Bursa Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

4
822

Bursada Erkek Arayan Bayanım

Merhaba. 36 yaşında Bursa’da yaşayan genç bir kadınım. Burada bir butik dükkanım var. Hem Instagram hem de dükkandan satışlar gerçekleştiriyorum. Maddi durumum gerçekten oldukça iyi diyebilirim. Kendime ait bir evim ve arabam da bulunuyor. Ailemle hiçbir şekilde görüşmüyorum. Ailem ile aram seneler önce bozuldu diyebilirim. Ben sürekli olarak ticarete atılmak istiyordum. Ancak ailem bu konuda beni sürekli engellemeye çalıştım. Bunun sonucunda da ailemle aram kötü oldu ve evi terk ettim.

Tabii ki verdiğim en doğru karardı diyebilirim. Sonrasında inanılmaz büyük işler başardım diyebilirim. Şu anda oldukça başarılı bir firmaya sahibim. Yakın bir zamanda ayakkabı üretim işine de girmeyi düşünüyorum. Genç, girişimci bir kadınım. Ancak hayatında bir eksik var ki oda erkek arkadaşı. Burada gerçekten düzgün bir erkek arkadaş bulabileceğimi düşünüyorum. İsmimi vermek istemiyorum. Sonuçta beni tanıyan insanlar vardır. Bana kalsa resim de göndermek istemiyordum aslında. Ancak zorunlu olduğunu söylediniz için gönderiyorum.

Ben gerçekten güvenilir bir dost arıyorum burcu hanım. Bu nedenle gerçekten sizin bildiğiniz, çevrenizde ya da sitenizde güvenilir, bana arkadaş olacak, dost olacak bir erkek varsa tanışmak isterim.

Bursa Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Bursa zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum, Bursa zengin ve yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları, Bursa zengin, olgun türbanlı dul kadınlar, evlenmek isteyen, evine erkek arayan, ciddi İslami evlilik düşünen zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma ve sohbet siteleri gibi bir çok farklı aramayı tabii ki de bu site içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz gerçekten oldukça geniş çaplı bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bursa Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, kemik, Mustafa Kemal Paşa, Mudanya, gürsu, Karacabey, Orhangazi, kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, keleş, Büyükorhan gibi ilçelerden sürekli olarak ilan alıyoruz.

Yani sizin anlayacağınız kendinize yakın olan kadın arkadaşlarla çok rahat, hızlı ve pratik bir şekilde tanışıp arkadaş olma fırsatına sahipsiniz. Burada yakınlık gerçekten çok önemli bir konudur arkadaşlar. Sonuçta kendinizden çok uzakta olan, aranızda kilometrelerin olduğu kadınlarla ilişkilerinizi yürütmek, ilişkiye başlamak gerçekten hiç kolay değil. Bunun sebebi de biliyorsunuz ki biz insanlar olarak birbirimizle ne kadar çok zaman geçirirsek, ne kadar çok sohbet edersek o kadar çok birbirimizi daha iyi ve yakından tanıma fırsatına sahip oluyoruz. Bu nedenle de yakınımızda birini bulduğumuz zaman onunla geçireceğimiz zaman da doğru orantılı olarak artıyor. Böylelikle birbirimizi daha iyi tanıyabilir ve ilişkimiz daha hızlı ilerleyebilir.

Bursa Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar

Bursa Özellikle evlenmiş boşanmış, dul kadınlarla tanışmak, arkadaş olmak gibi bir amacımız varsa da doğru adrestesiniz arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz oldukça fazla geniş bir kitleye yayılmış durumdadır. Bu nedenle de sitemizde çok çeşitli insanlar giriş yapıyorlar. Bunun sonucunda da gerek kadınlar gerek erkekler açısından gerçekten istedikleri kriterlere sahip olan kişileri bulmak inanılmaz derecede kolay ve pratik bir hale geliyor. Böylelikle Zaman konusunda gerçekten çok büyük bir avantaja sahip oluyoruz.

Sonuçta üç günlük dünya diye boşuna dememişler arkadaşlar. Zamanı yakalayamıyoruz. Bu sebeple de gerçekten özellikle gönül işleri konusunda, hayat arkadaşı, dost bulmak konusunda gerçekten elimizden geldiği kadar hızlı olmamız gerekiyor. Böylelikle hayatımızın geri kalan kısmında daha mutlu ve huzurlu bir şekilde zaman geçirebiliriz. Sonuçta biz insanlar gerçekten çift yaratılmışz. Ömrümüzün sonuna kadar da kendimize ruh eşi arayış içerisinde olacağız.

Bu doğru insanı bulmak için de tabii ki de en güzel yer internet ortamıdır arkadaşlar. Çünkü internet içerisinde o kadar fazla çeşitli insan var ki ruh eşinizi bulma olasılığınız da o kadar çok artmış oluyor. Ne kadar çok kadın arkadaşımıza tanışırsanız, hayatınıza ne kadar çok yeni bir insan alırsanız sizin için doğru olan kişiden emin olma ve sizin için doğru olan insanı bulma konusunda da bir o kadar çok avantaja sahip olursunuz. Umarım gerçekten kısa zaman içerisinde sizlerde kendinize uygun bayanlarla yazışa bilir, mesajlaşabilir ve sevgili olabilirsiniz. Sonuçta bu sitenin zaten açılma amacı tam olarak budur..

Bursa Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Bursadan sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın, kadın arkadaşlarımızın Cep telefon ve WhatsApp numaralarını tabii ki çok kısa süre içerisinde alabilirsiniz. Ancak biliyorsunuz ki daha doğrusu görmüş olduğunuz üzere sitemize herhangi bir cep telefon ya da WhatsApp numarası kesinlikle yayınlamıyoruz arkadaşlar. Bunun sebebi de tabii ki insanların bu iyi niyetimizi suistimal etmeleridir. Baktık ki insanlar birbirlerini rahatsız etmeye varacak şekilde arıyorlar, mesajlar atıyorlar. Bunun sonucunda da kadın arkadaşlarımız bizlere şikayetlerini dile getirdiler.

Bizlerde sitemizin yeni kuralları gereği kesinlikle ne kadın arkadaşlarımızın ne de erkek arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını yayınlamıyoruz. Ancak eğer dilerseniz tabii ki de sitemiz içerisinde kadın arkadaşlarımızla mesajlaşma olayına gerçekleştirebiliyorsunuz. Sonuçta bu kadınlarla bir şekilde tanışmanız gerekiyor. Bunuda Sitemize ilan gönderen kadın arkadaşlarımızın, ilanlarının altında bulunan ilan sahibine mesaj gönder butonlarını kullanabilirsiniz.

Böylelikle kadın arkadaşlarımıza tanışabilircek, sevgili olabilecek ve ilişkinizin geleceği ile alakalı olarak kararlar verebileceksiniz. Bunun sonucunda zaten eğer ikiniz karşılıklı olarak iyi anlaştığınızı ve birbirinizden elektrik aldığınızı, etkilendiğinizi düşünürseniz emin olun ki karşınızdaki bayanlar sizlere cep telefon ya da WhatsApp numaralarını kendileri vereceklerdir. Sonuçta kadınlar kendilerini etkileyen, kendilerine sahip çıkan erkeklere karşı gerçekten çok ciddi anlamda zaafları var.

Arama:

Dul bayan arkadaş arıyorum elli yaş bursa ve ilçelerden,

4 GELEN İLANLAR

  1. Merhaba öncelikle kendimi tanitayim bursada yaşıyorum 35 yaşında 180 boyunda 78 kilo yeşil gözlü yakışıklı bakımlı bir beyim evlenip ayrıldım tekstil danışmaniyim kabul edersen seninle tanışmak görüşmek isterim hanım efendi vaatsap var tanıtıcı msj atarsan sevinirim 0541 470 55 50

  2. Merhaba hayırlı akşamlar bende ibrâhim 39 yaşında yim minyon tipliyim ,ciddî dürüst efendi kendi halinde biriyim ALLAHTAN korkar kulundan çekinirim lütfen beni kimse yanlış anlamasın baya dır her gelen mesajın onda 5 sine cevap veriyorum çünkü dönüş olmuyor, ben yukarı da belitdigim,gibi gerçek sevmek ve sevilmek anlaşarak EVLILIK düşünüyorum hiç evililik yapmadım ama aradığım bayanın daha önce de n evililik yapmış olması sorun olmaz yeterki allah korkusu olsun yeter ben ASLEN KONYALIYIM ama doğma BÜYÜME AKSARAY DA doğup büyüdüm istanbul’da çalıyorum her ilimizde ikamet ederim ben san a talibim lütfen ciddî isen tanıtıcı sms bekliyorum teşekkür ederim Telefon numaram BEŞYÜZ OTUZ SEKIZ SIFIR ELLI ÜÇ DOKSAN YEDI SEKSEN SEKİZ
    0538.053.97.88
    [email protected]

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here