Üyelerin Hikayeleri...♥

Afyon Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

1
1150

Afyonda Evlenmek istiyorum. Dul Bayanım Erkek Arıyorum .! Ciddi Evlilik istiyorum.

NECLA

Merhaba Hepinize. 32 yaşında bir kadınım. Gerçekten beni anlayacak ve sevecek bir erkek arkadaş arıyorum. Sonunu evlilikle bağlayabileceğim, bana değer verecek sakin yapılı bir insan istiyorum. Bu hayat gerçekten yalnız çekilmiyor diye düşünüyorum. Bu yüzden beni tamamlayacak, her anımda yanımda olacak birini istiyorum. Ben gerçekten aklı başında bir kadınım. Nereden nasıl, ne şekilde davranacağımı da çok iyi biliyorum. Bu yüzden ayni benim gibi beni kimsenin yanında utandırmayacak bir erkek arkadaş istiyorum.

Afyon Ciddi ve İslami Evlilik Arayan Dul , Olgun ve TÜrbanlı Kapalı Bayanlar İlanları 2021

Evlenmek hepimizin hakkıdır. Özellikle yirmili yaşlardan sonra bütün kadınlar da evlenemeyeceğim, evde kaldım korkusu başlıyor. Buda aslında tamamen çevre ile alakalı bir durum. Çünkü eski jenerasyonlar yani bizlerin büyükleri sürekli olarak ne zaman evleneceksin? Bu yaştan sonra evlenmeyip ne yapacaksın? Gibi bir çok serzenişte bulunuyor. Bundan dolayı da kadınlar belirli bir yaşa geldikten sonra evlenmeyi kendilerine görev ediniyorlar.

Hele bir de yaşları geçtikten sonra buldukları ilk kişiyle nikah masasına oturuyorlar diyebilirim. Bu durum aslında çok yanlıştır. İnsanlar birbirlerini tanımadan, hiçbir şey bilmeden direk, sırf evlenmek için nikah masasına oturuyorlar. Bu tarz ilişkilerinde sonra hep aynı şekilde bitiyor. Bu tarz hataları yapmamanızı umuyoruz. Karşınızdaki kişiye tam anlamıyla tanıyıp emin olmadan hiçbir şekilde ciddi adımlar atmayın. Birbirinize ve ilişkinize zaman verin.

Afyon Ciddi Evlilik Sitesi


Afyonda evlenmek isteyen dul, bekar, türbanlı, olgun her türlü bayan arkadaşı internet ortamında bulabilirsiniz. Eğer niyetiniz gerçekten ciddi ve evlilik yönünde ise kesinlikle sitemizin bir çok inan sayfasında aradığınız kriterlere uygun kişileri bulabilirsiniz. Evlilik konusunda karşınızdaki kişiyi ne kadar tanırsınız hata yapma olasılığınız o kadar çok düşecektir. Çünkü hatalı evlilikler sonucunda yıllarınız çöp olabiliyor.

Bu tarz şeyleri yaşamamak için ve geriye dönüp pişmanlıklar ve geçirdiğiniz zamanı üzülmemek için dikkatli seçmen yapmanız gerekiyor. Hayatınıza alacağınız kişinin sizi iyi anlaması, sürekli olarak destek olması gerekiyor. Hani derler ya iyi günde de kötü günde de… Kötü gününüzde size sırtını çevirmeyecek, yine aynı şekle sizin elinizden tutup sizi ayağa kaldıracak biri gerekiyor. Gerçek mutluluğu ve huzuru ancak o şekilde yaşarsınız.

Afyon Evlilik İlanları Bölgeler

Afyon Şehrinden sitemiz köylerden ve kasabalardan bile yoğun ilgi ve rağbet görmektedir.Özellikle de Afyon Merkezi başta olmak üzere bir çok ilçesinden sitemize bay ve bayan arkadaşlar giriş sağlayarak erkek arkadaş ve sevgili aramalarını gerçekleştirmektedir.

Sizlerde sitemize eğer Afyon şehrimizin ;

BAŞMAKÇIErkek Arkadaş14
BAYATBayan Arkadaş12
BOLVADİNOlgun Bayanlar14
ÇAYErkek Arkadaş20
ÇOBANLARErkek ve Bayan Arkadaş3
DAZKIRIDul ve Evlenmek İsteyen Bayanlar16
DİNARErkek Arkadaşlar60
EMİRDAĞBayan Arkadaşlar69
EVCİLERErkek Arayan Bayanlar7
HOCALARSevgili Arayan Bayanlar15
İHSANİYEEvlilik Düşünen Bayan ve Erkekler27
İSCEHİSARDul ve Boşanmış Erkekler11
KIZILÖRENYaşlı ve Zengin Bayanlar4
MERKEZOlgun ve Dul Kadınlar22
SANDIKLISevgili Arayan Kızlar56
SİNANPAŞAEvlenmek İsteyen Türbanlı Bayanlar26
SULTANDAĞIZengin ve Dul Bayanlar11
ŞUHUTOlgun Bayanlar36
 
İle iletişim sağlamak istiyorsanız Sitemizi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.!

Afyon Bay ve Bayan Evlilik İlanları


Afyondan sitemize giriş yaparak evlenmek isteyen bayanların ilanlarına sayfamızın bu kısmında paylaşıyoruz. Böylelikle şehir şehir istediğiniz her yerden kendinize bayan arkadaş ya da erkek arkadaş bulabileceksiniz. Bizler aslında Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını çin malı versiyonuyuz diyebiliriz. Amacımız, hedefimiz aynıdır. Bu sitede de bir çok yeni insanla tanışıp arkadaş olabiliyorsunuz.

Sitemize giriş yapan herkes ile tanışabilirsiniz. Bunun ile alakalı herhangi bir sınır ya da kısıtlama bulunmuyor. Bu yüzden sitemizde dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz kadar insana mesaj atabilir, yorumlar üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Sonuçta bu site amacına uygun bir sitedir.

 

♥ Selam İsmim Hatice , 26 Yaşındayım Telefonda Sohbet Edecek Birilerini Arıyorum. Numaramın Üzerine Tıklayarak Beni Arayabilirsiniz.! Hiç Çekinmeyin♥.  003225889363

1 YORUM

Mesaj Gönderirken Aşağıdaki Kutucukları İşaretleyin.! Aksi Halde Onaylanmayabilir.!

Please enter your comment!
Please enter your name here