik düşünen bu haytta
  biribirimizi anlayabileceğimiz ve sonsuza kadar sevebileceim birisini arıyorum mesajımı
  okuduğunda ulaşmak istersen telefonum 50745***

 2. merhaba iyi akşamlar nasılsınız
  niyetim ciddi dürüst güvenilir ve içinde allah korkusu olan birisini bulursam bu dünya üzerinde yaşadığım sürece mutlu olacağim ve mutlu edecegim bir aday arıyorum bu sen olurmusun sürekli bu siteye girmiyorum tel bırakıyorum 507*** ismim ahmet bursada yaşıyorum devlet memuruyum

 3. Merhaba bursadan caner 35 yaşındayım 180 boyunda 78 kilo bakımlı yakışıklı bir beyim tekstil danışmaniyim evlenip ayrıldım bursadan evlilik düşünen bakımlı genç bir bayanla tanışmak görüşmek istiyorum Lütfen niyeti ciddi olan Bursalı bayanlar arasın vaatsap var önce tanıtıcı msj atın 0541 470 *

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here