Bayan Arkadaş No

12
399

İstanbuldan Yalnız Dulum

Merhaba. İstanbul’da yaşayan 34 yaşında evlenmiş boşanmış, dul bir kadınım. Çocuğum yok. Burada kendime ait bir kafem var. Onu işletiyorum. Maddi durum konusunda gerçekten hiçbir erkeğe ya da hiçbir şey ihtiyacım yok. Kendime ait evim ve arabam var. Ailemle görüşmüyorum. Yaklaşık 15 sene önce ailemle yollarımı ayırdım diyebilirim. Ben kendi ayakları üzerinde durmak isteyen, kariyer sahibi olmak isteyen özgür ruhlu bir insanım. Bu durumda aileme oldukça ters geldi.

Ailem ise tam tersi benim erken yaşta evlenip çocuk sahibi olmamı, KOCA ELİNE bakmamı istiyorlardı. Onların da böyle bir kafa yapısı vardır. Bu konuda evde sürekli olarak huzursuzluk yaşamaya başladık. Bunun sonucunda daha 20 yaşındayken bir tane bavulumu alıp evi terk ettim. Sonrasında kafelerde çalışmaya başladım. Gerçekten bugün olduğum konuma gelmek hiç kolay olmadı. Ancak şu anda gerçekten iyiki hayallerimin peşinden koşmuşum diyorum. Sonrasında ailem tabii ki de bana ulaşmaya çalıştılar. Ancak maalesef ki ben biraz kindar bir insanım.

Geçmişte çok aç kaldığım dönemlerde oldu. 5 TL ile bütün bir haftayı geçirdiğini bile biliyorum. O dönemde beni aramayan, beni merak etmeyen ailem şu anda bir zahmet aramasın kafasındayım. Eminim hepiniz bu mantıkta olurdunuz. Ben hayatımı toparladıktan sonra, ayağa kalktıktan sonra benim yanımda olmalarını benim için hiçbir anlamı, önemi olmuyor. Bu nedenle de kendileriyle hiçbir zaman görüşmeyi düşünmüyorum. Zaten aile bağları konusunda pek fazla başarılı değilim.

Bana her zaman çok saçma gelmiştir. Bir insan sırf sizin biyolojik olarak anneniz diye ya da babanız diye onların herşeyine boyun eğmek zorunda olmak, onlara sürekli olarak minnet etmek bana çok saçma geliyor. Sonuçta bu dünyaya gelmeyi ben istemedim. Dolmadan önce bana kimse dolmak istiyor musun diye sormadım olsun. Sonuçta annemiz ve babamız bizleri kendi isteklerine, kendi arzularına göre yaptılar. Bunun için kimseye minnet etmem gerektiğini zannetmiyorum. Elbetteki bizim karnımızı doyurmak, altımıza temizlemek zorundalar. Sonuçta bizi yapan ve bu sorumlulu en başından bilerek kabul eden de onlar. Bu durum aslında onların bir artışı değil.

Ancak insanlar bunu bu şekilde görmüyorlar. Bir anne sırf kendi istekleriyle doğurdu çocuğunu emziriyor diye o çocuktan ona ömrünün sonuna dek minnet etmesini istiyorlar. Ancak sonuçta bunu bilerek yapan, isteyen de annenin kendisi oluyor. Yani benim kafam birazcık daha normal insanlara göre farklı çalışıyor. Ben hayata, olaylara, kişileri farklı açılardan bakan bir kadınım. Bu durumda tabii ki eski eşimle problemler yaşamama sebep oldu.

Ben gerçekten açık fikirli, açık görüşlü, karşısındaki insana ve kadına saygı duyan bir erkek arkadaş arıyorum. Evlenmiş boşanmış ya da evlenmemiş olabilir. Benim için bunun hiçbir önemi yok. Kafalarımız uyusun, gerçekten beraber güzel zaman geçirelim ben başka bir şey istemiyorum.

İstanbul Dul Bayan Tel

Bayanların telefon numaraları, türbanlı evlenmek isteyen kızların cep tel no, koca arayan, eş arayan bayanların iletişim numaraları, zengin ve yaşlı dost arayan kadınların numaraları gibi çok farklı kategoriler içerisinde sizlerde istediğiniz gibi kadınların cep telefon numaralarını alabilirsiniz. Teknoloji gerçekten hepimizin hayatında oldukça önemli bir yere sahip. Günümüzde teknoloji olmadan gerçekten yaşanmıyor arkadaşlar. Tabii ki cep telefon numaraları, WhatsApp uygulamaları vs bunlar da teknoloji sayesinde ulaştığımız şeylerdir.

Gerçekten teknolojiyi düzgün ve güzel bir şekilde kullanabilirsek, eminimki kısa zaman içerisinde gerçekten kendinize uygun bir eş ya da sevgili bulabiliriz. Ancak tabii ki teknolojiyi güzel bir şekilde değerlendirmek, teknolojinin ve internetin bizlere sunmuş olduğu fırsatları kaçırmamak gerçekten önemli bir konu. Eminim sizlerde bu konuda başarılı olacaksınız. Sonuçta şu anda da zaten bu siteye girerek teknolojiyi kullanmış oluyorsunuz.

Sitemize ilan gönderen bayan arkadaşlarımızın cep telefonu ya da WhatsApp numaralarını almak kesinlikle zor değil arkadaşlar. Ancak bunun için öncelikle bayan arkadaşlarımızla tanışmanız gerekiyor. Günümüzde artık kimse kimseye durduk yere cep telefon ya da WhatsApp numarasını vermiyor tabii ki. Bu sebepten dolayı da öncelikle bayan arkadaşlarımıza mesaj atmanız, onları sizinle tanışmaya, arkadaş olmaya ya da sevgili olmaya ikna etmeniz gerekiyor. Eğer bunu başarırsanız zaten ilişkinizin geri kalan kısmı da kendiliğinden, çorap söküğü gibi gelecektir.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp arkadaş arıyorum, WhatsApp sohbet numaraları, ücretsiz kız WhatsApp numaralarını arkadaşlar. Gerçekten sizlerde istediğiniz gibi birinin WhatsApp numarasını alabilirsiniz. Ancak yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi öncelikle kadın arkadaşlarımızla sohbet etmek, arkadaş olmanız Ve sitemiz içerisinde tanışmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde kendileri sizlere güvenerek cep telefon ya da WhatsApp numaralarını vereceklerdir. Hayat gerçekten çok kısa arkadaşlar. Bu nedenle hiçbir konuda geç kalmamak çok önemlidir. Ancak geç kalmayacağım kesinlikle çok fazla acele etmemeniz gerekiyor. Özellikle de sevgili bulma konularında.

Sevgili bulmak, bayan arkadaş bulmak gerçekten günümüzde çok kolay. Ancak bunun içinde sabırlı olmanız gerekiyor. Bu tarz konularda acele ederseniz emin olun ki yanlış kişilerle yanlış ilişkilere başlarsınız. Eminim ki hiçbirimiz de böyle olsun istemez. Sonuçta hepimizin zamanı çok kıymetli arkadaşlar. Bu nedenle de yanlış ilişkilerle zaman kaybetmek gerçekten hepimiz için kötü bir olay. Bu yüzden doğru seçim yapmanız gerçekten çok önemli. Doğru seçim yapmak için de karşınızdaki insanı çok iyi bir şekilde tanımanız gerekiyor.

Karşınızdaki insan hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız olun sizin için doğru insan olup olmadığı ile alakalı o kadar çok emin olursunuz. Bu nedenle bayanlarla mesajlaşmak, yüzyüze görüşmek gerçekten çok önemli arkadaşlar. Tanıştığımız zamanda karşınızdaki insanla bol bol beraber vakit geçirmeye çalışın. Böylelikle nelerden hoşlandığını, nelerden hoşlanmadığını, karşınızdaki insana nasıl davranmanız gerektiği ile alakalı olarak bir çok bilgiye sahip olursunuz. Bu da gerçekten ilişkinizin geleceği açısından ve ilişkinizin huzurlu gidişat açısından çok önemli.

Dul Whatsapp Sohbet

Dul bayan sohbet siteleri, olgun, zengin, evlenmiş boşanmış kadınlarla mesajlaşma, ücretsiz dul bayanlarla tanışma ve arkadaşlık gibi kategoriler içerisinde de gerçekten aradığınız, istediğiniz, size uyan kriterlere sahip olan kadını bulabiliyorsunuz. Bazı insanlar özellikle evlenmiş boşanmış kadınlarla sevgili olmak istiyorlar. Bunun sebebi de tabii ki daha önce başından evlilik geçmiş olan kadın arkadaşlarımız erkekler konusunda biraz daha tecrübe, deneyim sahibi oluyorlar. Bu nedenle de yeni ilişkilerinde biraz daha profesyonelce, daha iyi bir şekilde yaklaşa biliyorlar.

Bunun sonucunda da ilişkiler daha iyi, daha mutlu ilerliyor. Tecrübe gerçekten hayatımızın her köşesinde oldukça önemli bir konudur. Çünkü tecrübelerimiz sayesinde geleceğimizi şekillendirebiliyoruz. Örneğin geçmişte ne kadar çok bayanlarla sevgili olduysanız, ilişki konusunda ne kadar çok tecrübeye sahipseniz bir ilişki idare etmek konusunda da o kadar başarılı olursunuz. Bu durumda tabii ki ilişkilerinizi olumlu bir şekilde yansır. Bu nedenle insanlar tecrübe sahibi, daha önce evlenmiş kadınlarla ya da erkeklerle sevgili olmayı tercih edebiliyorlar.

Tabii ki bunun yanı sıra bazı erkek arkadaşlarımız da kesinlikle evlenmiş boşanmış kadınlarla sevgili olmak istemiyorlar. Herkesin birbirininden farklı hayalleri, kriterleri bulunuyor. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz diye boşuna dememişler. Bu nedenle herkesin arayışına, isteklerine, hayallerine ve kriterlerine saygı duymak gerekir arkadaşlar.

12 GELEN İLANLAR

 1. Selam O eskisevgiler hep yalan oldu insanlar doyumsuz artık sevgi sahte herşey paraya ve sekse kitlenmiş herkes birbirini kulllanmaya başlamış ne kadar acı bir durum kusura bakma ben dobrayım bazen gerçekler can yakar ama inancı ve vicdanı olan insanları severim herzaman para pul umrumda olmaz tipte sadece güzel kalbi olan herşeyi paylaşa bilen biri herzaman kalbimde farklı yerdedir. Mutlu olmak okadar basitki aslında karşında gülen bir yüz elinden samimiyetle tutan biri sırtını yasladığında asla sana yanlış yapmayacağına inanclı biri ve huzuru sana tattıran gerçek bir insan okadar basit yapılması değil yapması gereken ufak ama seni mutlu etmeye yetecek kabiliyet gerekli mutluluk nedir seni herşeyinle kabul eden sıcak bir gülüş ama tüm samimiyetiyle gerçek olan. Bir sevgiyi ancak ondan daha üstün seven ve unutturan biri mutlak vardır sadece hissetmelisin doğruyu ve inanmalısın ve yazmalısın sana zarar verecek insanlarıda aklından asla silmeden tabiki. Ben 4 yıldr hayatıma güzel asla aramadım neden dersen güzel veya yakışıklı rahat durmaz asla buna eminim sadece kalbi güzele rastlamak istedim ama malesef yok eskiler olgun insanlar biraz daha samimi anlayışlı şans belkide yakın belkide uzak bazen mesafeler insanı yakın tutan tek amaçtır uzaktan sevmek ayrıcalıktır uzun sürer özlemek sabır iyidir denemek gerek herşeyi önce insanları

 2. Merhaba ben Hasan emekli makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım. Duygusal biriyim duygunun olmadığı bir ilişki bana göre değil eşim den 15 yıl önce ayrıldım. Evlilik benm için önemli değerlı bir ilişki bir ömür sadık kalışı eslm her zaman duruş ve saygılı davanirim. Telefonum.0554 19***

 3. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde telefonum 0554 19**

 4. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım telefonum 0554 191**

  • Selam adım Şefik 26 yıl evliliğimin bitme sebebi eşim in sorumsuzluğu oyüzden ben para değilde gerçek anlamda sevgiyi aramaktayım sizinde durumununz iyi olduğuna göre beni bitirme şansınız yok yani ben asla bu günüme kadar 1 tl dahi bir kadından ne aldım neden isteyecek karekterim oldu dul olmak kötü birşey değildir asla olamaz ne zaman dul biriini bilsem hep yarımcı olmuşumdur tabiki herşeyi sekse bağlamamak çok önemli ben saygı duyarım buna her insan güvende hissedebileceği birine mutlak ihtiyaç duyar her iki tarafında dostluk yapması sadece ona güvenmesi herşey de sadakat sırları paylaşabilmek yani birbirini tamamlamak çok daha önemli mertçe sormak cevap almak yalansız dürüstçe iki taraf içinde idealdir ve sonsuz bir inançla o insana güvenmek saygı duymak bu devirde imkansız gibi görünsede bazen şans size güler sadece denemek gerek anlamak emin olmak gerek ben abanta 10 km mesafedeyim çiftlkte yaşıyorum bende sizin gibi dört yıldır güven konusunda endişeliiyim çünki biriyle bereber olduğumda sahiplenmek için saçma sapan şeylere kalkışıyor çocuk yapmaya çabalıyor benim derdim dürüstçe saygıyla güvenle birliktelik kaliteli olmalı insan anlayışlı sizde buna müsaitsiniz kafalarımız bir umarım tanışırız Kartalda Taksim Marmaris büfenin otaklarındandım ama malesef dolandırıldım

 5. Merhaba ben Hasan makine mühendisiyim ızmir de yalnız yaşıyorum sadık saygın ve güvenilirim sevdiğime değer verir onu gönlümün en güzel yerinde saklarım telefonum 0554 19**

 6. Şefik adım 53 olgun fakat yaşını asla göstermeyen dinç biriyim halende çalışmaktayım emekliyim 26 yıl evliliğiimi 4 yıldır para yüzünden bitirdim yanlış anlamayın parayı seven beni sevmesin asla beni ben olduğum için buna istinaden seven biri benim için herzaman değerlidir o benden memnun olduğu sürece ben onu dahada mutlu etmek için gayret sarfedeceğimi bilsin isterim emekli makine teknisyeniyim ülkelerin çoğunu gezdim ve yemek konusunda iyiyim bahçelerle oyalanmayı seviyorum motor kullanmayı ralli yapmaktan zevk alıyorum usta bir sürücüyüm 10 saat yorulmadan seyahat ederim SAYGI DÜRÜSTLÜK ABİDESİ ŞEFFAF BİRİSİYİM
  Yaşamak nedir derseniz istediğin herşeyi yapmaktır zevk alarak huzurla biriyle hayatı doyasıya yaşamaktir herşeyi net konuşmak hata olduğunda bunu konuşup çözmektir susmak asla iyi netice vermez insanlara dobraca memnun olmadığın bir hareketi uyarmak bir daha yaşanmamasını sağlamaktır hayat tecrubem fazla iki evlilik yaşadım artık bir kadın nelerden mutlu olur neleri sevmez bilincindeyim ve karekterim asla bozmam yapım buna müsait hiç olmadı olamazda

 7. Merhaba ben uğur 30 yaşında d bakırda yaşiyorum ne istediğini bilen yakışıklı dürûst bir insanım ailemle aram yok yalnız yaşiyorum kabul edersen istanbula gelirim güzel bir birliktelik kurarız birlikte sevgi saygı çerçevesinde 0542 445*** ararsan çok sevinirim saygılar

 8. Selam 1.80 boyunda. 70 kilo ağırlığında 35 yaşındayım.Kendi ayaklarımın üstünde durmayı çoktan öğrendim.. Cudi dürüst bayan arıyorum adım sam542476** msj atın arayim Antalya Alanya Manavgat hadi

 9. Selam 1.80 boyunda. 70 kilo ağırlığında 35 yaşındayım.Kendi ayaklarımın üstünde durmayı çoktan öğrendim.. Cudi dürüst bayan arıyorum adım sam54** msj atın arayim Antalya Alanya Manavgat

 10. Bende 30 yaşındayım sevgi sahiplenmek istiyorum evim var boşandım çocuğum yok tanışmak isterim sizinle eyer sizde isterseniz parayla mülk işim yok
  0539 8**

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here