Üyelerin Hikayeleri...♥

Burdur Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

4
798

Burdurda Yalnız Dulum Ev Arkadaşı Arıyorum

Merhaba. 34 yaşında Burdurda yaşayan yalnız bir kadınım. Bir tane kızım var. Kızım annem ve babam ile beraber Mersin’de yaşıyor. Ben hem iş hayatı hem de Çocuklu yaşam derken gerçekten bununla pek fazla idare edemedim. Bu nedenle de çocuğuma ailem bakıyor. Ben ise burada kendi halimde yaşamaya çalışıyorum. Senede iki kere Mersin’e ailemin yanına ve kızımın yanına gidiyorum. Eski kocam ile hiçbir bağlantım kalmadı diyebilirim.

Ben de artık hayatıma birini almaya hazırım. Çünkü boşandıktan sonra yaklaşık üç sene boyunca gezdim, kendime zaman ayırdım. Erkeksiz hayatında tadını çıkardım yani sizin anlayacağınız. Ancak artık bunun yeterli olduğunu düşünüyorum. Çünkü duygusal olarak kendimi biraz boşlukta hissediyorum. Bu nedenle de uyum sağlayabileceğini, gerçekten beni sevecek bir erkek arkadaş, bir sevgili arıyorum artık. Benimle beraber yaşayabilir tabii ki. Ancak bunun için birbirimizi iyi bir şekilde tanımamız gerekiyor.

Maddi olarak bir ihtiyacım yok. Ticaret ile uğraşıyorum. Kendime ait bir dükkanım var. Çalışanlarımda olduğu için zamanımın çoğunluğunu kendime ayırabiliyorum diyebilirim. Yani karşımdaki insandan kesinlikle maddi olarak bir beklentiye sahip değilim. Yalnızca benimle güzel zaman geçirecek, bana gerçekten değer verecek birini arıyorum.

Burdur Dost Arayan Zengin ve Dul Kadınlar

Burdur Zengin bayanlarla tanışma siteleri, olgun, zengin, dost arayan, erkek arkadaş arayan dul kadınlar, Burdur mutsuz bayanlarla arkadaşlık sitesi, zengin ve yaşlı bayanların cep telefon WhatsApp ve iletişim numaraları, evlenmek isteyen, koca arayan zengin ve yaşlı kadınlar başta olmak üzere farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Biliyorsunuz ki sitemiz hem arkadaşlık hem de evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz.

Burdur merkez, bucak, Gölhisar, Yeşilova, Çavdır, tefenni, ağlasun, Karamanlı başta olmak üzere bütün ilçelerinden arama yapabilirsiniz. Bütün bu ilçelerden sitemize bayan arkadaşlarımız ve erkek arkadaşlarımız ilan gönderiyor, yorumlar yapıyorlar. Burada önemli olan şey tabii ki de sizin kendinize uygun olan kadınlarla ya da erkeklerle tanışmanızdır sevgili arkadaşlar. Sitemiz yukarıda söylemiş olduğum gibi hem arkadaş arayan insanlara hem sevgili arayan insanlara hem de evlenmek için koca arayan ya da eş arayan insanlara hizmet veren bir sitedir.

Bu nedenle çok çeşitli aramalarınızı bu site içerisinde gerçekleştirebilirsiniz arkadaşlar. Sitemizde herhangi bir kısıtlama, sınır hiçbir şey bulunmuyor. İstediğiniz kadar kadın arkadaşımızla anlaşmalı olarak arkadaş olabilir, sevgili olabilirsiniz. Bunun sonucunda da iyi anlaştığınız biriyle ömrünüz boyunca, hayatınız boyunca sevgili olmaya devam edebilirsiniz hatta ilişkilerinizi evlilik aşamasına kadar taşıyabilirsiniz. Bu durum tabii ki de tamamen sizin ilişkinizin gidişatına, birbirinizle ne kadar iyi anlaştığınıza ve arayışlarınıza bağlıdır.

Burdur Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlarla Tanışma

Burdur ilinde yaşıyorsanız ve Özellikle zengin ve yaşlı kadınlarla arkadaş olmak, sevgili olmak ve tanışmak istiyorsanız da doğru adrestesiniz. Sonuçta bazı erkekler yalnızca sevgili olabilecekleri bekar kızları ararlarken bazı erkekler ise evlenebilecekleri ya da sevgili olabilecekleri daha önce evlenmiş boşanmış kadın arkadaş arayış içerisinde olabiliyorlar. Zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Herkesin birbirinden farklı kriterleri ve hayalleri olabiliyor arkadaşlar.

Bu nedenle de sitemizde bir çok farklı kategori bulunuyor. Örneğin özellikle daha önce evlenmiş boşanmış kadınların sizi daha iyi anlayacaklarını, sizinle daha iyi anlaşacaklarğını düşünüyorsanız yapmanız gereken şey tabii ki de sitemizin içerisinde dul bayan arkadaş kategorisine giriş yapmak olacaktır. Böylelikle aradığınız kriterlere yakın olan ya da aradığınız kriterleri sağlayan kadın arkadaşlarımızla arkadaş olma ve tanışma fırsatını yakalarsınız.

Biliyorsunuz ki sitemiz tamamen ücretsiz, hiçbir şey için üyelik istemeyen bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bu da insanlar için gerçekten çok büyük bir avantaj sağlıyor… Öncelikle insanların bu siteye karşı olan güveni inanılmaz derecede artıyor. Tabii ki insanlar daha öncelerinde bir çok arkadaşlık ve evlilik sitesine ücret ödemesi gerçekleştirmiş oluyorlar. Ancak bunun sonucunda hiçbir kadın arkadaş ile tanışamayınca da arkadaşlık ve evlilik sitelerinin sahte olduğuna dair ya da kandırmaca olduğuna dair bir düşünce, algı oluşuyor.

Ancak bizim sitemiz görmüş olduğunuz gibi ücretsiz olduğundan dolayı kafanızda kesinlikle böyle bir algı oluşmasın arkadaşlar. Çünkü bizim sitemiz gerçekten kaliteli, gerçek bir arkadaşlık ve evlilik sitesidir. Bunu zaten zaman içerisinde kendinizde göreceksiniz.

Burdur Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Burdurdaki bayanlardan cep telefon ve WhatsApp numaralarını da tabii ki alabilirsiniz. Ancak bunun için yapmanız gereken şey tabii ki de kadın arkadaşlarımızla sitemiz üzerinden tanışmak, arkadaş olmak olacaktır. Ancak bu şekilde bu kadın arkadaşlarımızdan cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Sonuçta kadınlar karşılarındaki erkeğe biraz olsun güvenmek isterler. Durduk yere kimse size cep telefon ya da WhatsApp numarasını vermeyecektir. Biliyorsunuz ki artık cep telefonları bizim için ayrılmaz bir bütün haline geldi.

Bu nedenle kadın arkadaşlarımıza rahatsız edilmek ya da taciz edilmek korkusundan dolayı erkeklere pek fazla güvenmiyorlar. Bu yüzden cep telefon numaralarını vermek için karşılarındaki insanı biraz olsun tanımak istiyorlar. Sonrasında zaten kendiliğinden bütün ilişki gelişmeye başlıyor. Cep telefon numarasını aldığınız bayan arkadaşımızdan gerçekten çok mutlu olabilirsiniz arkadaşlar. Sonuçta kadın arkadaşlarımızın bu site içerisinde oldukça fazla seçenekleri var.

Bu kadar seçenek içerisinde sizlere cep telefon ya da WhatsApp numaralarını veriyorlarsa bu demek oluyor ki sizden gerçekten etkilenmiş durumdalar. Buda hem sizin için hem de ilişkinizin geleceği için gerçekten çok önemli bir konu arkadaşlar. Kadın arkadaşlarımıza ikna edebilirseniz, onları etkileyebilirseniz gerçekten mutlu ve huzurlu bir ilişkiye, hayata sahip olabilirsiniz. Umarım en kısa zamanda kendinize uygun kişilerle tanışabilir, sevgili olabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

Arama:

burdur olgun bayan,burdur olgun bayan arkadaš,jigolo arayan zengin bayanlar,

♥ Selam İsmim Hatice , 26 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Birilerini Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! Hiç Çekinmeyin♥.  003225889363

4 GELEN İLANLAR

  1. Selam anladım sizi saygı olmadan sevemezsiniiz kimseyi ben 26 yıl beni sevdiğine inandığım için bir kadına değer verdim ne hesap sordum nede söz güvendim ona iki kızım olduğu için şimdi herşeyimi aldı benden kızlarımı bile maddi gücümü güvenimi insanlara olan inancımı çökertti 4 yıl oldu hayatıma alacağım insanı özüyle sevmek istiyorum ama insanlar değişmiş körleşmiş bir az menfaat uğruna birbirinİ satar hale gelmiş ben emekliyim bu güne kadar asla bir kadından 1 tl yemedim emin olun iki daire parasını sokağa fırlatacak kadar önemsiz para. insan parayla sevilmez zor günde yanında yoksa asla olmasın sevgi saygı dürüstlük herşeydir Allah belasını verdi zaten bazı insanlar kötüyü görmesi herzaman iyidiir hep onunladır Allah çünki şeytanlık yaparsan belanı mutlak bulursun Allah sana buna bin şükür demeyi öğretir kendimi anlatsam size inanın ben hiç bir şey yaşamamışım dersiniz bunu samiyetimle belirtirim. Umarım beni tanırsınız karekter olarak sanırım aynıyız sadece ilgi huzur sevgi ve dürüstlük ve mutlu bir birliktelik kadınları mutlu etmek aslında çok kolay şeffaf olduğunuzda seviliyorsunuz onları güldürmek sevinç yaşatmak okadar basitki artık bunları savunan ve olgun bir karekter olarak ben elimden geleni yapacağımı katti sürette eminim Aslen Ediirneliyim İstanbulda doğdum emekl makine teknisyeniyim epey ülke gezdim insanlar tanıdım Türkiyedeki kadar insanı yaboz bir ülke asla görmedim ne dostluk ne sevgi herşeyi yalan yüzsüzlükler insanları kullanmak ne demek.Allah bazı kullarını korur bende bunlardan nasibini alan biiriyim herzaman şükrederim en kötü zamanımda bile sosyal medya hesaplarıma bakarsanız sevinirim herşeyim nettir yanııza yakışacağımdan emin olabiliirsiniz Adalisefo ve Şefik Topçu adım ve gogla yazarsanız çıkar meil adresim sefiktopcu @ gamail.com saygılar ve mutlu olmanız dileğiyle (bazen seçimlerdir insanı yıpratan ama ders almak iyiyi tanımanızı sağlamak ve değer bilmek içindir ) unutmayın asla bunu şuan boluda çiftliğe bakıyorum gelirim iyi emekliyimde . Size şunu belitrmek isterim senede iki kez kızınızı asla ihmal etmeyin lütfen rica ediyorum ayda bir mutlaka yapın anneler özlenir o size bunu anlatamaz siz sık görmelisiniz bunun içinde hayatınıza dürüst haramı sevmeyen sizi herşekilde idare edebilecek size güven veren birini tercih etmelisiniz

  2. Merhaba Isparta’dayım. Size çok yakınım. Yaşım 32. Sizinle tanışmak isterim. Ben de yalnız hayattan çok sıkıldım. Artık hayatımda biri olsun istiyorum. Numaram: 0552 937 31 35

  3. Merhaba ben fatih sizinle tanismak istiyorum eyer uygun görür sen sizin kriterlerinize uygunum yas 40 boy bir seksen kilo 75 esmer ilgilenirsen ara esen kal 0538 826 21 86

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here