Bolu Erkek Arayan Zengin ve Yaşlı Bayanlar

9
1368

Boluda Yalnız Yaşıyorum Sevgili Arıyorum

Merhaba. 30 yaşında genç bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Ancak bundan üç sene öncesine kadar biriyle beraber yaşıyordum. Evlilik hayatı diyebilirim. Ancak sonrasında anlaşamadığımızı fark ettik ve yollarımızı ayırdık. İki senelik bir birliktelikti diyebilirim. Aslında ilk başta her şey güzeldi. Ancak aynı eve girdikten sonra nedense insanlar çok fazla değişiyorlar. Bu sebeple de evlilik olayı bana gerçekten çok saçma geliyor.

Bu yüzden kesinlikle evlilik düşünmüyorum. Benimle birlikte yaşayacak, bir ömür mutlu olabileceğim birini arıyorum. Aslında çok zor bir şey istemiyorum. İnsanları şu klasik evlilik kafasından çıkması bence hepimiz için daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü insanlar evlendiği zaman nedense birbirlerine karşı çok daha rahat hareket etmeye başlıyorlar. Bunun sonucunda da ilişkiler çok daha kötü şekilde ilerliyor.

Ben güzel ve mutlu, huzurlu bir ilişki istediğim için de evlenmeden beraber yaşayacak bir erkek arkadaş arıyorum. Maddi olarak hiçbir sorunum yok. Şu anda yaşamış olduğum ev zaten aileme ait. Daha doğrusu tapusu benim üzerime. Kendileri bunu bana hediye ettiler. Kendime ait bir de arabam var. Yani sizin anlayacağınız maddi olarak hiçbir şey beklemiyorum. Maddi olarak zaten ailem çok güçlü. Bu nedenle de bana sadece karşındaki erkeğin dostluğu, arkadaşlığı gerekiyor.

Bolu Dost Arayan Zengin ve Yaşlı Kadınlar

Bolu erkek arkadaş arayan zengin ve yaşlı kadınlar, zengin ve yaşlı, olgun ve dul kadınlarla tanışma ve mesajlaşma, Bolu evlenmek isteyen zengin, yaşlı bayanların cep telefon ve WhatsApp numaraları, maddi destek olacak zengin ve yaşlı bayan arkadaş arıyorum gibi farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi arama yapabilirsiniz arkadaşlar. Bolu merkez, Gerede, Mudurnu, göynük, Mengen, yeni Çağ başta olmak üzere çok farklı ilçeler içerisinde aramalarınızı gerçekleştirebilir ve bu ilçelerden kendinize uygun kız arkadaş, sevgili bulabilirsiniz.

Her erkeğin, her kadının aradığı sevgili çok farklı kriterlere sahiptir arkadaşlar. Çünkü herkesin birbirinden farklı düşüncesi, kafa yapısı, farklı hayalleri bulunuyor. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Hal böyle olunca da sitemizde çok çeşitli aramalar gerçekleştiriliyor. Örneğin bazı erkekler başı kapalı, türbanlı, tesettürlü kadınlarla sevgili olmak ya da evlenmek istiyorken baz erkekler ise daha açık giyimli, alkolü seven, sigara seven ve eğlenmeyi seven kadınlardan hoşlanıyorlar. Yani sizin anlayacağınız sitemizde farklı aramalar gerçekleştiriliyor.

İnternet ortamının, teknolojinin de şöyle bir avantajı var ki aradığınız, istediğiniz kriterlere ve hayal ettiğiniz kadına sahip olma ihtimaliniz oldukça yüksek oluyor. Çünkü sitemizde çok çeşitli aramalar yapılıyor ve çok çeşitli de insanlar sitemiz içerisinde arama yapıyor. Sadece Türkiye’den değil dünyanın bile bir çok farklı ülkesinden Sitemize ilan göndermek isteyen, gönderen bayanlar bulunuyor. Bu nedenle de insanlar aradıkları, istedikleri kişileri çok hızlı ve rahat bir şekilde bulabiliyorlar.

Bolu Sevgili Arayan Zengin Dul Bayanlar

Özellikle zengin dul bayan arkadaş arayan, daha önce evlenmiş boşanmış kadınlarla sevgili olmak isteyen çok fazla sayıda erkek bulunuyor arkadaşlar. Daha önce başından evlilik geçmiş olan erkekler ve kadınlar biliyorsunuz ki karşı cins konusunda biraz daha fazla tecrübeye sahip oluyorlar. Bunun sonucunda da insanlar tabii ki de yeni ilişkilerinde daha az hata yaparak, daha mutlu ve sağlam ilişkilere sahip oluyorlar. Bunun da farkında olan kadınlar ve erkekler evlenmiş boşanmış insanlarla sevgili olmak istiyorlar.

Bunun içinde sitemizin dul bayanlar ve dul erkekler diye farklı kategorileri bulunuyor. Sizlerde eğer özellikle evlenmiş boşanmış dul kadınlarla ya da dul erkeklerle sevgili olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey tabii ki de sitemizin ana sayfasına giderek evlenmiş boşanmış, dul bayanlar kategorilerine bakmak olacaktır. Bu kategorilerimize girebilir, istediğiniz kadar arkadaşımıza, istediğiniz gibi mesaj atabilirsiniz. Daha önce evlenmiş boşanmış olan kadınlara karşı da biraz dikkatli olmanız gerekiyor arkadaşlar.

Bu kadın arkadaşlarımız genellikle erkeklere karşı biraz güvensiz oluyorlar. Bu sebeple de sizlere güvenme konusunda biraz tereddüt edeceklerdir. Ancak bu olay sizleri kesinlikle umutsuzluğa sürüklemesin. Eğer bu kadın arkadaşlarımıza karşı dürüst ve içten olursanız emin olun ki kadınlar bunu zaten hissedecek ve anlayacaklardır. Geri kalan hiçbir şeyin zaten bir önemi kalmıyor.

Bolu Zengin ve Yaşlı Bayanların Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Tabi ki sitemize ilan gönderen, sitemiz içerisinde erkek arkadaş sevgili ya da evlenecek eş arayış içerisinde olan çok fazla sayıda kadın arkadaşımızdan cep telefon veya WhatsApp numaralarını alabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Ancak bunun için tabii ki de bu kadın arkadaşlarımızla tanışmanız gerekiyor. Çünkü gördüğünüz gibi bizler sitemizde kesinlikle cep telefon ya da WhatsApp numaralarını yayınlamıyoruz. Bunuda tabii ki insanların güvenliği ve rahatlığı açısından yapıyoruz.

Zaten kadın arkadaşlarımız hiç tanımadıkları kişilere cep telefon ya da WhatsApp numaralarını vermek istemiyorlar. Bu site içerisinde eğer herhangi bir kadın arkadaşımızın cep numarası yayınlanırsa onun telefonu gerçekten günlerce, saatlerce hiç susmaz diyebilirim. Bu nedenle de kadınlar öncelikle karşılarındaki erkeği biraz olsun tanımak istiyorlar. Sonrasında zaten cep telefon numaralarını almak gerçekten çok kolay arkadaşlar. Burada önemli olan tek şey ilk başta tanıştığınız zaman karşınızdaki kadın arkadaşımızı etkileyebilmenizdir.

İlişkinizin geri kalan kısmı zaten kendiliğinden çorap söküğü gibi gelecektir. Ayrıca şunu da unutmayın ki kadın arkadaşlarımıza karşı hiçbir şekilde aceleci davranmayın arkadaşlar. Çünkü bu kadınlara karşı çok fazla aceleci davranırsanız, cep telefon numaraları için kendilerinde ısrarcı olursanız gerçekten sizden uzaklaşırlar. Bu nedenle sabırlı olmanızda sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Zaten iyi anlaştığınız zaman ve karşınızdaki kişiyi etkilediğini zaman cep telefon numarasını kendi isteğiyle verecektir. Bunun için sizin istemenize bile gerek kalmaz.

Arama:

bolu bayan,Arayan Yaşlı Karılar,true amateur model destiny,

9 GELEN İLANLAR

  1. Geleceğim sen ol isterim Hoşgörü saygı içinde güzel duyguları yaşamak ve yaşatmak istiyorum sevmek, sevilmek, mutluluk ve birliktelik içinde hayatımın anlamı olcak kişiyle huzurlu birliktelik içinde yaşamak niyetindeyim. Eğer Birbirimize saygılı dürüst olursak güzel günler hayal değil yaşanacak günlerdir. konuşarak Hayattı birlikte paylaştıkça güzeldir. 05539145657 daha iyi birbirimizi yalansız taniyabilmek için görüşebilmek ümidiyle sıfır beş beş üç dokuz bir dört beş altı beş yedi daha yakında taniyabilmek için gönül rahatlığıyla ulaşabilirsiniz olur yada olmaz sonuçta iki medeni insan gibi hayırlısı deriz sevgilerimle

  2. Güzelliğinize hayran kaldım.Umarım güzelliğiniz kadar düşünce dünyanızda güzeldir.Düşünceli,aklını kullanabilen hanımefendilere hayranım.Gözleriniz bunları doğrular gibi,Çünkü gözlet kalbin aynasıdır.Umarım görüşebiliriz.

    • Güzelliğinize hayran kaldım.Umarım güzelliğiniz kadar düşünce dünyanızda güzeldir.Düşünceli,aklını kullanabilen hanımefendilere hayranım.Gözleriniz bunları doğrular gibi,Çünkü gözlet kalbin aynasıdır.Umarım görüşebiliriz.

  3. İsminizi yazmadığınız için size isminiz ile hitap edemiyorum.30 yaşında evliliği düşünmeyen,parasal beklentisi olmayan hanımefendi;sadece e-mailimi verebilirim.Şayet yazar iseniz kendimi size anlatır,sizi dinleyebilirim.Umarım geri bildirim yaparsınız.

  4. Selam anladım sizi saygı olmadan sevemezsiniiz kimseyi ben 26 yıl beni sevdiğine inandığım için bir kadına değer verdim ne hesap sordum nede söz güvendim ona iki kızım olduğu için şimdi herşeyimi aldı benden kızlarımı bile maddi gücümü güvenimi insanlara olan inancımı çökertti 4 yıl oldu hayatıma alacağım insanı özüyle sevmek istiyorum ama insanlar değişmiş körleşmiş bir az menfaat uğruna birbirinni satar hale gelmiş ben emekliyim bu güne kadar asla bir kadından 1 tl yemedim emin olun iki daire parasını sokağa fırllatacak kadar önemsiz para. insan parayla sevilmez zor günde yanında yoksa asla olmasın sevgi saygı dürüstlük herşeydir Allah belasını verdi zaten bazı insanlar kötüyü görmesi herzaman iyidiir hep onunladır Allah çünki şeytanlık yaparsan belanı mutlak bulursun Allah sana buna bin şükür demeyi öğretir kendimi anlatsam size inanın ben hiç bir şey yaşamamışım dersiniz bunu samiyetimle belirtirim. Umarım beni tanırsınız karekter olarak sanırım aynıyız sadece ilgi huzur sevgi ve dürüstlük ve mutlu bir birliktelik kadınları mutlu etmek aslında çok kolay şeffaf olduğunuzda seviliyorsunuz onları güldürmek sevinç yaşatmak okadar basitki artık bunları savunan ve olgun bir karekter olarak ben elimden geleni yapacağımı katti sürette eminim Aslen Ediirneliyim İstanbulda doğdum emekl mmakine teknisyeniyim epey ülke gezdim insanlar tanıdım Türkiyedeki kadar insanı yaboz bir ülke asla görmedim ne dostluk ne sevgi herşeyi yalan yüzsüzlükler insanları kullanmak ne demek.Allah bazı kullarını korur bende bunlardan nasibini alan biiriyim herzaman şükrederim en kötü zamanımda bile sosyal medya hesaplarıma bakarsanız sevinirim herşeyim nettir yanııza yakışacağımdan emin olabiliirsiniz Adalisefo ve Şefik Topçu adım ve gogla yazarsanız çıkar meil adresim sefiktopcu @ gamail.com saygılar ve mutlu olmanız dileğiyle (bazen seçimlerdir insanı yıpratan ama ders almak iyiyi tanımanızı sağlamak ve değer bilmek içindir ) unutmayın asla bunu Ben boluda çiftlikte yaşıyorum tavuk yetiştiriciliği yapıyorum

  5. Bayan bende böyle bir ilişki istiyorumevlenmeyi ddüşünmüyorum05510610503 numaram veya Watsap üzerinden görüşürebiliriz hafta ici yalnızca gündüzleri

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here